Skocz do zawartości

Unreal Engine 3


andrzej1_1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administratorzy
Hyh , jak dla kogo . Ja na przykład szybko łapię programing i trochę c++ przerobiłem . Nie było to dla mnie trudn , to raczej była zabawa ;).

 

Wiesz, w przypadku programowania to powiedzieć, że sie coś przerobiło i się umie, to jak powiedzieć, że przerobiłeś ksiażkę kucharską i umiesz gotować. A każdy gotuje inaczej, a przepisów też od groma jest i ciut ciut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą, sama składnia to banał, a po funkcje w każdej chwili można zajrzeć do dokumentacji. Najwięcej czasu poświęca przyzwyczajenie do języka i umiejętność układania w nim programów, bo nie da się zrobić jak Bagno, który po 1 dniu robienia w C++ umiał robić super wypaśne gry 3D na własnym silniku :] .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak propo co masz do DB ? To tak jakbym napisał" o ile ktoś nie lubi avatarów z owłosionym facetem co ma bombę na głowie , i dziadek w swojej ksywce" .... Ja np. lubię DB , jest dużo ludzi którzy lubią TH . I nie powinieneś się takich osób czepiać , bo każdy ma swój gust .

 

A gdybym napisał "o ile ktoś nie jest moherowym beretem" to byś mnie opierniczał za dyskryminację wobec ubrania?

Zresztą, rozejrzyj się - na pewno spotkasz wielu ludzi, którzy mają krzyliwe sygnatury z DB zajmujące pół strony (i to się fan nazywa, noszkude mać) i przy tym piszą w poście dwa, trzy słowa, oraz ludzi którzy twierdzą, że Bill jest ich chłopakiem (nawet jeśli sami są facetami). Stereotypy, panie. ;p

 

(A DB to z mody wyszło, potknęło się o schody i złamało kark. Teraz to są jakieś digimony, pokemony i takie transformersy... zresztą nie zawracaj mi tyłka, bo trenuję bulbazałra.)

 

Zresztą, sama składnia to banał, a po funkcje w każdej chwili można zajrzeć do dokumentacji. Najwięcej czasu poświęca przyzwyczajenie do języka i umiejętność układania w nim programów

 

Nie tylko, potrzeba jeszcze cierpliwości (milion linijek kodu to nie w kij dmuchał!), wysiłku i braku lenistwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie , jeśli się nie znasz na anime , to się nie wypowiadaj . Takowe pokemony , to nie jest normalne anime . Pokemony były robione na pod. dosyć dorej gierki na GB . To tak samo jakbyś powiedział że maluch to samochód sportowy albo teledysk na mtv to film pełno metrażowy .

 

Uno , są ludzie i ludziska . Ja tutaj widzę o wiele więcej noobów niż na niejednym forum o DB . Czy to że ktoś lubi anime to znaczy że nie może być normalnym człowiekiem ? Co również nie oznacza że ten ktoś nie może być noobem itp . :D

 

 

A jeśli to była irona ,żart - Twój problem , nie zrozumiałem jej /jego .

 

 

PS. Ciągle powstają nowe gry o tematyce DB , i coraz więcej fanów przybywa ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie , jeśli się nie znasz na anime , to się nie wypowiadaj . Takowe pokemony , to nie jest normalne anime .

Jeżeli pokemony to nie są anime, to boję się wiedzieć do czego niby je zaliczasz, skoro mają cechy anime i ogólnie są ANIME ;p . A to, że były robione na podstawie gierki... nie mogą?

Zresztą, znowu Dragon Ball nie jest takim genialnym anime, jak dla mnie, to przesadzona jest trochę ilość przemocy, szczególnie w serii Z, bo zwykłe było dość znośne, a GT to jakieś nieporozumienie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie , jeśli się nie znasz na anime , to się nie wypowiadaj . Takowe pokemony , to nie jest normalne anime . Pokemony były robione na pod. dosyć dorej gierki na GB . To tak samo jakbyś powiedział że maluch to samochód sportowy albo teledysk na mtv to film pełno metrażowy .

 

Ja oglądałem DB od jej pierwszego sezonu, przez DB Z kończąc na GT + parę filmów. Zaliczyłem Dokuro chan, azumange daioh, skrobnąłem Lucky Star, pożarłem Melancholy of Haruhi Suzumiya, swego czasu czytałem sporo skanlancji. Wiem także co to jest yaoi i yuri, a także ecchi, hentai i lolicon, więc mam jako takie pojęcie o anime i mandze. ;[ Już mam prawo do wypowiadania się? Dziękuję.

 

Po za tym DB jest równie nienormalnie co Pokemony bo była robiona pod komiks (mangę, żebyś się nie uczepił że jestem szatan i nie znam się na nazewnictwie.). Co nie zmienia faktu że fani DB są porypani obecnie [pozostali zapomnieli o nim, to na siłę promują go. O ile jeszcze to robią bo ostatnio słuch ginie... Zresztą Dokuro-chan FTW]. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Pokemony to anime , ale głównie robione dla wielkiej komerchy . Sponsorzy widzieli w tym zysk . 150 pokemonów . I trzeba je wszystkie zdobyć . Istny cud komercyjny.....

 

 

2. Dużo anime było robione na pod. mangi , i to nie jest w zasadzie coś niezwykłego .

 

3. Jak już mówiłem na pod. DB ciągle powstają nowe gry , itp. Ma do tego wyjść mmorpg DBO * ma - pojęcie względne * . Gdyby ktoś tego nie kupował , nie robiono by tego wszystkiego .

 

 

Na zakończnie :

 

 

W sumie każdy ma trochę racji - ja nie przekonam Ciebie , Ty nie przekonasz mnie ..... Mi chodziło głównie że nie wolno kogoś stawiać na niższą pozycję tylko dlatego że lubi DB czy TK - a zaczeła się dyskusja o tym jakie to jest DB ..... To raczej już się nie kłućmy bo i tak nic z tego nie będzie ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Baaaaa,a ja wwale swoje 2 grosze na ten temat,bo patrze,że tu mało zainteresowania na temat Anime czy też Mangi.

Takowe pokemony , to nie jest normalne anime

LMAO ! Widać,że nie masz żadnego pojęcia o anime,Pokemony to zwykłe anime,takie jak DB,Naruto czy Death Note ;x

Nie ma "normalnych" czy "nie normalnych" anime,sa poprostu inne gatunki tego takie jak ; hentai,bishōjo,mecha czy shōnen.

1. Pokemony to anime , ale głównie robione dla wielkiej komerchy . Sponsorzy widzieli w tym zysk . 150 pokemonów . I trzeba je wszystkie zdobyć . Istny cud komercyjny.....

Własnie widać,jaki z Ciebie Uber/Pro "mangowiec".

Pokemony,nie są robione ze względu na "komerche",tylko wprowadzenie czegoś nowego,co zaciekawiło by dzieciaków (i nie tylko).Anime te wprowadza coś ciekawszego/nowszego w życie anime,od tego anime także zaowocowały Digiomony.Pokemony zdobyły wielka popularnośc na całym świecie,własnie z tego względu(Nowość w gatunku anime).

2. Dużo anime było robione na pod. mangi , i to nie jest w zasadzie coś niezwykłego

Tutaj się z Tobą zgodze kolego,Bynajmniej dobre anime jest robione na podstawie mang.To,że pokemony były robione na podstawie gier(Tego nie jestem pewny,nie jestem "Pokemaniakiem",dlatego nie bede teraz filozofował na temat poków),to nie oznacza,ze to musi być odrazu cos "badziewnego".

3. Jak już mówiłem na pod. DB ciągle powstają nowe gry

yyy,może powiem tak.Gier o tematyce GB jest jakieś 8x mniej niż samych części pokemonów na gba.

ja nie przekonam Ciebie , Ty nie przekonasz mnie

Jeżeli,on Ciebie nie przekonał,ani ja to znaczy,że coś z Tobą nie rak chyba.Ty,nie musisz przekonywać Nas,to My powinniśmy w tej sytuacji przekonać Ciebie !

Mi chodziło głównie że nie wolno kogoś stawiać na niższą pozycję tylko dlatego że lubi DB czy TK

Widocznie(chyba),go nie zrozumiałeś,on miał na mysli to,żeDb jest już stare,bardzo małe zainteresowanie jest nim.Tak samo zreszto pokemonami.Ja tam wole pooglądac jakieś,dobre,dynamiczne,ciekawe anime jakim jest Death Note.

To raczej już się nie kłućmy bo i tak nic z tego nie będzie

Baaa,Nie jestem tu od pouczania,co nie znaczy,że nie moge mieć własnego zdania.

pożarłem Melancholy of Haruhi Suzumiya/quote]

I tak Mikuru rox ^-^

Zresztą, znowu Dragon Ball nie jest takim genialnym anime,

Co prawda,było robione to dla "młodszej młodzieży",ale DB zaowocowało nie tylko w Polsce,ale także w innych krajach !

Byliśmy wtedy młodzi,dlatego to anime nas tak pociągało,teraz jak bym miał obejrzeć te kilkaset odcinków to bym chyba zasnął,przy pierwszej dziesiątce ! Co ne zmienia faktu,że nie lubie DB ! Poprostu wychowałem,się na tym anime i tyle !

 

BTW.To,że nooby oblegają fora dyskusyjne o tematyce DB i Pokemon to nie znaczy odrazu,że te anime są beznadziejne,elo ;x

 

Sry,cos się z BBcode popieprzyło i nie działa Quote,jakoś to zaraz poprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

heh zawsze chciałem byś super sayanem na 4 poziomie, heh

stare dobre czasy. Teraz bym pół odcinka nie zdusił..

ale nie wiem co to ma wspólnego z UE3 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...