Skocz do zawartości

Call


Nokinaki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem nowym użytkownikiem GM'clanu a GM znam od nie dawna. Chciałbym wam zaprezentować moją pierwsza grę. Mam nadzieje, że ją ocenicie.

 

Gra polega na utżywaniu przy 'życiu' zdrowych komurek zarażonego organizmu.

 

Czerwone komórki - zdrowe

Żółte - zarazaja zdrowe

Zielone - (nacisnij spacje) likwidują zarażone ale też mogą zniszczyć zdrowe

Białe - niszczą tylko chore.

 

Sterowanie:

lewo, prawo - obrót

góra, dół - 'jazda' w górę i w dół

spacja - twoży zielone komórki

 

 

Call - prawy zapisz element docelowy jako...

 

Mam nadzieje na szybkie odpowiedzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vardi ma racje - skompiluj to :) No chyba, że to tak ma być...

 

Co do gry:

Ciekawy pomysł, średnie wykonanie. Można wychodzić poza teren orgranizmu, troche nudne. Grafika kiepska. Dźwięków nie słyszałem, bo mi się głośniki zepsóły. Popraw grafike, popraw pare błędów (wychodzenie poza teren) i zrób coś żeby wciągała. To tyle. Oceny nie daje bo to twoja pierwsza gra :) Powodzenia w robieniu gier.

 

PS. Witamy Nokinaki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ściągnąłem gry jeszcze, ale wydaje mi się, że nazwałeś ją nie tak, jak chciałeś :) Z opisu gry wnioskuję, że tytuł gry to miało być cell - ang. komórka, podczas gdy jest call - ang. wzywać, przywołać etc.

 

Może później grę ściągnę i wyrażę swoją opinię :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze. Witam cię ! Po drugie ! GM6 = Nie każdy ma zarejestrowanego GM 6.0 ! Mogłeś jak tu koledzy mówili skompilować grę. A mówiąc tylko o grze. Grafika jest sympatyczna :) Pomysł orginalny ! Ale nie wiem jaki jest sens tej gry. Oceniam na 5/6 ;) Powodzenia przy tej i kolejnych produkcjach !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ja tu mówie hm...Gdy te czerwone znikną nie ma ządnego game over.Więc gra jest bezsensu-klikasz w spację....

:) Z opisu gry wnioskuję, że tytuł gry to miało być cell - ang. komórka, podczas gdy jest call - ang. wzywać, przywołać etc.

A skąd ty wiesz,że o miał na myśli komórke?może chciał powiedzieć tym 'wzywam/przywołuje infekcje?'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy ja powiedziałem, że to "wiem"? Takie były moje wnioski z opisu gry, tak jak z resztą wcześniej napisałem. Nie masz już czego się czepić? :P To chyba po tym jak twoją "strzelankę" na konkursie zbeształem, co? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy ja powiedziałem, że to "wiem"? Takie były moje wnioski z opisu gry, tak jak z resztą wcześniej napisałem. Nie masz już czego się czepić? :P To chyba po tym jak twoją "strzelankę" na konkursie zbeształem, co? :P

NIe przeczytałem dosyć opisu :P.Ale Za strzelanke to mym zdaniem zraniłeś moje serce :D

--

A tak nawiasem mówiąc gra jest dla mnie zatrudna :P

--

Ilu jest tu modów?Bo jakoś każdy może mi modyfikować posta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...