Skocz do zawartości

Crysis


LittleFish

... "wideorealizm świata gry"...  

29 użytkowników zagłosowało

  1. 1. rewolucja?

    • owszem
      9
    • nie
      13
    • nie wiem [<3 onet]
      7


Rekomendowane odpowiedzi

Ale Little ma rację, niedługo układy CPU połączone z GPU wyprą standardowe karty graficzne tongue2.gif .

 

No na pewno ma rację. Trzeba wprowadzać coś nowego i rzekomo/naprawdę rewolucyjnego, by klient wydawał kasę. ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

adster, Ty mi nie mów. wierz mi, że nie narzekam na brak pieniędzy, a mimo to wydatek rzędu 20000(słownie: dwadzieścia tysięcy) zł na nowy komputer to nic ciekawego. co innego efekt :D

 

btw. jeśli myślisz, że wszyscy ludzie 'z zachodu' są nadziani - mylisz się. ;l tam (załóżmy, że mówimy o Stanach) dominuje klasa średnia, która jest zwyczajnie bogatsza niż tu, bo są inne przepisy a państwa lepiej prosperują i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Litlfysz-no na pewno, co nie zmienia faktu, że w krajach boagtych te ceny nie są aż tak odstraszające. Jednak rzeczywiście i te bogatsze kraje będą niedługo naprawdę płakać nad rachunkami, zwłaszcza, że np: rynek procesorów teraz strasznie zmonopolizował Intel, a AMD jest, hm... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie tamta dyskusja o grafika a grywalności się już skończyła ale dodam taki jeden mały przykład z życia mianowicie Gothic 3 najnudniejsza gra w jaką grałem od paru lat nie umywa się do części 1 i 2 tam co prawda grafika była gorsza ale za to wszystko ładnie i szczegółowo dopracowane momentami gra była nawet zabawne a trójka nudy konkretne nie wiem jak inni ale na gothicu 3 się zawiodłem

żałuje że nie wyszła na enginie 2 który nie był złym enginem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...