Skocz do zawartości

Crysis


LittleFish

... "wideorealizm świata gry"...  

29 użytkowników zagłosowało

  1. 1. rewolucja?

    • owszem
      9
    • nie
      13
    • nie wiem [<3 onet]
      7


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wymień jeden, geniuszu.

Dobra:

-Quake

 

EDIT: Mógłbym dopowiedzieć kilka następnych np: Starcrafta albo Fallouta. Na swoje czasy to był dopiero skok. :o

 

A teraz do rzeczy. :]

"wideorealizm świata gry"

Ja ten wideorealizm mam głęboko w d***e, bo Crysis poza nim jest tylko rozwinięciem formuły Far Cry. Poza tym na pewno w akcji już tak dobrze to nie będzie wyglądać. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

formuła far cry? my, gracze, nazywamy to FPS biggrin.gif

Formuła Far Cry=to samo i trochę więcej w nowym opakowaniu. :]

 

temat jest o tym, czy uważasz poziom technologiczny Crysisa za rewolucję. ja uważam, w gruncie rzeczy to prawdziwy next gen : ]

Nie, bo next-gen to dla mnie rewolucja w gameplayu, intensywności rozgrywki. To już Wii jest bardziej next. xD

Widzisz, że dla mnie. Wniosek: next-gen to też pojęcie często subiektywne.

 

Far...Crysis będzie po prostu kolejną grą, która ładnie wygląda, fajnie się w niej strzela, ale nim mrugniesz okiem będzie już po grze. Czas wracać do Fallouta lub nawet Unreala. :{

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak znając życie, z Crysisem będzie tak jak z większością wydawanych gier w przeciągu ostatnich 7 lat -> zamiast się przykładać do grywalności, żeby gra wciągała, to tylko siedzą, żeby grafika była ładniejsza od realistyczności, żeby dzieciaki wyciągały od starych kasę na nowe karty graficzne i procesory, a co za tym idzie, żeby zarabiały wielkie koncerny produkujące sprzęt. Kolejna gra do wyrzucenia bądź odsprzedania po 2 dniach od zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jej, ta grafika to najważniejsza część gameplay'u, nie łapiesz? to ona dostarcza takich wrażeń, bo jest dynamiczna, ciągle coś się dzieje, a na dodatek w ruchu ciężko w ogóle to odróżnić od filmu :l

 

także tego, w sumie nie masz racji maximal. może nic nowego twórcy crysisa pod względem mechanizmów rozgrywki nie wymyślili, ale mi wystarczy, że dobrze oddziałują na moje id :l

 

no i pewnie nie widzieliście trailera w HD :l zapraszam do obejżenia, ea.com

 

przeraża mnie ilość odpowiedzi "nie wiem", którą dodałem dla żartu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-jest efektowny

Tak. Pewnie taki będzie, jak każdy FPS na 5 minut.

-dynamiczny

Dynamika!=Grafika

-dostarcza wrażeń

Wizualnych tak.

-wciąga

Grafika raczej nie wciąga do gry, a raczej grywalność.

-przejmuje

Tak, przejmuje, jak historia opowiedziana w P:T. <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dynamika != grafika? no dobra, BAJERUJE DYNAMICZNYMI EFEKTAMI WIZUALNYMI, zajarany ^w^?

 

jej, Ty jesteś szatan i jak widzisz maksymalny rozpiździel w super zbliżonym do rzeczywistości wydaniu to cię to nie rusza :}

 

wciąga = dostarcza emocji (z powodu grafiki i tego, że "ciągle się coś dzieje") = wciąga :D

 

przejmuje - owszem, coś, co dostarcza emocji przejmuje. to tak, jak oglądasz horror - ważne jest to co widzisz i słyszysz, w sumie fabuła to drugoplanowa rzecz "D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Litlfysz-po prostu nie jarają mnie jakieś bajerki nie mające wpływu na grę, które udławią każdy normalny komputer. :) Grafika powinna być dodatkiem, a nie daniem głównym. Ciekawi mnie za to, jak uda im się odwzorować fizykę, no i oczywiście gameplay.

 

----------------

Now playing on foobar2000: Turisas - [battle Metal #10] Prologue For R.R.R. [foobar2000 v0.9.4.4].

via FoxyTunes

 

widziałem wystarczająco dużo, żeby móc powiedzieć to, co powiedziałem :L

No tak, jakbym miał też oceniać Kryzysa na podstawie screenów i trailerów, to też dałbym 10/10. <_< Niestety, ale grafika nie jest najważniejsza, a jakoś czuję, że to będzie kolejna gra typu "w 8 godzin" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w przypadku gier akcji TYLKO grafika jest ważna. widziałeś trailer? widziałeś. widziałeś film z gameplay'u? pewnie tak (a jak nie, to się nie wypowiadaj). to co ty jeszcze tu piszesz za głupoty? gra angażuje, jest ładna, zaskakuje, dostarcza silnych wrażeń.. nie udawaj hardkorowca, co za najcudowniejszą grę w historii uważa manic minera, bo nawet nie umiesz poprawnie sformułować swojej myśli ^.- :

 

Ciekawi mnie za to, jak uda im się odwzorować fizykę, no i oczywiście gameplay.

 

a) tak, jak jest to pokazane na trailerze

B) gameplay = nawalanie do wrogów, no i zdradziłem Ci tajny sekret Crysisa xDDD~!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Litel, oceniasz, jak jest gra, na podstawie kilku screenów i filmików? ;q Z resztą to, co piszesz, tylko potwierdza nasze przypuszczenia: Crysis będzie na kilka godzin. Potem odkładasz/sprzedajesz/wyrzucasz i łapiesz za coś lepszego.

w przypadku gier akcji TYLKO grafika jest ważna.
To jakieś nowe prawidło. 0_0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pocinanie w SzachMaster (dobrze napisałem?) byłoby trochę ciekawsze, gdyby bohater nie był czerwoną kulką :}

 

nawet, jeśli crysis będzie na kilka godzin, będzie to kilka godzin intensywnego grania (podobnie jak CoD), a nie łażenia po pustych mapkach.

 

pozdro.

 

specjalnie dla Pacia: to będzie osiem godzin gry z podniesioną adrenaliną. no bo ładna grafika działa na ID lepiej, niż czerwona kulka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...