Skocz do zawartości

Zablokowane fps creator pytania...


Rafalmaker

Rekomendowane odpowiedzi

mam pare pytań co do fps CREATORA

1. Czamu jak położe jakąś broń to ona jest przeźroczysta i niemoge jej wziąść może wcisnełem coś??

2. Jak zmienić niebo bo jest zielone i żeby niebyło jak w kosmosie??

3.Jak dodać nową plansze i rze jak dojde do pola co jest w makers i win zone to bede w następnej??

wątpie rzeby ktoś z was wiedział bo polsce chyba ten program nieznany a nieznalazlem nawet polskiej strony albo forum tego program

PLS POMUSZCIE ! ! ! !

 

Najbardziej chciał bym rzebyście odpowiedzieli na 1. i 3. pytanie bo są najwarzniejsze

 

ale 2 terz jest ważne :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. pytanie juz zrobilem ale 3. sie do myśle może na instal creator wymyśle

jeśli ktoś wie plis pomuszcie a gm jest troche za slabe mam dark basic professional i jest lepsze

 

Edit: co ty mi za dupowy link dałeś?? przecież tam fps creator nawet mi niewyszukało

O :lol:

 

Edit 2 : Maxpayn niema nawet polskiego forum o fps creatorze a z tego co widziałem ktoś kiedyś zakładał jakis temat o fps creatorze :) jaaaaak sie nieznasz to niepizsz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli ktoś wie plis pomuszcie a gm jest troche za slabe mam dark basic professional i jest lepsze
Taaa... Gm jest zły, bo trzeba programowac, a w fps creatorze tylko się układa levele, na dodatek gry w nim zrobiona zawsze są kiepskie i straaaaasznie długo się wczytują. Nie znam odpowiedzi na twoje pytania, ponieważ wolałem nie wgłębiac się w ten program, i tobie tez nie radze, bo sie rozleniwisz nic praktycznie nie robiąc. A co do 3, Nie dziwił bym się jakby tam nie dało sie dodawać leveli. ASorki za tego straaaasznego offtopa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie mów że potrafisz programować w Dark Basicu. Człowieku, jesteś dla mnie wzorcem! Rispekt. A tak na serio, poszukaj na google, polskiego forum o tym programie.

 

Dla ciekawych: FPS Creator to takie same gówna jak 3DGM ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...