Skocz do zawartości

Potrzebyn grafik !


Fallord

Rekomendowane odpowiedzi

No Name Project



A więc poszukuje grafika do mojego "sekretnego projektu".Narazie szczegółów nie zdradzam(Pomimo tych wymienionych kilka postów niżej),prosiłbym o pisanie propozycji tutaj(w tym temacie),do mnie na PW,lub na moje gg.gif10232809 (niewidoczny).
Prosiłbym tak,że o dawanie swoich próbek mozliwosci - bo byle kogo nie przyjme.


Może macie pomysł na nazwe gry.?!


Uwaga - Jeżeli masz naprawdę duzo czasu i chciałbyś mi pomóc - napisz,oczywiscie pod warunkiem że masz duzo tego czasu.(Wystarczy 1 art dziennie)


Aktualnie potrzeba osoba rysująca starannie ołówkiem


PS:Nie wymagam od grafika za dużo.


Lista osób które zatrudniłem:
•Evine - Animacja,Postacie,Artworki,Background,Grafika do menu.
•lowrider - Animacja,Postacie,Background.

Te 2 osoby nie zrobiły mi nic przez ostatni tydzień,im już podziękowałem...


Narazie zrobiony jest silnik gry(+ kilka grafik mojego autorstwa).


EDIT:Przepraszam za literówke w nazwie tematu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Sekretnego Projektu" Miałem na mysli mówiąc to - że nie zdradzam szczegółów.Poporstu zrobiłem silnik gry,a z racji że nie jestem uzdolnionym grafikiem (Oprócz ładnego drzewka które mi ładnie wyszło),Poprostu potrzebuje ładnych graficzek do mojej gry.Najważniejszy jest aktualnie dla mnie Sprite postaci głównej,typ gry - platformowo - przygodowa.Nie liczcie na przebój ala Almora.Littlefish:Nie chcesz nie dołączaj,ale tak że nie krytykuj.Co ja moge pokazać w atkualnym stanie ? o_o - mam pokazac silnik ? grafike jedną ? dwie ? po co zamieszanie.Ja po części pełnie rolę programisty.(Może nie jestem doświadczony,jednak już troche robie w GM'ie).Jak już wspomniałem będzie to gra platformowo-przygodowa,na czym mi zależy - na oprawie graficznej,bo patrząc na niektóre produkcje brakuje po części grafiki.Co nie znacy,że grywalność będzie kiepska.Poprostu ja zajmuję się fabułą,po części grafiką,po części dzwiekiem,no i całym programowaniem.Czego nie umiem - to stworzyć Sprite'a postaci.Dość kiepsko mi to wychodzi.Myslę,że już trochę zdradziłem.Nazwy też nie ma jeszcze wymyślonej,dlatego możecie zauważyć w mojej sygnaturze napis:Noname Project.To tyle,czekam na dalsze propozycję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, masz pokazać silnik, może wtedy się dołączę,

hehe,nie tak szybko kolego x_x

Co z tego że pokaże silnik ? Nie widziałeś platformówki ? Co zrobiłem ? Lód,Wode i jedną lokację,niestety do tej pory chodzi się kwadratem,gdyz jak juz wspomniałemnie umiem zrobic postaci wraz z jej animacjami.Chcesz dołaczyc - pokaz cos - ja tez pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc Sprite'y miałem na mysli głównego bohatera.Może to byc jakaś kreaturka jaką narysował Konrad-GM,może to być cokolwiek,oby nie żaden człowiek.Poprostu jakiś "dziwaczny",ludzik czy potworek.

 

Powiem tak:Bardzo spodował mi się ten "art" w wykonaniu Konrad'a - ale chciałbym aby zrobił ich sprite :)

Praca Konrada - Praca na poziomie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo,już coraz lepiej : ) Ta Zielona Galaretka jest "mniam".Podjął byś się pracy grafika w mojej grze ? :P

 

Co do pana ludzika autorstwa Gumex'a - tez jest spoko - ale to nie pasuje do mojej gry.Jeżeli chciałbys podjąc się wyzwania spróbój zrobić coś ala galaretka Pabla :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Propaganja:Bardzo fajny potworek :)

@Gumex:No,no już coraz lepiej,postaraj się wymyslec coś bardziej oryginalnego.

 

Lista kandydatów została Zaktualizowana.

 

Na dzien dzisiejszy potrzebuje Sprite'a jakiejkolwiek postaci.Chciałbym aby grafika było jedno lita - tzn.zeby nie mieszać grafiki propaganji z grafiką Konrada czy Pabla :)

 

@Lord Vayaa:Nie wiem co rozumiesz przez pojęcie "gra platformowa z elementami przygodówki",ale to nie będzie MMORPG.

 

Tak btw:Niech ktoś zaproponuje nazwe do gry :P

 

3 osoby na liście a żaden się nie zgłosił do współpracy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie bardzo potrzebuje grafika - Kto miałby odrobinę czasu i mógł go poswięcić grafica piszcię do mnie.Mam ciagle aktualizowany silnik - Ale jak moge zajmowac się juz gra jak grafik "ŻADNYCH",nie mam - 1 osoba jeszcze się zgłosiła.Pisac w temacie albo na gg.Serdecznie pozdrawiam.Fallord

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mistyk^_^:Hmm,wklej tutaj te prace - tamten temat jest ostro zaśmiecony :P

 

@LittleFish:Na tsukuru.pl nie ma sprite'ów postaci do gry platformowej...

 

Niedługo pokaże kilka prac - o coś takiego mniej więcej mi będzie chodzić,mało szczegółowe aby były :P Uwaga,potrzebny animator postaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...