Skocz do zawartości

Shadow mask warrior demo


Nirvan

Rekomendowane odpowiedzi

o aminicji temat juz byl i to niedawno bo sam w nim pisalem wiec go sobie poszukaj :rolleyes:

 

swoja droga nie wiem dlaczego ludzie robia taki wielki problem z tej amunicji... to tylko prosta zmienna o ktora sie pytasz gdy strzelasz czy jest wieksza od 0 i gdy juz strzelisz zmniejszasz ta zmienna o 1 :huh: lenistwo chyba, umyslu sie nie chce nadwyrezac by czasem nie rozbolal :hmmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

if ((x < view_xview) || (x > view_xview+view_wview) || (y < view_yview) || (y > view_yview+view_hview)) instance_destroy();

Spróbuj teraz.

Teraz Działa :D

 

David Dark , w tamtym poście dopisałem pytanie co wpisać zamiast "strzelanie" w tym skrypcie co mi podałeś , i jeszcze nie odpisałeś .

 

EDIT :

 

Kurde , teraz nie moge otworzyć gry bo wyskakuje taki błąd :

 

beztytuusv0.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lajtowa gierka :thumbsup:

 

Moze tak pisze bo mam dobry humor i bossa rozwalilem za pierwszym razem :P

 

skryptu strzelania sobie poszukaj JEST NA BANK w jakims przykladzie na stronce gma albo na forum wiec poszukaj i sie nawet o to nie pytaj :/

 

gierce daje 3/5

 

Bugi:

 

- gdy macham mieczem odbijam strzaly

-mozna niejako atakowac wszystkimi atakami naraz, ustaw alarmy)

 

Rzeczy do poprawienia:

 

- ai wroga(rozne atai, poruszanie sie itp. Szczegolnie popracuj nad bossem, wystaczy sie ustawic w odpowiedniej odleglosci i jazda :P)

- poruszanie sie pod gorki

- wiecej animacji

 

 

a tak to miodzik, czekam na poprawiona wersje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie instance_create=obi_pocisk - patrz co trzeba wpisac - ma byc instance_create(x,y,obj_pocisk) a jeślima strzelac w dwie strony to na create pocisku sprawdzaj direction gracza i strzale ustaw odpowiedni :) Właśnie ściągam..

 

Gierka very nice - naprawdę mi się spodobała - nieco bugów jest ale... (np po przegraniu za 1 razem po zagraniu 2 raz pasek zycia jest czerwony) Podoba mi się ta gierca - na razie 3 ale z wieeelkim + :) Jak poprawisz błędy będzie 4 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gierka very nice - naprawdę mi się spodobała - nieco bugów jest ale... (np po przegraniu za 1 razem po zagraniu 2 raz pasek zycia jest czerwony) Podoba mi się ta gierca - na razie 3 ale z wieeelkim + Jak poprawisz błędy będzie 4

 

Także tak uważam :] . Jest bardzo ciekawa. :) Uatrakcyjnij grafikę, dodaj jakieś potworki, i popraw bugi . Na razie 3 gwiazdki. W menu jest za wiele efektów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...