Skocz do zawartości

Punkty


Eriventem

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Punkty

 

Gatunek:zręcznościówka

 

Opis:W tej grze(jest to jeszcze demo) chodzi o to aby zbierać nutki. Ale za każdym gdy zbierzemy jedną wylatuje nam zielona kulka która nas goni. Gdy jej dotkniemy Koniec gry. Aby zniszczyć kulkę musimy zebrać drygom nutkę i wyleci drugi przeciwnik musimy sprawić żeby się ze sobą stykneły w tedy sie niszczom.

 

Download:http://www.gmclan.org/up2829_4_Punkty.html

Rozmiar pliku:1,33 MB

 

 

Autorzy:

 

Programowanie:Eriventem

Fabuła:Eriventem

Grafika:Eriventem

Muzyka:Eriventem

 

 

Screeny:

http://www.gmclan.org/up2829_5_bez_tytu_u.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy pomysł na gre nie powiem...ale denerwuje mnie fakt że po przegraniu tzn. kiedy to cos zielone mnie zje juz tylko wyniki i gra sama się wyłącza i żeby zagrać trzeba znów ją włączyć...oraz nie wiem czy tak ma być ale w górnych strefach i po bokach przy samym końcu okienka piłeczka juz nie "płynie" tylko się blokuje...Mam nadzieje że poprawisz to wszystko w pełnej wersji. Daje 3/5 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie - wkurzające, że się wyłącza jak się skuję... Poza tym było by fajniej gdybym nie blokował się na krawędziach ekranu :P

 

EDIT: I żeby te kulki zielone wylatywały z losowych miejsc planszy. I żeby ściany były losowo (bo nie są chyba?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS:

To ty też się naucz ortografii

ALE JA NIE MAM PRETĘSJI

Hehe... uśmiać się można czytając ten gmclan :D Pretensji się pisze, kolego :]

 

Edit: właściwie mogłem to napisać w tamtym poście... To żeby coś do topica było to daję 3/5 :P

Edit2: Nom, ja też umiem edytować posty. Ale dzięki za poprawę, mam nadzieję, że to zapamiętasz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj grafiki nie są złe. Jesteśmy na takim etapie ze kazda gra w gm nam sie podoba. Jak przejdziemy na c++ to uznamy wszyscy ze to co robilismy w gm to byla jedna WIELKA ZABAWA. Takie życie ;)

O to mi chodziło że grafika nie jest zła dlatego dostał 2 gwiazdki a nie jedną ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobie dam więcej bo ci pomogłem (Szczególnie z tym <esc> i paskiem HP) a jak będę za to w creditsach to się uśmieję i dam ci + (plusa) :D

 

Ja oceniam gry bezstronnie. Grę może robić Borek, Tymon, Bagno lub ty i dostalibyście tyle samo * jak by była taka sama jak ta. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...