Skocz do zawartości

Attentive Ambulance


Mega

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Attentive Ambulance

 

Gatunek: zręcznościówka

 

Opis: Jesteś kierowcą karetki. Musisz jeździć tak, aby nie zderzyć się z jakimś innym pojazdem. Im więcej jesteś na drodze i pozostajesz nie tknięty, tym więcej punktów ci się nalicza. Jak jesteś na trawie to punkty się ci nie naliczają. Po ulicy jeżdżą różne pojazdy z różną prędkością: Jeepy, samochody sportowe, autobusy, motory i rowery. Najlepsze wyniki mogą znaleźć się w liście najlepszych wyników, czyli Highscores. Uważaj także, by nie wyjechać poza planszę, bo przegrasz! Sterowanie odbywa się za pomocą strzałek. Jest to moja pierwsza gra jaką zrobiłem, przedtem jedynie eksperymentowałem z GM'em.

 

Download: http://www.gmclan.org/up2388_4_Attentive_Ambulance.html

Rozmiar pliku: 1.67 MB w archiwum .rar, po rozpakowaniu 2.89 MB

 

 

Autorzy:

Programowanie:
Mega

Fabuła:
brak

Grafika:
Game Maker Resource Pack 01, Mega

Muzyka:
Partners in Rhyme, Game Maker Resource Pack 01

Screeny:

 

Screen1

Screen2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Menu nawet fajne :D Spoko muzyczka... oczywiscie w menu, bo od szumu samochodów aż się prosi ściszyć głośniki :lol: Szkoda że pojazdy pojawiają się "z nikąd", a sam ambulans nie jedzie do przodu tylko na kawałku asfaltu przechodzi "Szkołę przetrwania" :)

 

Ogółem: 3/5

 

pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja 1.2 wydana! Do pobrania przy pierwszym poście tego tematu. Powstała ona głównie po to, aby naprawić błąd, który został znaleziony przez C3X'a. Miało być także ruchome tło, ale w czasie testów wyglądało to nieestetycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...