Skocz do zawartości

Geneza nicków


M@ti002

Rekomendowane odpowiedzi

hmm...

marcinzzz95 (xD) na poczcie (internetowej, żeby nie było) Marcin, Marcin95, itd było zajęte więc wziąłem marcinzzz95. wtedy byłem jeszcze mały i tak zostało ale gdy czytam marcinzzz95 to mi sie rzygać chce więc teraz zmieniłem na Zychu.

Zychu - od nazwiska Zych teraz wszyscy tak do mnie mówią. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytalem kiedys ksiazke ktora opowiadala o szczatkach demona azteckiego ktore byly trasportowane na statku o imieniu 'David Dark', ktory zatonal, a glowni bohaterowie go poszukiwali. Za to nazwa tego statku wziela sie od imienia i nazwiska jednego z ksiezy, ktory sadzil wiedzmy z Halem.

 

Ksiazka byla swietna, motyw mi sie spodobal, a akurat potrzebowalem czegos zeby pozostac anonimowym w internecie. Teraz wszystkie ankiety, rejestracje itp. wypisuje wlasnie tym imieniem i nazwiskiem.

 

:ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mój nick nic specjalnego nie oznacza. :P Po prostu uznałem że fajnie brzmi. Pisze się z dużej litery (świetne imię dla postaci w grze RPG), składa się z sześciu liter, dwóch sylab i zawiera moją szczęśliwą liczbę 23, a ponadto ma tę zaletę, że czytając go wspak wychodzi słówko "randoM" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

mówiłem pewnie ze 100 razy, ale niech będzie...

mój nick powstał 13 lat temu, jak miałem 7 latek i jest to zdrobniała forma mojego nazwiska (poza gnysek było jeszcze gnysiątko i gnysio, ale za stary na takie jestem już :P). No i tak zostało, teraz wszyscy od dyrektora w szkole, poprzez kolegów na sąsiadach skończywszy mówią mi gnysek. Poza rodziną, dla nich nadal jestem piotrek... ale czasem zapominam jak mam na imię :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...