Skocz do zawartości

game maker pro help


Rafalmaker

Rekomendowane odpowiedzi

Wujek Google...My Ci nie pomożemy(znaczy damy) bo warna dostać nie chcemy :].

A pozatym nie ma nielegalnego keya do 7.0 :P Musisz se kupić, a jak nie znajdziesz to na Allegro(to czy kupisz z nielegalnym keyem czy nie twoja sprawa.)

 

kluczy nie ma, ale są cracki. ale nie warto ich uzywac. lepiej kupic keya.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

zapewne chodzi o numer na karcie kredytowej - to taka z wypukłymi literkami - i to właśnie o wypukłe cyfry chodzi (Visa, MasterCard czy co tam) - karty bankomatowe/debetowe nie mają wypukłych cyfr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wpisywałem w google: f*** se***s i wpisałem ga** m***r i miałem wersje pro edtion:D

 

Nie no, to już przesada. Nie powinno się umieszczać takich świństw na forum, nawet ocenzurowanych. Tym bardziej tych pierwszych.

 

Po za tym Jak się będziesz czuł, jak długo będziesz malował obraz a potem ci ktoś będzie kawałki podcinał aż nic z niego nie zostanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to naprawde jestes zacofany:Dpodkresle ze dodatek pro ma tytuł drjx.exe,wrzuca sie go do game maker 7.0 wejdzcie se na free serials,wpiszcie game maker,ale ze spacją i tam będzie wersja 7.0.5.0 cos takiego i sciągnijcie to i dodajcie tylko drjx.exe i sami zobaczycie ze nie kłame:D moge dac nawet screena,a ja czuje koło stiga zapach spamu.

 

 

Edit:zrobiłem screena teraz przekonacie sie ze nie kłame:

 

http://img252.imageshack.us/my.php?image=dowdrzeczowyaj8.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchaj zacofany chłopcze,nie chwale sie ale specjalnie na początku zakodowałem treśc ale dziadekkleofas jak głupiec napisał free wiec poszłem na całośc.I jeszcze nie wysmiewałem nikogo ze nie ma wersji pro,więc przestancie wszyscy robic ten cholerny spammmmmmmmmm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jesteście beznajdzejni,chcialem pomóc bo prawie wszyscy tutaj mają za darmoche game makera pro editon więc prosze kontyuwac temat albo administracja go zamknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 Nie jestesmy beznadziejni i nie masz prawa tak mowic o wszystkich bo kazdego nie znasz.

Po 2 Niektorzy sobie kupili wersje Pro skad ty to mozesz wiedziec?

Po 3 w regulaminie pisze ze nikt na tym forum nie chce takiej 'pomocy'

 

._.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...