Skocz do zawartości

xbox 360


Sylwester

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam do was pytanie,szukałem wszędzie i zdania są podzielone.

Otóż,mam chęć na kupno xboxa360,tylko nie wiem czy go kupić,czy dołożyć i kupić ps 3.

Podobno xbox360 i tak dorównuje,jak nie przewyższa grafiką,ps3.

I przez jaki okres czasu gry na xboxa360 będą wychodzić.

jak wiecie 1200+zł,to duży koszt,więc wole się upewnić.

W góry dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

lepiej kup xboxa. xbox dorównuje juz komputerom z lat 2010.

 

Nie piernicz, w 2010 komputery będą dorównywać tym z 2015. :]

 

@Proxx: Z grami jest całkiem nieźle, a przy kupnie odpowiedniej edycji Visty można pograć także na komputerze. Zresztą Xbox360 teraz jest liderem i basta. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up.

Wiele osób tak uważa,i chyba tak jest,ale skoro xbox360 jest liderem i kosztuje~1400zł,a ps3 kosztuje

2 razy więcej?

Czemu tak jest?

 

Bo Wii kosztuje mniej, tak dla równowagi sił. :P A po za tym Sony o wiele za dużo wycenia swoje cacka, jeśli chodzi o tradycyjne konsole (bo PSP jest stosunkowo tanie jeśli porównać z iPodem, a mają w sumie takie same zastosowania z tym że na PSP jeszcze się gra).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

jeśli chodzi o grafikę - to ps3 jest lepsze, jeżeli chodzi o ilość gier oraz usługo sieciowe wygrywa XBOX, ale to głównie ze względu na to, że premiera była dużo szybciej.

Przede wszystkim, xboxy są bardzo głośne (wentylator w konsoli, oraz w zasilaczu który wygląda jak 5 listw zasilających od kompa jedna na drugiej), a tańsza wersja nie ma chyba dysku, i na bank nie ma bezprzewodowych padów. Strasznie się też grzeją.

PS3 jest duzo cichsze i możesz tam wgrywać swoją zawartość, w przeciwieństwie do xboxa, który co prawda obsługuje pendrive'y, ale nie mozna nic zgrać na dysk. Można natomiast muzykę z pendrive, czy z dysku (pobierasz ją za kase na Live) odtwarzać w grze, zamiast standartowych podkładów - fajny klimat czasem sie uzyskuje.

Xbox obsługuje tryb HD tylko w 720p, PS3 również w 1080p. Większość gier z PS3, wychodzi też na XBOXa lub na odwrót, ale płyty w PS3 mają pojemność 50 gb, zatem gry są lepiej dopracowane. Niestety - PS3 nie przerobisz, bo nagranie jednej płyty bluray to koszt przynajmniej 100 złotych, więc się to nie opłaca, skoro gry są po 200. Xboxa już przerobisz, ale z kolei wtedy tracisz mozliwość grania na Live - konsola wykrywa przeróbki.

Grałem na obu konsolach, niestety nie miałem okazji zagrac w ten sam tytuł na jednej i na drugiej konsoli. Jeżeli zatem chcesz na starcie miec dużo gier i lubisz grę przez sieć - XBOX się do tego świetnie nadaje. Usługa Live działa nie od dziś i jest naprawdę dopracowana.

PlayStation Store działa dopiero nieco ponad pół roku i chociaż szybko goni Market Place z iXa, to jeszcze dużo brakuje, a pomimo traktowania gry przez sieć, od czasów PS2 niewiele zmieniło się na lepsze. Dopiero zbliżające się PS3 Home i LittleBigPlanet czy Singstar zmienią trochę podejście do tej sprawy (pierwsza gra to takie SecondLife dla PS3). Zatem PS3 będzie dobrą konsolą nie prędzej jak za rok, zwłaszcza, że dopiero wyjdzie większość dobrych gier.

 

Ze świetnych gier na PS3 polecam: Formula 1 (cud grafika), Motor Storm, Resistance Fall of Man (to ta z kościołem w Manchasterze), LittleBigPlanet, Lair, Metal Gear Solid 4 (marzec 2008), na xboxa nie polecę nic, bo jest tak duzo gier w które nie grałem, że nie chcę poświadczać nieprawdy.

 

BTW. PS3 kosztuje 2000 złotych w wersji najtańszej (tylko pad i konsola, bez kabla HDMI oraz gier).

 

Jeżeli stac cię na to, kup XBOXa, a za rok, półtora wymień go na PS3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

chyba bierz Xboxa, jest duzo więcej gier:

Burnout Revenge, super gra, Burnout Paradise wyjdzie wkrótce, ścigasz i zderzasz się z kolesiami robiąc totalną demolkę na ulicach w mieście, Forza Motorsport - kilkaset samochodów, piekny system zniszczeń, takie gran turismo 4 na iXa, colin dirt. ze strzelanek to na pewno Rainbow six, halo 3, medal of honor airborne, call of duty, to z takich których tytuły pamiętam, ale grałem też w inne fajne, np. jedna taka że w centrum handlowym zabijasz setki zombiachów (nie widzialem nigdy tylu przeciwników na ekranie)

 

na ps3 masz raptem Ridge racera, motor storm i resitance fall of man, medal of honor, call of duty czy colin dirt się już naprzykład powtarzają a na resztę trzeba czekać. Tak jak mówiłem - teraz nie opłaca się kupować ps3 (jeszcze).

 

CO do grafiki, no to XBOX ma tylko najniższe HD, ale na PS3 większośc gier tak samo, z tym że sama konsola jest po prostu w stanie obsłużyć większe rozdzielczości. Ale jak nie masz telewizora z 40 cali LCD, to i tak nie robi praktycznie różnicy :P (grałem w Formułę 1 na 52 calach na pokazie ps3 przed premierą - to było coś :D).

 

Za 600 złotych kupisz 3-4 nowe gry na Xboxa, a używki to nawet w większej ilości. A jak kupisz PS3 (za 2000 ciężko znaleźć), to nie masz ani jednej gry, a jednak kosztuje od 200 do 250 złotych (xbox od 100 do 250)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale latanie co pare tyfgodni do naprawy to strata czasu ;/

 

Specyfikacja techniczna

Procesor: IBM PowerPC Xenon (trzy rdzenie taktowane zegarem 3,2 GHz każdy) - To chyba wina przegrzewania sie

GPU: ATI R500 (Xenos)

48 zunifikowanych jednostek Shader Model

taktowanie - 500 MHz

RAM: 512 MB współdzielonych przez procesor główny i układ graficzny

taktowanie - 700 MHz

Odtwarzane formaty: DVD-video, DVD-Rom, DVD-R/RW, CD-DA, CD-Rom, CD-R, CD-RW, WMA CD, MP3 CD, JPEG oraz CD

Obsługa trybów 480p,720p,1080i, oraz po ostatniej aktualizacji Dashboardu 1080p (np. NBA Street Homecourt,)

3 porty USB 2.0

1 port HDMI (wersja Elite)

Możliwość podłączenia jednocześnie 4 kontrolerów

Odłączany dysk twardy o pojemności 20GB lub 120GB

 

CZYTAJ WIECEJ:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Xbox_360

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Problem w tym ze X360 sie przegrzewa przez co często sie psuje...

 

Microsoft polska bez problemu wymienia boxy, podobno nawet jak zadzwonisz w ciągu pierwszego miesiąca, że ci pad nawalił przyślą ci nowego, a starego nie zabierają - zatem masz pada za free (ale nie wiem ile w tym prawdy, to tylko plotka). Jak postawisz xboxa pod tv, zasilacz wepchniesz za szafkę - to ba bank się przegrzeje, ale jak wietrzysz pokój, albo możesz postawić boxa bliżej okna, to nic się nie stanie. W piątek grałem u kumpla i nie narzekałem - wręcz przeciwnie, tak jak byłem fanboyem playstation, tak zmieniłem zdanie (pomimo, że miałem PS1, PS2 które padło, a teraz mam PS2 slim i PSP).

 

Z tymi parametrami to masz trochę przekłamane, sa też inne dyski, a np. PS3 ma osiem rdzeni i się nie przegrzewa tak - najczięściej w Boxach padają zasilacze (mają własne chłodzenie, ale widocznie coś z elektroniką). Zauważ też, że bez kabla HDMI raczej nie. osbłużysz 1080i, bo do 720p wystarczy chyba tylko komponentowe wejście w tv (+progresive scan). Tańsza wersja XBOXa nie ma tez bezprzewodowych kabli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
To sie okaże... na 100% w grudniu ja będe miec x360 premiuim wiec zdam raport... 30% ze we wrześniu... xD

 

ja gralem w piątek na xboxie u kumpla z serwisu giery.eu, gdzie sam robiłem przez pewien czas - i nie narzekam, a co do HD do i tak mało kto ma taki telewizor, a kable nie są tanie. Ja osobiście zanim uzbieram kase, to pewnie ps3 już kupię, ale nigdy nie wiadomo... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Teraz pozostaje kwestia telewizora.

słyszałem że nie pod każde tv,podchodzi.

Televizor mam philipsa,nie powiem że śmieć,kupowałem go ok.1-2 lata temu,płaski ekran.

 

jak kupujesz XBOXa dostajesz kabel Euro (chinch), nawet na 14 calach pograsz. A płaski ekran czy nie, to normalny TV, taki sam jak 14 cali do pokoiku dla dzieci :P HD obsługują tylko LCD i Plazmy z wejściem HDMI bądź komponentem (rozdzielczość 1024x768 w np. plaźmie to z tego co pamiętam 720p, poniżej TV nie ma HD wcale a wcale)

 

@ivin, chodziło o bezprzewodowe pady, a nie kable, ale na szybko napisałem i mi się popieprzyło.

 

@shylios - 7 rdzeni. Ósmy jest wyłączony, i włącza się w przypadku gdy jeden z poprzednich siedmiu nie działa, dzięki czemu z taśmy może schodzić więcej sztuk procesorów - bo uszkodzenie jednego rdzenia nadal pozwala na pełne funkcjonowanie układu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, tutaj wkracza master tego tematu :P

Najpierw się pośmieje

lepiej kup xboxa. xbox dorównuje juz komputerom z lat 2010.

Mega LOL, super, jak do tego doszedłeś :]?

Zresztą Xbox360 teraz jest liderem i basta. tongue2.gif

Hmm... lol?

 

Ja tu dużo nie nagadam bo po pierwsze. K W E S T I A G U S T U! Powiedz mi jakie lubisz gry, a ja powiem ci jaką chcesz konsole :P.

 

(najkrótsze opisy)

 

PS3 - moim zdaniem koszt konsoli jest za duzy jak na to co może ci ona oferować, bo zacznijmy od tego, że ukochany cel polaków (nie rozumiem tego zapalenia) czyli grafika, jest zaledwie DRUGOrzędnym składnikiem dobrej gry, a na to stawiają twórcy gier, którzy robią grę na PS3. Duże bebechy dają tej konsoli wielkie pole do popisu, jedynym problemem jest lenistwo developerów i wykorzystują to tylko na grafike, pozostawiając fizykę gry bez żadnych nowości, i nie wykorzystują nośnika w pełni, co daje ci gry z śliczną grafiką ale przecietnym/dobrym gameplayem (chociaż oczywiście ma pare killerów) narazie same miodki tej konsoli tkwią w zapowiedziach, takich jak np Assasin's Creed (który wyjdzie także na Xboxa :P)

 

X360, aktualnie ma najwiecej tytułów bo jest na rynku dostępna już od ponad roku, cena wydaje się być bardzo przystępna jak na możliwości konsoli. Mocą oczywiście nawet nie ma co się równać do PS3 :P. Nie wiem jak ją oceniać, w wynikach sprzedarzy jest co prawda na szczycie ale jest już od ponad roku z kolei wii za miesiać albo mniej zrzuci ją ze szczytu bo przez pół roku dogoniła ją prawie w wynikach.

 

Wii - polacy najpierw nakleili jej etykietke "Bajer który przestanie się sprzedawać za pare miesięcy" a teraz gdy wyraźnie widać, że jej popularność ciągle rośnie to przyklejają jej etykietke "typowa konsola party, na którą można się ubawić z przyjaciółmi" tak czy siak moim subiektywnym zdaniem, najopłacalniejszy zakup :P Tania i zapenia świetną zabawę, jak narazie jest identycznie jak w przypadku PS3, bo same największe killery siedzą w zapowiedziach (po E3 już się gotuje bo czekam na to co tam pokazali =D) Pod względem bebechów konsola aktualnie stoi najniżej, ale mimo wszystko daje radę, szczególnie za granicą bo u nas nie ma jej reklam a prasa supportowana przez sony poland lub też nie zdązyła juz nawypisywać wiele śmiesznych przewidywań i głupot na jej temat.

 

Podsumowanie:

PS3 - za mało daje za duzo kosztuje, wszystkie killery są w zapowiedziach.

Xbox360 - wiesz za co płacisz, konkretny zakup i jest w co pograć.

Wii - Świetne innowacyjne sterowanie, narazie tylko 3-5 gier na które warto wydać forsę, ale już od września pojawiać się będą świetne hiciorki pokroju Metroida :P

 

Tyle.

 

Ale tak jak mówiłęm, powiedz jakie lubisz gry a ja ci powiem co chcesz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm,a może kupić by tu wii?

 

Co do pytania Pabla:

Nie lubie zbytnio sportowych.

za to lubie,wojenne,horroy,zręcznościowe,ulubione tytuły:

Devil may cry

Modal of honor

Call uf duty

Cold fear

.

Więcej niestety nie znam.

 

Mowie, WII grafika nielepsza od PS2, brak powarznych gier i w ogole... ODRADZAM... jedyny bajer to ten pilot na ruch...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Bo wii, to nie jest konsola następnej generacji, a konsola nastawiona na rodzinną grę - wii sport itp. Obecnie XBOX jest najlepszy - ale sony ma w zanadrzu prawdziwe killery jeszcze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wii to gówno... grafika prawie jak ps2... brak powarznych gier i w ogole syf

Z przemądrzałkami pokroju 10 letnie dziecko lub zagorzyły fanboy jednej z marek nie rozmawiam.

Grafika jak na PS2? Dobrze się czujesz? Owszem, w tych portach z PS2 jest taka grafika, ale w grach, które są robione teraz od początku tylko po to by być na Wii grafika jest śliczna i śmiało można ją podpinać pod nową generacje, a nawet trzeba. Brak powarznych gier, no tutaj nic nie wyrazi twojej niewiedzy poza jednym wielkim ROFL.

 

Bo wii, to nie jest konsola następnej generacji, a konsola nastawiona na rodzinną grę - wii sport itp.

Kolejna osoba zupełnienie w temacie, przecież wy nawet nie wiecie jakie są i będą gry na wii -.-

 

Prox, na Shilosa nie zwracaj uwagi ;) to jeszcze dziecko, które pewnie dostało PSa na urodzinki wiec powie wszystko by oczernić inne marki pozatym ślepo powtarza opinię polskiej prasy, tylko, że dodaje do tego gówniarskie powiedzonka

Wii to gówno

 

Jeśli idzie o Wii to konsola jak najbardziej jest nextgenem, na zagranicznych rynkach wygrywa w listach sprzedarzy, puki co wszyscy w polsce będą ci mówić teksty typu:

To nie jest konsola dla hardocorwców, same popierdółki

Wii nie ma nic poza bajeranckim pilotem, niedługo się znudzi

 

Ale to wszystko zwykła opinio-twórczość i wymysły naszej prasy :)

O DS w polskich pisemkach mówili to samo tym czasem mija już roczek albo 2 a DS wciąż na szczycie :P

 

Grafika w Wii wygląda bardzo pięknie i stoi na poziomie nextgenów

(zobacz Super Mario Galaxy, Super Smash Bros Brawl, Metroid Prime 3, Gituar Hero?, Legend of Zelda: Twilight Princess... albo nie bo to Port z GCN :P, Soul Calibur Legends, Battalion Wars 2)

 

Narazie wiecej nie pamiętam, są jakieś plotki o nowym Call of Duty na Wii, do strzelanek akurat Wii nadaje się świetnie, wiem bo mam, celowanie pilotem wypada genialnie :).

 

To co podałeś w ulubionych gatunkach to takie bardzo ogólne i właściwie na każdą z konsol jest coś dobrego jeśli idzie o te gatunki gier xD Opisz więcej ulubionych tytułów lub takie, jakie chciałbyś mieć, bo Call i medal jest na każdą marke, Gry podobne do DMC też na każdą znajdziesz. Wciąż nie wiem co lubisz poprostu :P

 

Jeśli zastanawiasz się nad kupnem wii to polecam zobaczenie tych stron

http://www.wiicenter.pl/

http://www.smashbros.com/en_us/index.html - gra na którą się dosłownie palę! Poprzednie 2 części były super hiciorami i wygląda na to, że ta także będzie :)

 

A tu ciekawostki xD

http://www.wiicenter.pl/cutenews/panelnews...amp;ucat=2&

http://www.vgchartz.com/ - to na potwierdzenie

 

EDIT:

Na dokładkę dodam, że developerzy zaczynają coraz bardziej się interesować tą konsolą, świadczą o tym gesty, że np: EA sports robi sepcjalną sieć, do której będziesz się podpinał i szukał sobie graczy grając w ich gry na wii.

Nowy DBZ Budokai 3 który mnie interesuje będzie posiadal tryb online w wersji na wii i tylko na wii.

 

Oh, przypomniałęm sobie grę, na którą też jeszcze się pale, koniecznie zobacz trailer z nowego Final Fantasy Crystal Chronicles: Crystal Bearers na Wii, wygląda wyśmienicie, i rozbije wszystkie te ploty Shilosa o tym, że Wii nie potrafi wygenerować grafiki jak na dzisiejsze czasy :P.

Udało mi się znaleść trailer :) http://www.ffccnews.jp/2007/05/85.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

nie, wii nie jest nextgenem i jest nastawiona na grę rodzinną. Policz ile jest tytułów na Wii oznaczonych jako 13+, a ile jest na ixa czy ps3 oraz jakie gry na wii najlepiej się sprzedają. Zaznaczmy też, ze liczba xboxów sprzedanych w japoni od startu konsoli jest mniejsza niż konsol wii w ciągu jednego tygodnia. poza tym technologie zastosowane w wii (zwykły cd-rom itp) nie klasyfikują go jako konsola następnej generacji - mocą nie odbiega od PS2 i XBOXa zwykłego (jest nieco mocniejsza, 88MB na grafice, 512 na ramie, coś koło 800 mhz na procku, zwykły napęd DVD i brak osbługi HD, zamiast tego PAL/NTSC - to nie jest następna generacja, ale z kolei nie wymaga to nie wiadomo jakiej mocy konsoli i pozwala na tworzenie dobrze wyglądających gier). Co nie znaczy, że konsola jest zła, o czym świadczą właśnie wyniki sprzedaży. Ale jak ktoś poza strzelaniem do szkopów czy potworów życia nie widzi, a pozycje takie jak LittleBigPlanet, Viva Pińata, Okami czy LocoRoco to dla niego popierdółki i marnowanie czasu - to faktycznie, Wii nie jest dla niego (dodam, że te gry nie są z Wii, ale pomimo że są dobre, kiepsko się sprzedawają).

 

Btw. to jest next-genowa grafika? http://wiimedia.ign.com/wii/image/article/...14080418409.jpg To God of War na PS2 ma lepszą....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udało mi się odszukać ten trailer

http://www.gametrailers.com/player/19985.html

 

@Gnysek, ty nie wymieniasz hitów Wii, które tak na dobrą sprawę dopiero się ukażą, a najbardziej mnie bawi, że twoim zdaniem, wyznacznikiem nowej generacji są bebechy, co nie jest prawdą. Wii odbiega mocą od PS2 i Xboxa, z tym, że od Xboxa 1 nie aż tak strasznie ale tak czy siak, Wii jest nextgenem i zadne statystyki ani ty, tego nie zmienicie.

 

Moim zdaniem konsola sama w sobie w niczym gorsza od pozostałych nie jest, a jedynym czynnikiem wpływającym na wybór konsoli są tylko i wyłącznie gry, a dobrych i świetnych moim zdaniem na wii nie zabraknie, już teraz Nintendo pokazuje, że na Wii można zrobić ######ste gry (tytuły, które wymieniłem, i które jeszcze wyjdą). Konsola jest na maxa króciutko na rynku, powiedzcie mi w którym genie widział kto po zaledwie pół roku jakichś ogromnych hitów? Ja nie a jestem z konsolami od NESa.

O tym, która konsola jest najlepsza, możemy założyć topic za 4-6 lat gdy czas teraźniejszych genów będzie się kończył, wtedy będziemy mieli czarno na bialym ile jaka konsola ma gier, ile ma killerów, ile crapów itd :P

 

Btw. to jest next-genowa grafika? http://wiimedia.ign.com/wii/image/article/...14080418409.jpg To God of War na PS2 ma lepszą....

 

K...a gnysek, skad ty żeś wział tego screena o tak zrypanej jakości i na dodatek robionego na HD na rozdzielczości której Wii nie obsluguje, dlatego tak to wyglada. Na 480-tce gra wygląda bosko, zobacz se trailery albo normalne screeny, nie wiem skąd masz tego, grafika w SMG jest boska i God of War 1 mimo że ma ładną, to ze swoja grafiką nawet się nie równa, można to stwierdzić już po samych teksturach. Tylko, że ty myślisz, że cukierkowa grafika jest gorsza od mrocznej, i ch*j że tutaj wszystko ma 2x więcej polygonów i znacznie lepsze tekstury, ale to mario wiec pewnie grafika jest gorsza - to jest twoje myślenie :/ To jest problem naszego społeczństwa

 

Trailer SMG, dużych normalnych screenów nie moglem znaleść, bo zawsze jak ogladam to z newsów na jakichś portalach, ale one są już stare i nie mogę wybadać na którym to było.

http://e3nin.nintendo.com/wii_supermariogalaxy.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

gdyby bebechy nie świadczyły o tym co jest nextgenem, do Dual Screen zaliczał by się równiez do nextgenów, a Game Boya Micro (czyli zwykłego advance'a), nalezy upchnąć przynajmniej razem z PS2 i Xboxem. Generacja to kolejna ewolucja sprzętu, a Wii ewolucją nie jest. Podobne bebechy ma zwykly Xbox. Sam pan Miyamoto (szef N, mozliwe, ze nie to nazwisko), powiedział, że Wii nie jest nextgenem - więc nie spieraj się :D A sprzedaż Wii jest tez mocno uzależniona od ceny i zwłaszcza od gier. Jak mówiłem - na wii większości ukazują się gry dla młodszej rzeszy graczy - na Xboxa i PS3 praktycznie nie ma gier z oznaczemie 3+ lub E (zalezy czy PEGI, czy ESRB, czy tez CERO). Na PSXa też było pełno Spyr, Crashy, Pandemoniów, Raymanów itd., i też się sprzedawał dobrze (PlayStation jest obecnie w co 20 rodzinie na świecie z tego co liczyłem kiedyś).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dual Screen jest handheldem...

Miyamoto nie powiedział tyle,że to nie nextgen tylko, że nie będą się ścigać w wyscigu o bebechy, sama konsola nextgenem jest, jest silniejsza od każdej z poprzedniego gena, i jest lepsza od każdej z poprzedniego, to wystarczy.

Hm... gry dla młodszych i dla starszych, może problem jest w tym, ze na Xa i Ps3 nie ma nic dla młodszych a na wii jest to i to, wątpie bym chciał kupić swojemu dziecku Manhunta 2, Residenta nowego czy call of duty -.-

 

A sprzedaż Wii jest tez mocno uzależniona od ceny

 

A to jest polskie i zarazem najzabawniejsze powiedzonko.

CENA NIE GRA ROLI PRZY ZAKUPIE KONSOLI!

Co? Wolisz wydać mniej kasy i kupić szmelc czy więcej i kupic cos dobrego? Bo ja i z pewnoscią ludzie za granicą nie, tym bardziej ze dla nich to są sprawy groszowe, u nich konsole ma każdy a przecietny gracz to 30 latek (mowa o np takim USA), dla nich te 400zł w tą czy inną stronę róznicy nie robi, dla mnie też nie jeśli chce dostać to co chce a nie coś innego byle taniej :/. Jak ktoś zakochał się w PS1 (bo PSX to tak naprawde nie jest wcale PlayStation, tylko tak się nazwyała roboczo konsola, która miałą być następcą Playstation) i uwielbia te tytuły co wyjdą na PS3 a na tytuły z Xboxa czy Wii nie może patrzeć, to on ma w dupie to że Ps3 jest drogie, ale i tak uzbiera i kupi PS3 i tak bo go interesuje ta konsola i gry z niej a nie inne czlowieku zrozum to -.- cena nie gra roli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...