Skocz do zawartości

xbox 360


Sylwester

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

Nie no Pablo1517, co ty wypisujesz. Jeżeli cena gra rolę, to nie kupuję czegoś taniego crapowatego, tylko zbieram dalej kasę... i tak jest. A co do gier dla mas, to zobaczysz, na Wii będzie straszna przewaga takiego softu. Zresztą już zaczyna się kreować, tak jak na NDS. Najlepsza równowaga była na PS2, a kurcze... nie na konsolach od N po czasach świetności snes'a. I właśnie głównie dzięki takim grom i innowacyjnemu kontrolerowi Wii tak dobrze się sprzedaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności

Jeszcze długo nie będzie... przejrzyj dokładnie lineup nextgenów. Dlatego właśnie pozbyłem się Wii. Nie, że konsola jest biedna od strony technicznej, lecz właśnie ze względu na kiepskie plany wydawnicze. Bo jak ktoś nie jest zagorzałym fanem Zeldy czy Mario, to będzie miał mało bardziej dorosłych gierek do wyboru w stosunku do tego co oferuje konkurencja. I jeszcze co do ceny. Gdyby xbox 360 i ps3 kosztowały tyle samo, to oczywiście, że wziąłbym plejaka (już pomijam kwestię xna). :) Możliwości multimedialne są naprawdę duże.

 

ps. VGC nie ma prawdziwych wyników, bo nikt ich nie ma. Chciałeś napisać "najbardziej prawdopodobnych w moim mniemaniu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja mam zacząć wymieniać tytuły, żebyś zrozumiał, że będzie w co pograć nawet mimo wyrzucenia serii marianów i Zeld? Już nie wspomnę, że na wii jeśli wyjdzie jeszcze jakaś zelda to będzie to tylko jedna jedyna, bo na każdą konsolę ninny jest tylko jedna? Ta co była to port z GCN tylko jest. Te gierki dla dorosłch na X360 i PS3 to będą w większości gry multiplatformowe, a ja ci mogę same exclusive'y wymienić.

 

Jeszcze długo nie będzie...

Oh, co ty nie powiesz, SMG i Metroid mają wychodzić chyba coś we wrześniu czy zaraz po wrześniu, a kolejne premiery są już tylko pół lub 1 miesiac po ostatniej, czyli mniej więcej co miesiąc wychodzić będzie 1 z zapowiedzianych killerków, więc o czym ty mówisz? Mi się zdaje, że ty znasz tylko zapowiedzi na Xboxa i playa, a na Wii nie wiesz co ma wyjść...

 

ps. VGC nie ma prawdziwych wyników, bo nikt ich nie ma. Chciałeś napisać "najbardziej prawdopodobnych w moim mniemaniu".

Blaaah, jak zwał tak zwał, ważne, że zrozumiałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: Adster, ty masz poprostu dziwny gust tongue2.gif dla ciebie żadna konsola nie będzie odpowiadać, jeśli nie kręci cię Resident Evil, Final Fantasy, SSBB czy Metroid czyli obecnie jedna z najwybitniejszych strzelanek. tongue2.gif

Świat się nie kończy na tych tytułach. ^^ DMC4, Assasins Creed, Bioshock, CmR: DIRT... w to wszystko warto grać lub ew. jeszcze na to czekać. ;p

 

EDIT: Swoją drogą-nawet, jakbym chciał kupić Wii, to i tak nie miałbym możliwości. Dlaczego? Dlatego, że sposób rozgrywki wymusza stanie i wymachiwanie rękoma, a mój ojciec jako także gracz nie miałby ochoty zbytnio machać tym kontrolerem w powietrzu, ale to tak "by the way". ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Czy ja mam zacząć wymieniać tytuły, żebyś zrozumiał, że będzie w co pograć nawet mimo wyrzucenia serii marianów i Zeld?

Nie musisz, bo ja przecież już to zrobiłem dla Wii, X360 i PS3 w jednym ze starszych wątków. Już nie pamiętasz? I jedyny twój komentarz dot. tamtej listy z tego co pamiętam to było czepnięcie się GoW'a. :] A Ty ciągle operujesz wokół tych samych tytułów. Poszukaj sobie tamtego tematu sam, bo ja niestety nie pamiętam jego nazwy. Nowej listy konkretnych tytułów sporządzać nie będę, bo wtedy zajęło mi to parę godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym, że ty ranmus zrobiłeś to jeszcze przed E3 :P

 

Świat się nie kończy na tych tytułach. ^^ DMC4, Asassins Creed, Bioshock, CmR: DIRT... w to wszystko warto grać lub ew. jeszcze na to czekać. ;p

 

Ja nie przeczę, i żałuję, że np taki Assasin's Creed nie wyjdzie na Wii bo gra wygląda niezwykle zacnie, szkoda tylko, że develop na stronce karmi nas trailerami z samych cutscenek.

Ja nie wymieniłem wszystkich tytułów to raz, a 2 to nie powiedziałęm, że to jedyne tytuły warte uwagi, raczej wymieniłem je, jako jedne z wartych uwagi dla posiadaczy wii.

Aktualne 2 gry, w które najbardziej chciałbym zagrać:

http://www.gametrailers.com/player/21553.html

http://assassinscreed.uk.ubi.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...