Skocz do zawartości

Szukam grafika


hugos147

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam grafika, który potrafi narysować postać, podłoże (trawa itd), drzewa itd. Po prostu grafik który potrafi narysować grafike dla gry przygodowej. Chce zrobic gre przygodową, która zaczyna sie od tego że bohater został porzucony jako niemowle i dziadek uczył go jak radzić sobie w życiu. Coś w stylu RPG. Myślę że dużo nie wymagam :)

 

Kontakt:

Gadu-Gadu: 5899698

E-mail: hugos147@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam grafika, który potrafi narysować postać, podłoże (trawa itd), drzewa itd. Po prostu grafik który potrafi narysować grafike dla gry przygodowej. Chce zrobic gre przygodową, która zaczyna sie od tego że bohater został porzucony jako niemowle i dziadek uczył go jak radzić sobie w życiu. Coś w stylu RPG. Myślę że dużo nie wymagam :)

 

To co w koncu? To są dwa odrębne gatunki - btw jaki rozmiar, z boku, z gory? Dokładniej proszę :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa, rozumiem myślałem nad tym i powiem tak:

Ruch postacią będzie lewo, prawo, góra, dół, ale postać nie będzie chodzic tak jakby od góry ze widać np. głowę i porusza się. Mam na myśli że będzie postać narysowana od butów do głowy i będzie sie odwracała po naciśnięciu klawiszu (lewo, prawo itd). Nie wiem jak to nazwać, ale nazwe to "bokiem", ponieważ mimo tego że postać odwraca się na boki, to widać ją całą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa, rozumiem myślałem nad tym i powiem tak:

Ruch postacią będzie lewo, prawo, góra, dół, ale postać nie będzie chodzic tak jakby od góry ze widać np. głowę i porusza się. Mam na myśli że będzie postać narysowana od butów do głowy i będzie sie odwracała po naciśnięciu klawiszu (lewo, prawo itd). Nie wiem jak to nazwać, ale nazwe to "bokiem", ponieważ mimo tego że postać odwraca się na boki, to widać ją całą.

 

Oczywiście można to tak nazwać ale znacznie cool będzie określenie : Rzut izometryczny. Jednak nie wiem czy jest sens robić takiej gry. Ostatnia gra zrobiona w rzucie izometrycznym miała miejsce w 2002roku był to comandos 3 i musze ci powiedziec ze taki styl nie jest juz jazzy. Ja pikole, musisz to zrozumieć : W dzisiejszym swiecie szanse na przetrwanie mają tylko gry w 3d. Tylko takie są craazy, a większość nastolatków sięga własnie po takie gryy. Co prawda jest też mały odsetek ( 0.2 %) nastolatków, choć cięzko ich tak nazwac, wolałbym określenie smutasy. Tak więc jest mały odsetek smutasów którzy mają długie włosy, okularki, zero żelu, czarne lub szare ciuchy, skuterek zamiast ścigacza, i glany zamiast adidaskow, i zaprawwde powiadam ci : Oni nie grająw gry dla grafiki tyulko dla jakiejś tam grywalności. Więc zanim zrobisz gre zastanow się czy warto dla tak wąskiego grona odbiorców.

 

 

A żeby było na temat: Powiedziałem ziomkowwi a twoim problemie , powinien sie z tobą skontaktowac jak przyjdzie z dzisiejszego Party .

 

Sayonara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście można to tak nazwać ale znacznie cool będzie określenie : Rzut izometryczny. Jednak nie wiem czy jest sens robić takiej gry. Ostatnia gra zrobiona w rzucie izometrycznym miała miejsce w 2002roku był to comandos 3 i musze ci powiedziec ze taki styl nie jest juz jazzy. Ja pikole, musisz to zrozumieć : W dzisiejszym swiecie szanse na przetrwanie mają tylko gry w 3d. Tylko takie są craazy, a większość nastolatków sięga własnie po takie gryy. Co prawda jest też mały odsetek ( 0.2 %) nastolatków, choć cięzko ich tak nazwac, wolałbym określenie smutasy. Tak więc jest mały odsetek smutasów którzy mają długie włosy, okularki, zero żelu, czarne lub szare ciuchy, skuterek zamiast ścigacza, i glany zamiast adidaskow, i zaprawwde powiadam ci : Oni nie grająw gry dla grafiki tyulko dla jakiejś tam grywalności. Więc zanim zrobisz gre zastanow się czy warto dla tak wąskiego grona odbiorców.

A żeby było na temat: Powiedziałem ziomkowwi a twoim problemie , powinien sie z tobą skontaktowac jak przyjdzie z dzisiejszego Party .

 

Sayonara

 

Rozumiem Cię, gre 3D nie zrobi w Game Maker, a jak zrobi to napewno nie cool, albo ja się myle to Sorry. Może takie gry nie są Trandy, ale myślę że to dobry początek. Dzieki że powiedziałeś o moim problemie koledze, mam nadzieje że odpisze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście można to tak nazwać ale znacznie cool będzie określenie : Rzut izometryczny. Jednak nie wiem czy jest sens robić takiej gry. Ostatnia gra zrobiona w rzucie izometrycznym miała miejsce w 2002roku był to comandos 3 i musze ci powiedziec ze taki styl nie jest juz jazzy. Ja pikole, musisz to zrozumieć : W dzisiejszym swiecie szanse na przetrwanie mają tylko gry w 3d. Tylko takie są craazy, a większość nastolatków sięga własnie po takie gryy. Co prawda jest też mały odsetek ( 0.2 %) nastolatków, choć cięzko ich tak nazwac, wolałbym określenie smutasy. Tak więc jest mały odsetek smutasów którzy mają długie włosy, okularki, zero żelu, czarne lub szare ciuchy, skuterek zamiast ścigacza, i glany zamiast adidaskow, i zaprawwde powiadam ci : Oni nie grająw gry dla grafiki tyulko dla jakiejś tam grywalności. Więc zanim zrobisz gre zastanow się czy warto dla tak wąskiego grona odbiorców.

A żeby było na temat: Powiedziałem ziomkowwi a twoim problemie , powinien sie z tobą skontaktowac jak przyjdzie z dzisiejszego Party .

 

Sayonara

Nie mam długich włosów, okularków, niemam żelu na głowie, mam czarne i szare ciuchy i poza tym mam innego koloru "lumpy" :D, nie mam ani skutera ani ścigacza, a i tak lubię gry pod względem grywalności nie patrząc na grafikę. Tak, więc nie kieruj go na złą drogę :)

 

TOPIC: Lepiej poszukaj w internecie te grafiki bo my ci tylko nabazgrolimy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

długie włosy, okularki, zero żelu, czarne lub szare ciuchy

Jak byś opisywał Marmota :P Tylko że Marmot jest COOL i CREZY nie tak jak ty... Tobie chodzi tylko o to żeby być TRENDY

 

Jak kogoś uraziłem to sry

 

Sorry za tego offtop'a (nie chcę warna jak by ktoś pytał) ale prze_as już mnie tym postem wkurzył na max'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Cię, gre 3D nie zrobi w Game Maker, a jak zrobi to napewno nie cool, albo ja się myle to Sorry. Może takie gry nie są Trandy, ale myślę że to dobry początek. Dzieki że powiedziałeś o moim problemie koledze, mam nadzieje że odpisze smile.gif

Podchodź do jego wypowiedzi z dystansem, taka rada ode mnie :P.

 

Tak więc jest mały odsetek smutasów którzy mają długie włosy, okularki, zero żelu, czarne lub szare ciuchy, skuterek zamiast ścigacza, i glany zamiast adidaskow, i zaprawwde powiadam ci : Oni nie grająw gry dla grafiki tyulko dla jakiejś tam grywalności.

Dziewczyny mają długie włosy tzn. że są smutasami tak? Okulary nie nosi się dlatego, że jest się smutasem, ale dlatego, że ma się wadę wzroku i np. Ja nie lubię, gdy ktokolwiek mówi coś złego na temat tego, że noszę okulary. Nie robię tego z przyjemności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście można to tak nazwać ale znacznie cool będzie określenie : Rzut izometryczny

A ty wiesz w ogóle czym jest rzut izometryczny? Bo z opisów Hugosa można wywnioskować, że chodzi mu o topdown

Tak więc jest mały odsetek smutasów którzy mają długie włosy, okularki, zero żelu, czarne lub szare ciuchy, skuterek zamiast ścigacza, i glany zamiast adidaskow, i zaprawwde powiadam ci : Oni nie grająw gry dla grafiki tyulko dla jakiejś tam grywalności. Więc zanim zrobisz gre zastanow się czy warto dla tak wąskiego grona odbiorców.

Wiesz co, wolę być smutasem z długimi włosami, okularami, bez żelu z czarnymi ciuchami, który nie ma ani ścigacza ani skutera, który ma adidasy i gra w gry dla grywalności niż być kimś, kto ma więcej żelu na głowie niż rozumu i który gra w gry dla grafiki. I wcale nie żałuję, jeżeli kogoś tym obraziłem. Poza tym, zejdźmy z offtopa, ok?

 

edit: hm, może trochę za ostro jednak ;p , ale mimo wszystko już się to robi wkurzające z tymi wszystkimi co jest trendy, a co nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...