Skocz do zawartości

Game Maker 7 & Windows Vista


maly158

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni użytkownicy GM7

 

Kupiłem GM 6.1 - dobrze wydane pieniądze

Kupiłem GM 7 bo podobno jest kompatybilny z Vistą - tylko na czym ta jego komatybilność polega ?

Po rejestracji i pierwszym uruchomieniu wersji Pro zaczął przy uruchomieniu wyrzucać błąd

"failed to set data for"".

Po zainstalowaniu aktualizacji do Visty przestał działać zupełnie. Znalazłem aktualizacje, która zawaliła

i GM zaczął działać , ale błąd pozostał.

Ale najlepsze dopiero przed nami. Zaistniała konieczność instalacji systemu od nowa.

I tu problem ze strony yoyogames - nie mogę powtórnie aktywować GM'a bo mój klucz jest już używany.

Napisałem maila do pomocy technicznej i tylko tyle , że napisałem bo za odpowiedzią czekam już 8 dni.

Więc pozwólcie, że na pytanie czy zakup GM'a 7 to dobrze wydane pieniądz - nie odpowiem.

 

Od yoyo pomocy pewnie się nie doczekam więc Was proszę o pomoc.

Widziałem na naszym forum , że ktoś znalazł patch do Visty dla GM 6.1

jeżeli można poproszę o link.

 

z góry dzięki za pomoc i sory za ewentualne błędy, ale jestem delikatnie wściekły i mogłem przeoczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

gry z 6.1 nie działają pod Vistą. Ot co. A jak widziałeś, ze ktoś znalazł path, to szukanie naprawdę nie boli...

(podpowiem https://forum.gmclan.org/index.php?act=Search )

 

btw.

Q: How do I install GM7 Pro on a 2nd or 3rd computer with my GM7 free upgrade activation code?

 

A: Download GM7 Lite to the PC, run the program and click on the 'Enter Activation Code' tab, then choose the 'Reinstall Existing License' option and here you may enter your details. Remember to put 'YOYO' as License Holder and 'UPG-*********' as Purchase Reference

ze strony yoyogames.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Gnysku

Nie chodzi mi o to, że gry z GM 6.1 nie działają pod Vistą (.exe - działają) tylko o to , że sam GM 6.1

nie działa.

 

Druga sprawa - może wczęśniej - źle się wyraziłem co do GM7 - więc zadaję pytanie w innej formie:

Co w wypadku jeżeli po re-instalacji Windowsa nie mogę na nowo aktywować GM'a.- czy jest możliwa tylko

jedna aktywacja ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Dziwna sprawa - ja przeprowadiłem jedną - po re-instalacji systemu druga nie poszła , a yoyo ciągle się nie

odzywają.

 

Q: How do I install GM7 Pro on a 2nd or 3rd computer with my GM7 free upgrade activation code?

 

A: Download GM7 Lite to the PC, run the program and click on the 'Enter Activation Code' tab, then choose the 'Reinstall Existing License' option and here you may enter your details. Remember to put 'YOYO' as License Holder and 'UPG-*********' as Purchase Reference

 

Q: Having bought GM7 Pro, how do I install it on a 2nd or 3rd computer?

 

A: Download GM7 Lite to the PC, run the program and click on the 'Enter Activation Code' tab, then choose 'Reinstall Existing License' and here you may enter your details. Remember to put the email address used for the purchase as License Holder

 

http://www.yoyogames.com/help?helpdesk=true

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Download GM7 Lite to the PC, run the program and click on the 'Enter Activation Code' tab, then choose the 'Reinstall Existing License' option and here you may enter your details. Remember to put 'YOYO' as License Holder and 'UPG-*********' as Purchase Reference

Czyli:

Pobierz GM7 Lite na PC, uruchom program i kliknij na zakładkę 'Enter Activation Code', potem wybierz opcję 'Reinstall Existing License' i wtedy możesz wpisać swoje szczegóły. Pamiętaj aby jako License Holder wpisać 'YOYO' i 'UPG-******' jako Purchase Reference.

 

Zrobiłeś tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie - License holder i Purchase Reference podałem swoje z maile z sales@softwrap.com , który otzrymałem

po zakupie licencji. I pierwszy raz pozwoliło mi na aktywacje.

 

Zrobiłem tak:

Download GM7 Lite to the PC, run the program and click on the 'Enter Activation Code' tab, then choose 'Reinstall Existing License' and here you may enter your details. Remember to put the email address used for the purchase as License Holder

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka słów na zakończenie tematu:

Problem nr 1 - yoyo po 9 dniach oczekiwania odpowiedziało i mój klucz aktywacyjny już działa.

Problem nr 2 - wyjaśnienie dla tych wszystkich, którzy twierdzą, że błąd "failed to set data for""

( może występować w GM7 pod Windows Vista) to błąd wersji z crakiem - nie macie racji -

po konsultacji z technikami z HP okazało się, że taki komunikat pojawia się kiedy użytkownik, który

odpala program nie ma wystarczających uprawnień do biblioteki, która jest ładowana przy starcie

programu. Podobnie sprawa wygląda np. z SubEditem b.4060 - rozwiązanie:

uruchamiać program jako administrator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...