Skocz do zawartości

Zablokowane Invison Power Board


Bagno

Rekomendowane odpowiedzi

Ranmus :D a skąd wiesz że on nie zakupił oryginalnego IPB? :D

 

 

EDIT:

@down: Ja podobnie jak Ranmus sądzę że nie zakupiłeś go, ale zadałem mu pytanie żeby się tłumaczył :P Ty jesteś "h4x10rem" więc raczej nie starał byś się o legalny zakup IPB tylko poszukał byś gdzieś crackowanej wersji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ranmus? Właśnie... Dlaczego sądzisz że nie zakupiłem IPB?

 

No fajnie, tylko wiesz że nigdzie nie mozna znaleźć IPB. Co ty myslisz, że wsadzę na witrynę nielegalny soft i będe drukował plakaty? No comment...

 

 

EDIT:

 

IPB dobry, ale PHPBB według mnie lepszy. Lepiej napiszą swój skrypt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ranmus? Właśnie... Dlaczego sądzisz że nie zakupiłem IPB?

 

No fajnie, tylko wiesz że nigdzie nie mozna znaleźć IPB. Co ty myslisz, że wsadzę na witrynę nielegalny soft i będe drukował plakaty? No comment...

Tak. Poza tym. IPB można znaleźć na pierwszym lepszym p2p. :)

IPB dobry, ale PHPBB według mnie lepszy. Lepiej napiszą swój skrypt.

PhpBB, mwahahaha, dobre sobie. Jak ci ktoś wrzuci exploita będziesz mieć swoje PhpBB. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Poza tym. IPB można znaleźć na pierwszym lepszym p2p. :)

 

PhpBB, mwahahaha, dobre sobie. Jak ci ktoś wrzuci exploita będziesz mieć swoje PhpBB. :)

 

 

Ok ok ok, wiem, po to to forum :P Żart, piszę własny skrypt. Zauważ że to jest PHPBB 3.0 a nie 2.2 :bye1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, phpBB 3 które jest w wersji beta, czyli testowej, co oznacza, ze jeszcze pewnie nie zdążyli znaleźć dziur :) .

 

Swoją drogą, zaczęła się rozmowa o nielegalnym IPB i nagle zniknęło z twojej strony... Czyżbyś jednak nie miał oryginalnego :-) ? Bo kto kupuje skrypt, żeby go po godzinie wywalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Ta, phpBB 3 które jest w wersji beta, czyli testowej, co oznacza, ze jeszcze pewnie nie zdążyli znaleźć dziur :) .

 

Swoją drogą, zaczęła się rozmowa o nielegalnym IPB i nagle zniknęło z twojej strony... Czyżbyś jednak nie miał oryginalnego :-) ? Bo kto kupuje skrypt, żeby go po godzinie wywalić.

 

ale phpbb3 wcale, a wcale nie jest fajne, zwłaszcza wkurza zarządzanie zezwoleniami - jest moim zdaniem zbyt rozbudowane i zbyt trudne w użyciu. myślalem o uzywaniu go, ale moim zdaniem jest przeładowane zbędnymi dodatkami (przyjaciele, wrogowie) i straszny tam bałagan, jeżeli chodzi o zmianę ustawień. jest zbyt mało intuicyjny. Dlatego wolę rozwinąć nieco swoją wersję forum, bo ma pewnie z 80% mniej kodu, a nie ma zbędnych dodatków :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhm, zniknęło mo nie znam się na obsłudze tego skryptu, za trudny i tyle. Za dużo opcji. Wystarczy mi PHPbb 3, skrypt legalny, wsadzę go na inne witryny.

 

Nie mam zamoiaru znowu przepisywać artów które dałem na Winda Pinda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Czemu sądzę, że nie kupiłeś?

 

1) Stać Cię było na wydanie około 450zł na skrypt, ale na domenę za 15 zł oraz host za paredziesiąt zł już nie?

2) Używasz starej wersji 2.2.1. Nie chce mi się teraz sprawdzać czy jest ona jeszcze do ściągnięcia (bo 2.2.2 jest ostatnią z serii 2.2.x z tego co pamiętam). Gdybym ja teraz na nowo skrypt zainstalował, to na pewno 2.3.

3) Nie pamiętam czy stopka zmieniła się w 2.2.1 czy 2.2.2, ale wiem jedno. Zawsze musi być link do strony oficjalnej ipb, a u Ciebie to zwykły tekst. Licencja tego zabrania. Można kupić jedynie za paręset dolarów kompletne usunięcie całej stopki, a nie takie coś jak Ty masz.

 

Poza tym jest bardzo łatwy sposób na sprawdzenie czy masz legala. Otóż jest taki oficjalny portal o IPB jedynie dla prawdziwych klientów, bo konta na nim są tworzone automatycznie po wykupieniu licencji:

http://www.ipsbeyond.com/

 

Mój profil jest tutaj:

http://www.ipsbeyond.com/forums/index.php?showuser=20734

Zobacz w prawym menu - napisałem sobie fajny komentarz (btw. miało być ranmus84 ale przez pomyłkę wklepałem 9).

 

I teraz pytanie, czy Ty w swoim profilu na ipsbeyond.com możesz też coś takiego napisać? :]

 

Słuchaj, ja wiem, że masz pirata, bo to widać na pierwszy rzut oka, ale kapować nie będę. Po prostu przestań ściemniać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...