Skocz do zawartości

Przyklad Platformowki


Rekomendowane odpowiedzi

To sobie wreszcie ściągnijcie GM 7. Taki problem z aktualizacją, czy kluczy nie ma nielegalnych :/ ? Nie rozumiem mentalności polskiej sceny. Jak był GM 6, to wszyscy z uporem zostawali przy GM 5, a teraz jak jest GM 7, to z uporem przy GM 6...

Potwierdzam w 90%. W 90, bo miałem problemy z zarejestrowaniem się na stronie yoyogames.com, ale w końcu mi się udało i upgrade'owałem GM-a.

 

Co do przykładu, n00bom się przyda, choć początkującym już nie. Tym nie mniej nie jest tragicznie, choć mógłbyś wykonać ruch potworów.

 

PS. Zauważcie różnicę między n00bem a początkującym. N00b to ktoś taki, kto sobie wszystko zerżnie (niestety, tak to trzeba określić), a początkujący to taki, który w końcu czegoś się nauczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprostu dla mnie GM6.1 jest lepszy.

Nie dla tych, którzy swoje "ikspeki" wywalili w ciężką ch****ę i zainstalowali Vistę. A może po prostu masz kluczyk z alternatywnych źródeł? Dla mnie GM7 ma tylko jedną wadę, której nie ma w GM6: wolniej się uruchamia. I tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marmot:

tak ale marek robi przyklady dla noobkow, ewentualnie dla poczatkujacych. a na tym forum nie ma ich duzo. poza tym marek jest chyba najlepszy w robieniu gier w gml (w koncu autor, heh) a gryzli jest "smart newbie" chociaz w sumie moge sie mylic. poza tym po co robic przyklad platwormowki, skoro chyba kazdy (nawet noob) moze sobie zrobic podobny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ma ranga do faktycznego stanu wiedzy. Ja mam najwyższą rangę jaką się da, a już dużo rzeczy z GM nie pamiętam, ratuje mnie w nim tylko spryt, umiejętność korzystania z pliku pomocy i pewne nawyki z innych języków programowania. Poza tym, nie sądzę, że wszystkich stan wiedzy dałoby się rozpatrywać wg tych rang, bo dla jednych byłoby to krzywdzące, a dla innych przesada z oceną ;p .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gryzli jest "smart newbie" chociaz w sumie moge sie mylic.

 

Mati, czytaj uważnie. Wyraźnie po moim poście można było dojść do wniosku, że to nieważne, że ktoś ma Smart Newbie. I gdzieś to mam, że możesz się mylić. Chodzi mi o to, że ty myślisz, że jak sobie nabijesz "o_O" (wiecie o co chodzi xP ), czyli setki bezsensownych w dodatku postów to będziesz najlepszy w GMie. Tak nie jest i nie będzie. Nabijanie postów nic ci nie da. Moje posty są z sensem i nie nabijam sobie zbędnych postów :) . Rozumiesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...