Skocz do zawartości

beznazwy podobne do PACMAN


Gryzli

Rekomendowane odpowiedzi

eLo!

 

Nazwa gry:bez

 

Opis gry:Gra w stylu pacman ;)

 

gatunek:platformowka

 

Jest to moja pierwsza gra zrobiona samodzielnie i nie jak lingO muwilem ze moja peirwsza gra to byl przyklad przerobiony a ta gierke bez nazwy zrobilem SAM (by gryzli)

 

 

Prosze o dobre komentarze

Odrazu muwie ze to tylko DEMO i versja 1.0 bedzie tez demo versja 1.1 az do versji 1.5 a jak sie spodoba zrobie gierke versje pelna ;)

 

Dowload:KLik

 

Sorka zapomnialem dac linka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie link?? :huh: Od razu mówie: to na pewno przerobiony przykład z folderu gm <_<

 

@down

A właśnie że TAK :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie zastosowanie do szablonu

Guzik report był bardzo smaczny, ale z tego tematu jeszcze go nie zeżarłeś, a czerwony guziczek przy twoim liczniku warna chce, żebym go kliknął.

Jaklub

A ty byłeś w tym temacie więc nie klikałem.

Karus99

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie mówiłem?? Przerobiony przykład Marka Overmarsa <_<

I to jeszcze w beznadziejnej oprawie... A wstydź sie! Przypomina mi sie teraz niejaki Solarsky (czy jakoś tak) - to był ewenement :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiem ale co jeszcze dodac?

Zycia?

Życia nic nie zmienią. Trzeba dodać lepszą grafikę, dźwięk i kupę innych rzeczy. Ta gra nie jest podobna do pupy i odchodu - jest gorsza. I to nie jest twoja pierwsza gra, a trzecia... (Twoja pierwsza gra to była Hit the Ball z przerobioną grafiką piłek, nie miała tematu, była tylko w twojej sygnaturze) Przepraszam za tak brutalną krytykę, ale wierzę, że stać cię na coś więcej. Po prostu pytaj w odpowiednich działach, ale bez przesady.

 

1/5

 

A nie mówiłem?? Przerobiony przykład Marka Overmarsa

Błąd, PsychiX! W przykładzie do eventów ruchu był dodany klocek Place free, tu go nie ma. Chyba, że Gryzli dobrze się zamaskował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błąd, PsychiX! W przykładzie do eventów ruchu był dodany klocek Place free, tu go nie ma. Chyba, że Gryzli dobrze się zamaskował.

 

W sumie to na tak bystrego żeby maskować sie to nie wygląda.. (Nie bierz moich słów źle Gryzli, nie chcem cie urazić)

 

Nie daje oceny - nie chcem cie pogrążać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że zacytuję..."RUN TO THE HILLS"...byle szybciej od tego "czegoś"! ;D

gatunek:platformowka

:huh: Raczej nie...

 

Ogólnie bardzo nudne i bez polotu. Grafika, dżwięk (a był?)...wszystko pod szlifierkę. Ba! Pod taką przemysłową !!! :P

1/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT: Dobra, nie będzie warna, ale nadal brak screena. I nie mów, że nie umiesz nacisnąć PrintScreena i wkleić w Paincie obrazka.
Trzeba także dodać iż należy zapisac obraz jako jpg, lub gif, a nie jako bmp i tylko zmienić nazwe pliku. Sorki za offtop, ale wkurzam nie jak ktoś zmienia nazwe pliku ( a zapewne gryzli by tak zrobił)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo pleść. Po co takie gry publikujesz? Żeby się wstydu najeść?

Pac mana* dobrego nie zrobisz. Poczytaj Wikipedię gmowską, przykłady poprzeglądaj (Broń Boże - nie kopiuj!) i się czegoś naucz. Jak się nauczysz, to zaprezentuj nam jakąś dobrą grę, wtedy już nie będziesz musiał sobie zadawać pytania: "Dlaczego jeden?!".

 

 

*Oczywiście można Pac Mana zrobić z masą dodatków itd. ale najpierw musisz się czegoś nauczyć. Klockami daleko nie zaciągniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się z opiniami, że to przerobione. W przykładzie przeciwnicy byli mądrzejsi. W ogóle brzydkie toto.

Zgadzam się. Przykład jest znacznie lepszy. ;)

 

*Oczywiście można Pac Mana zrobić z masą dodatków itd. ale najpierw musisz się czegoś nauczyć. Klockami daleko nie zaciągniesz.

Jak to nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@karus99:

za praktycznie przerobiony przyklad dajesz 2/5?? to jak ja opublikuje swoja piewsza gre to chyba dostane 100/5 :P za grafe 2/5... <_< nie za dobrze?

no dobra. oceniam:

grafa 1/5

dzwiek 0/0

gryw. 2/5 (MOCNO zawyzone <_<)

ogolnie 1/5

bede laskawy i nie dam oceny zeby ci nie zanizyc sredniej...<_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://forum.gmclan.org/index.php?showtopic=4213 - jeżeli nie ustosunkujesz pierwszego posta do tego szablonu, to dostaniesz warna, a topic pójdzie do kosza. Czekam do 18:00. A choć jedno pole nie będzie uzupełnione to dostajesz warna i topic leci do kosza, bo nie będziemy tolerować tego co zrobiłeś przy prezentacji poprzedniej gry, czyli, że nie dałeś screena, pisząc, żeby sobie włączyć grę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gryzli: Jesteś naprawdę żałosny. Nie dość że kłamiesz to na dodatek tworzysz 15 gier naraz... Stwórz jedną porządną grę.. np. dokończ, ulepsz grę Lingo.

Polecam zainstalować FireFoxa ze słownikiem polskim oraz przeczytać regulamin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...