Skocz do zawartości

TwistyTwister


Markos

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: TwistyTwister

 

Gatunek: zręcznościówka (online)

 

Opis: Gra jest jedną z tych przy której trzeba się spocić żeby się wpisać na listę lub ściągnąć klikora i cieszyć się, że się oszukuje... W grze mamy do wyboru jedną z 6 desk które różnią się tylko wyglądem. W trakcie gry nie chodzi o co innego jak tylko o klikanie jak najszybciej myszką i zbieranie różnych bonusów oczywiście mamy na to określony czas

A tak zapomniałbym :D Gra jest wykonana w programie Macromedia Flash (ActionScript 1.0)

 

Download: http://cda.pl/gry-online/twisty/play.php

Rozmiar pliku: 177 KB

 

 

Autorzy:

 

Programowanie:
Markos

Grafika:
Markos
 
Muzyka:
Tian 

Screeny:

Screen

Screen2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm no pierwsza wypowiedz trochę krótka ale zadowalająca mnie :D Na Gadu wiele osób mówiło że można oszukiwać klikorem czy innymi klikaczami... Oczywiście jestem tego świadom, ale czy np w CS`ie nie można hackować? ;] tutaj po prostu jest łatwiejszy dostęp do tych programów ułatwiających...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm kurczaki ;p Czy nikomu nie chce się dawać chociaż takich wypowiedzi ^^? Oj dużo osób mówi, że mało grywalne :) Przyznam, że mało za nią dostałem pieniążków ale robiłem grę z przyjemnością. :) Myślę że niedługo was zaskoczę jakąś dobrą strzelanką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm jak najszybsze klikanie na jakieś latające historie.. pryznam sie że to nie dla mie, chociaż graficzka i ogolne wykonanie niczego sobie..

Shacka ma Nacka. Propaganja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...