Skocz do zawartości

Wspaniała Strategia


bigshark

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety tak sie zdarza.... ze super a raczej wspaniałe produkcje nie ujrzą swiatła dziennego.  Tak tesh jest z WSPANIAŁĄ STRATEGIĄ :(

A Doom3 albo Half-Life 2 to co? :) Hehehe...

 

Za szybko się poddajemy :) Ja wyczułem, że robienie gier nie są moją mocną stroną (1 robienia i do kosza bo mi sie niechce), tak więc teraz robie programy i jestem szczęśliw y :) Niewiem poco to mówie, ale... Spróbuj! Nie kasuj projektu, zostaw na dysku, aż wkońcu złapiesz pałeczke i zrobisz :) Pozdro i powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Razzakiedy mi sie wyda,że Mark overmars jest taki porąbany(bez skojarzeń) ,że nawet mój sąsiad(kompa nie ma ) mógł takiego coś zrobić,ale się mylę

Heh, wiem, że jestem dziwny, inny, chamski, czepiam się wszystkiego ale naprawdę nie czaje co chciałeś przez to powiedzieć... :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój sąsiad(kompa nie ma ) mógł takiego coś zrobić,ale się mylę

Chodzi ci oto że twój sąsiad zrobiłby game makera?? hahaha!! Zaraz mi powiesz ze twoj sąsiad bez problemu stworzy windowsa xp albo inne cuda !! Ja probowalem stworzyc cos podobnego do game maker , ale to nie jest takie łatwe. Najgorszy jest particle system, poprostu za trudne to dla mnie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Wrażenia:

 

- do czego służy numerek po lewej stronie planszy???

- dlaczego jedzenie mierzy się z dokładnością do 1 setnej? (innych liczników to już nie)...

- robotnicy powinni szybciej chodzić (obecnie zebranie np. 300 złota zajmuje ok. wieczność)

- mogłaby być jakaś informacja o 'zdrowiu' jakiegoś budyknu (tak naszego jak i wrogiego...) to czego nienawidzę w rts-ach to konieczność rąbania w budynek w nieskończoność i modlenia się, że teraz okaże oznaki rozwalenia

- gdy wygrasz, pojawia się komunikat "zwycięztwo" - to literówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- do czego służy numerek po lewej stronie planszy???

Do niczego..... Ten numerek sobie jest i juz, zapomnialem go wykasowac :D

 

dlaczego jedzenie mierzy się z dokładnością do 1 setnej? (innych liczników to już nie)...

No bo drewno podane jest w sztukach, a gdym chcial podac jedzenie w sztukach(czyli 1 ziarno) to by bylo tego strasznie duzo. Wiec jedno ziarno oznacza 0,01 jedzenia

- mogłaby być jakaś informacja o 'zdrowiu' jakiegoś budyknu (tak naszego jak i wrogiego...) to czego nienawidzę w rts-ach to konieczność rąbania w budynek w nieskończoność i modlenia się, że teraz okaże oznaki rozwalenia

Chcialem aby moja gra byla w miare realistyczna, Czy jak uderzasz np. w stół to pojawia sie pasek z jego energią?? Uwierz mi ze tak samo jest z budynkami, jak chcesz to mozesz sam sprawdzic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze się zawiodłem...

myślałem, że nazwa "wspaniała strategia" pasuje do klimatu gry...

 

grafika 3\10

-palmy są bitmapowe, a reszta "w miarę" wycieniowana...

-ogień to avar!

-animacja (krokodyle mnie dobiły)

-budynki ściągnięte z gry ( i to źle wycięte :P )

-ludzie są... tacy trochę niedorobieni :P

-bitmapowe "farmy", a reszta wycieniowana...

-----------------------------

a przyciski w menu są totalnie do bani :)

 

+piach (ściągnięty :P )

+morze (ściągnięte)

+niektóre części menu

 

grywalność 4/10

-mała interakcja

-złe poruszanie się ludzi (często żołnieże nie dochodzą do przeciwników, bo się zawieszają na palmie :D )

-słabe AI przeciwników

-brak rozwijania budynków

-nie przyciąga (no może na 5 minut)

 

+ciekawa gra, fajny pomysł

+szybko się ją dinstalowuje (żartowałem :P zawsze chciałem komuś tak powiedzieć :P )

ogólnie gra wychodzi na 3/10 :( dopracuj to, co ci tu wytykamy :) to wyjdzie niezła strategia... mam nadzieję. jeśli oceniałem za ostro to sorry, ale taki już jestem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Chcialem aby moja gra byla w miare realistyczna, Czy jak uderzasz np. w stół to pojawia sie pasek z jego energią?? Uwierz mi ze tak samo jest z budynkami, jak chcesz to mozesz sam sprawdzic :D

 

No, tak, ale czy gdy uderzasz kogoś mieczem to czy wytryskują mu jakieś białe kropki? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Chcialem aby moja gra byla w miare realistyczna, Czy jak uderzasz np. w stół to pojawia sie pasek z jego energią?? Uwierz mi ze tak samo jest z budynkami, jak chcesz to mozesz sam sprawdzic :D

 

No, tak, ale czy gdy uderzasz kogoś mieczem to czy wytryskują mu jakieś białe kropki? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wiadomo, w dawnych czasach Nie było spalin ani innych chemikalii. Organizm ludzki był wiec czysty nieskazony dymami smogami itd. W ciele takiego człowieka powstawało duzo BIAŁYCH PRZECIWCIAŁEK. Było ich MILIARDY. Dlatego tesh krew takiego czlowieka, zabarwiala sie na kolor biały. Wiec jak widzisz, moja gra zostala dokladnie przygotowana, oparta nawet na poradnikach lekarskich Pradawnych ludzi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No dobra, teraz sobie troche po tobie pojade... Gra jak na moje oko jest do bani... Grafika jest fatalna, a i grywalnosc nie jest wysoka, powiedzialbym nawet niska... NIe bede wytykal ci poszczegolnych bledow, ale powiem tak... Powinienes duzo jeszcze popracowac nad ta gra. Zreszta gry nie robi sie w 2 tyg bo wiadomo ze nic dobrego z tego nie wyjdzie...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinienes duzo jeszcze popracowac nad ta gra.
Ile razy mam powtarzac ze pelnej wersji nie bedzie?! A to dlatego ze od tamtego czasu przybylo wiecej umiejetnosci i teraz potrafil bym stworzyc 3 razy lepszego rts'a. Problem jest jeden, ktory przesladuje mnie od dawna: BRAK GRAFIKA!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Ile razy mam powtarzac ze pelnej wersji nie bedzie?! A to dlatego ze od tamtego czasu przybylo wiecej umiejetnosci i teraz potrafil bym stworzyc 3 razy lepszego rts'a. Problem jest jeden, ktory przesladuje mnie od dawna: BRAK GRAFIKA!!

Brak Grafika? hmm, o każdej porze propaganja Ci pomoże ;)

 

Patrz na datę posta :P

Tymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem? Ostatnio to dla mnie grafika jest mniejszym problemem niż programowanie. Mimo iż z tym drugim raczej nie mam problemów, to muszę przyznać, że nudzę się programując, a rysując grafę nie :) .

hmm w sumie robienie grafy to u mnie jakies 80% czasu spedzonego nad gra ;) Ale i tak ani rysujac ani programujac sie nie nudze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...