Skocz do zawartości

Wspaniała Strategia


bigshark

Rekomendowane odpowiedzi

No to tak.

Grafika nie najlepsza, ale nie jest zła (najładniejsze jest morze ;) ).

Scrolling jest strasznie dziwny.

FPS na kompie dobrej klasy (Athlon XP+ 2500, GeForce FX5200 125MB, DDR 400mhz 256mb) sięga tylko liczby 5 :( .

Pozatym gra się nawet fajnie.

 

PS. Mogłeś dopisać, że HOSTING GRY BY MARMOT :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 tygodnie - BRAWO :D

 

Więc, tak:

 

Grafika jest dobra, nawet bardzo dobra, ale BARDZO MAŁO DŹWIĘKÓW ( sądze że to poprawisz w pełnej wersji, jakaś muzyczka, odgłosy i itp. ). Podoba mi się fajne chodzenie żołnierzy :D ALE, wielkim minusem jest, że gra jest bardzo prosta do przejścia :( Sądze że poprawisz sztuczną inteligencje oraz dasz ciekawsze mapy :D Daj również mozliwość łowienia ryb i zabijanai zwierząt ( bo mam chęć zabicia tego krokodyla ).

 

MOJA OCENA:

 

6/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak:

 

GRAFIKA - 3/10

- brzydka;

- ino morze w miarę ładne;

- obrazki budynków ściagnięte skądinąd;

- małe ludziki.

 

GRYWALNOŚĆ - 5/10

- nie jest bardzo źle;

- ale po 5 minutach już strasznie nudno;

- budynki powinny się rozwijać na wyzsze poziomy.

 

MUZYKA - brak oceny (ja tam nic nie słyszałem... może Winamp był za głośno :) )

 

PODSUMOWUJĄC: jesli "przemalujesz" grafikę, dodasz jakichś ciekawostek, które wzmogą miodność i weźmiesz do serca uwagi, które ujrzysz w temacie, to może byc całkiem fajnie. Na razie gra jest bardzo niedopracowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jak ją dopracujesz będzie dosyć fajna ;)

Teraz powytykam ci błędy :P

No to tak:

1.Było mówione że wadą gry Król (czy jak jej tam) jest nie możność budowania budynków gdzie się chce, zauważyłem że tu jest ta sama wada....

2.Walka, o nie! Tego nei moge ominąć! Dlaczego żołnierze/wojownicy nie atakują sami? Jak nie dotykają budynku (czytaj, nie na chodzą na niego)to trzeba na niego cały czas kilkać, to musi zostać natychmiast poprawione!

3.Grafika, hmmm. Budynki są wycięte z gry Knights and Merchants i do tego niedbale :P Z reszty grafiki podobają mi się mewy i nawet trochę woda :)

Skończyłem ;)

Ogólnie demko na 4/10 :) Jak poprawisz te błędy to będzie 7/10

Życzę powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jas narazie ściągam :) Przetestuje i napisze recke :P Zobacze czy to jest rzeczywiście "wspaniałe"...

----------

 

Wspaniałe to to nie jest, ale dobre to tak :)

Po uruchomieniu wita mnie takie sobie menu. 4 opcje woohoo! Odrazu wciskam Nowa Gra. Wybierz mape. Narazie jedna, ale ok to tylko demo :P Wciskam na mape i przechodze do gry. Oł jee! Tu jest scrolling! Tylko jakiś nie płynny :\ Oj niepodoba mi sie to! Poprawić a bedzie spoko :D Dobra idziemy dalej. Chcem zbudować drwala i coś do jedzenia. Nie moge postawić gdzie chcem ale trudno. Zbudpowałem to co chce. Czekam czekam i buduje woja. Już mam dużo to hajta na wroga! Pokonuje go i koniec misji :P Nio, nio czekam na trudniejsze misje :P Co do grafiki to najlepiej ci wyszły ludziki jak pracują w polu, krokodyle i budynki :D Muzyka pasuje do klimatu gry. Ogólnie dobra giera. Wg. mnie lepsza od Króla, tylko tytuł taki kiczowaty - "Wspaniała Strategia".

 

Plusy:

+ Grafika :P Muzyka pasuje do klimatu :P Fajnie sie giercuje :P

Minusy:

- Brzydkie menu :( Łatwa :( Niepłynny scrolling :(((

 

OCENA: 4+/6 :D

 

Popraw pare rzeczy i bedzie spoko. "Ale nie uprzedzajmy faktów" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
cieniutko... to mi woógle nie przypomina rts, predzej jakąs turówke i to bardzo słabą
CHŁOPIE!! czy ty wogule wiesz co to jest turówka?? bo coś mi sie wydaje że nie .... najlepiej dam ci definicje: TURÓWKA- upływ czasu w takiej grze nie ma charakteru ciągłego, lecz dzielonego na tury, czym przypomina klasyczne gry planszowe, w których gracze naprzemiennie wykonują swoje ruchy (w swoich turach); gry turowe powstały w czasie, gdy komputery nie były jeszcze w stanie wykonywać wszystkich potrzebnych do prowadzenia gry obliczeń w czasie rzeczywistym - obecnie już są w stanie i dlatego turówki wypierane są przez RTS'y.

Mam nadzieje ze nie bedziesz juz mylił rtsa z turowką qzteztrolzooku!! :jezor:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz ja :)

Musze przyznać Bigshark, że miło mnie zaskoczyłeś. Sądziłem że gra będzie dużo gorsza, albo skończy się jedynie na słomianym zapale a tu miła niespodzianka. I do tego gra z potencjałem do wykorzystania. Nie będę się za bardzo rozpisywał co mi się nie podoba, bo wymienili to już moi przedmówcy. Jeśli chcesz to moge Ci troche pomóc w ulepszeniu tej gry.Jak tak to się do mnie odezwij na GG 3535931.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CHŁOPIE!! czy ty wogule wiesz co to jest turówka??  bo coś mi sie wydaje że nie .... najlepiej dam ci definicje: TURÓWKA-  upływ czasu w takiej grze nie ma charakteru ciągłego, lecz dzielonego na tury, czym przypomina klasyczne gry planszowe, w których gracze naprzemiennie wykonują swoje ruchy (w swoich turach); gry turowe powstały w czasie, gdy komputery nie były jeszcze w stanie wykonywać wszystkich potrzebnych do prowadzenia gry obliczeń w czasie rzeczywistym - obecnie już są w stanie i dlatego turówki wypierane są przez RTS'y.

Mam nadzieje ze nie bedziesz juz mylił rtsa z turowką qzteztrolzooku!! :jezor:

 

Po pierwsze to radze się nauczyć czytania ze zrozumieniem, po drugie co z tego, że twoja gra jest w czasie rzeczywistym, skoro ma gameplay jak turówka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Red Alerta nie lubie.Lubie gry coś podobne do lego:Takie jak reflux(xtra strategia w 10mb) ,CZy Earth 2150:Moon Project(Starsze i nowsze wersje też fajne,ale ta się wyróżnia :) ).Dlaczego takie lubie?GDyż lubię komponować jak wszytko ma wyglądać-istne lego.PO prostu ustawiam,na czym ma jechać i czym ma strzelać i jakie dodatki moze mieć.To są strategie dla myślących!(zapomniałem napisać,że te przez ze mnie wymienione strategie to jeżeli gramy z kompem to jest niesamowicie dobry...nawet ja rady nie daje :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

W każdej strategii jak się gra na multi trzeba myslec. Firemark, jesli interesuja cie tego typu gry, to z http://www.the-underdogs.org sciagnij sobie Warzone 2100.

 

Ja tez uwielbiam redalerta. Niech ktos jeszcze sciagnie minira2 jak juz wczesniej napisalem i sprawdzi darmowy serwer gier, to pogramy sobie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...