Skocz do zawartości

problem z graniem przez neta


M@ti002

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

POMOZCIE!!! dlaczego z mojego pc nie mozna grac w gry przez neta? cs nie dziala (opcja multi), gry na necie tez nie (http://www.miniclip.com/games/club-penguin/en/ <-- przyklad) wszedzie pisze ze nie moze sie polaczyc z serwerem... jesli temat juz byl to sorry, nie znalazlem bo jak juz Tymon stwierdzil, nie umiem szukac :P a i jak nie ten dzial to tez wielkie sorry...

z gory thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze -> Wgraj Adobe Flash Player i Adobe Shockwave Player w najnowszych wersjach

Drugie -> Przeskanuj komputer antywirusem i Ad-Aware

Trzecie -> Jak masz CS NON-STEAM to sobie ściągnij z neta listę serwerów na których można grać mając Non-Steam, bo na zwykłe serwery to nie wbijesz :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

witam.

sorka za odkopanie ale stwierdzilem ze nie ma sensu zakladac nowego tematu a znow przyszla mi ochota na mmo :P

no dobra, nie mam wirusow, winda dopiero miala reinstalke.

kolega mi mowil, ze to moze byc wina proxy. czy cos w tym jest? jesli tak to jak i gdzie sie ustawia toto??

pomozta, plisss :cry:

a i jeszcze raz sorka za odkopanie tematu, ale

stwierdzilem ze nie ma sensu zakladac nowego tematu a znow przyszla mi ochota na mmo :P

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorka za dobleposta ale...

od chyba 5 dni nikt nie odpisuje. powiedzcie wprost ze niechcecie mi pomagac (nie sluchajcie mnie, kolezanka mi ostatnio glowe w drzwiach przyciela :P) a nie, ze +100 zarejestrowanych userow zaglada na forum, z 10x wiecej gosci, i nikt nie pomaga. nie wierze, ze nikt sie na tym nie zna :/ a wiec - czy to wina proxy? jesli tak to gdzie, jak i co? :P

z gory dziekuje :)

PS

sorka za dobleposta

btw. nie zebym sie napalal na mmo, ale jakas prosta gierka online by nie zaszkodzila :)

PS oczywiscie nie pytalbym na chama na forum, tylko powoli bym sie podszkalal itd. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłeś coś o kablowce... O co dokładniej ci chodzi? LAN(jakaś osiedlówka)? A może NeoZdrada, "To ludzka rzecz, okradać", albo coś w tym stylu? Problem może być w zablokowanych portach. Przeforwarduj(odblokuj) porty w routerze, a jeśli go nie masz to pewnie administrator je zablokował, musisz go poprosić o odblokowanie(sprawdzasz numer portów, prosisz admina o odblokowanie tych nich i jesteś zdany na jego łaske).

 

/\

||

 

To było co do MMO i takich gier jak CS. A co do gierek przez przegladarke - moze to byc wina niekompatybilnego softu, lub jego brak(Adobe Shockwave i Flash Player). Albo przegladarka nawala. Koledzy podawali tez inne mozliwe powody...

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia :D

 

BTW. Usuniecie mi w końcu to ostrzeżenie? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłeś coś o kablowce... O co dokładniej ci chodzi? LAN(jakaś osiedlówka)? A może NeoZdrada, "To ludzka rzecz, okradać", albo coś w tym stylu?

hmm... nie wiem jak to nazwac... po prostu tarnowska telewizja kablowa :P

Jak to nie pomoże to przeinstaluj Windowsa. Niestety, Windows ma to do siebie, że się lubi psuć ;p

 

Popieram ;p

przeinstalowywalem i nic :(

tak w ogole co do gier online w necie, jakiej uzywasz przegladarki?

mozilla firefox :)

moze to byc wina niekompatybilnego softu, lub jego brak(Adobe Shockwave i Flash Player)

a dokladniej? zainstalowalem najnowsze i qpa :(

Pozdrawiam i życzę powodzenia biggrin.gif

dzieki :thumbsup: przyda sie :D

EDIT: z tego co widze to nie wina proxy xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele jest providerów w Tarnowie :o Odsyłam Cię na http://www.forum.tarnow.pl/ubbthreads/ubbt...p?Cat=0&C=4 dział "Tarnowski internet" - albo ZETO, albo wejdź do innych providerów, może skojarzysz nazwę. Jak już będziesz wiedział jak się nazywa Twój dostawca, zadajesz pytanie na tamtym forum lub szukasz na google strony domowej tego dostawcy, tam na forum szukasz/zadajesz pytanie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...