Skocz do zawartości

U.F.O - Unlimited Fort Open Race w C++


Bagno

Rekomendowane odpowiedzi

lepszy cyc, niż nic, no nie? sly.gif

 

a co do gry, no to cóż, pożyjemy zobaczymy. tylko czemu z C++ uciekłeś na GM? :x

 

 

Wiesz Jabol - jestem dupa w C++, jak to niektórzy wiedzą a co dopiero w ASMie. Brrr. DirectX umiem leciutko - wiem jak utworzyc modele kodem, jak wprawic je w ruch nałozyc tex. OpenGL - jakby oceniac mnie w skali od 1 na 10 było by to 7. Dupa jestem i tyle. Wolę GMa.

 

 

Do modelowania: Granny 3D firmy rad tools

Dźwięk: Wacham się między AAC+ a Bink Video

Video: 3GP lub On2 VP6 (PAL/NTSC)

No i będzie kilka innych niespodzianek których nie zdradzę ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dźwięk: Wacham się między AAC+ a Bink Video
Video: 3GP lub On2 VP6 (PAL/NTSC)

Dźwięk w Bink Video O_O ? Video w 3GP? Przecież to będzie strasznie słaba jakość filmu ;p . Ale mimo wszystko, brawo, że wreszcie nie mówisz, czego to nie znasz, tylko przyznajesz się, że nie jesteś najlepszy w czymś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym poście tematu pisał, że DirectXa zna 100%.. W c++ jest geniusz..

A teraz się na Gm przenosi omg.. Lepiej napisz na początek grę w stylu Statki, Arcanoid.. Bo inaczej niech chronią nas niebiosa..

 

 

Dźwięk w Bink Video O_O ? Video w 3GP? Przecież to będzie strasznie słaba jakość filmu ;p . Ale mimo wszystko, brawo, że wreszcie nie mówisz, czego to nie znasz, tylko przyznajesz się, że nie jesteś najlepszy w czymś.

 

Trochę późne to.. ale racja przyznał się w przeciwieństwie do innego, którego doskonały Menager miał już świecić triumfy z miesiąc temu i za to brawo ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem jak wy ale na moje: ocenia się na 7/10 ze znajomości a mówi że jest dupa... też mi przyznanie się... No ale rozumiem dobre chęci zrehabilitowania się... mogłeś stworzyć nowe konto i nikt by nie wiedział... wolałeś jednak zostać przy swoim... no dobra narazie czekam na gre...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też wątpię, że gra powstanie, no, ale pożyjemy, zobaczymy....

I pomyślec, że niedawno Bagno wychwalał się, jakim to jest super hakerem, straszył wszystkich, chwalił się, że jest taki dobry w c++... No, ale w końcu przyznał, że nic nie umie.... Wiedza przyjdzie z czasem, im więcej się będziesz uczył, tym więcej będziesz wiedział...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...