Skocz do zawartości

Zmiana broni - jak to zrobić ?


Artur

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem, chce stworzyć gre ( strzelanke ) i chciałbym żeby można było zmieniać broń i przyokazji strzelać tym samym guzikiem oraz przy obracaniu również zmienił kierunek strzelania. ? Wiecie, może jak to zrobić ? Proszę o POMOC !!! Najlepiej jakiś przykład dać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, udało mi się wreszcie, no ale początkujący ma zawsze jakiś problem, tym razem ja mam z tymi ( jak tu powiedzieć ) wskaźnikami broni ( czyli jaką właśnie posiadamy ), jak ide gdzieś dalej to te wskaźniki się wogule nie poruszają i znikają z ekranu, wiecie może jak to zrobić żeby były w tym samym miejscu CAŁY CZAS i NAWET JAK EKRAN SIĘ PORUSZA :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EEE, mi coś nie wychodzi. CZY BYŚ MÓGŁ DAĆ TO W JAKIMŚ PRZYKŁADZIE ?? Bo ja taki jestem, że bez przykładu się nie nauczę, sam się nauczę robić gry z 30 przykładami i wciąż poznaje coś nowego. To bym bardzo prosił o przykład B)

 

ALBO DOKŁADNIEJ NAPISAĆ, bo ja wpisuje ten kod, a pojawia się błąd, powiem że mam wersje 6.0, a słyszałem że w tantej wersji inaczej troche się pisze kod :(

 

Patrz trzy posty (Artura) do tyłu. Zauważyłem wtedy, gdy już dwukrotnie napisał dwa posty pod rząd, więc tu ostrzeżeń jeszcze nie ma. Ale w wypadku następnego razu... Używajcie opcji edytowania posta.

Patrysław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...