Skocz do zawartości

Wasza muzyka


murdalow

Rekomendowane odpowiedzi

Lowrider: uu :(. Co to ma być? Bez ładu, składu itp., itd.

 

Teraz ja. Kawałek mojej symfonii, mam nadzieję, że się spodoba (wyrenderowany do mp3 moduł) :).

 

https://gmclan.org/up506_8_SYMPH2.html

nie mówiłem że to będzie piękne za szybko to pociąłem i nałożyłem te sample lowrider he he a to Twoje czy kogoś tam spoko uspokoiłem się przy tym... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę w nazwie utworu dwie magiczne literki - DJ, to nie ściągam. ;)

ee tam Ranma,nie wszystko co ma w nazwie DJ musi byc jakimis smiesznymi techniawkami czy innymi umcy umcy.. Zreszta wystarczy zobaczyc co wyczynia na deckach taki np. DJ Feel-x, albo cie sie dzieje np. na porządnych imprezach Drum n' Bassowych (nie tylko).. A nawet w Lucky Dayu muzyczka będzie made by Dj kaszol..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Hm, ja nie widzę zbytnio sensu tego tematu, mało kto się w sumie tu muzyką zajmuje i sięga do innych źródeł lub prosi kogoś o stworzenie takowej.

A ja nie widzę sensu twojego wypowiadania się w temacie... Może i mało osób robi muzykę, ale co, zabronisz im zaprezentowania tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eXcLiFe: Niezłe, ale niezbyt lubię elektroniczne tony.

 

Nie słuchałem oryginału, więc nawet nie wiem, co dodałeś/wyciąłeś - zmieniłeś - w takim razie nie oceniam.

 

Mało trochę, ale coś zrobiłem i - co ważne - nie podpisałem się literkami DJ. :P

 

@Down: Raczej fuksa. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Nareszcie nie jest to jakiś remix/mix/umc umc :).

 

Po pierwsze: za głośny ton przewijający się przez prawie cały utwór; po drugie: ambient powinien być cichy i spokojny, ale też nie nudny (tutaj niestety nic się praktycznie nie dzieje). Kawałek nie wzbudza emocji, nie "nastraja" słuchacza - brakuje mu tego czegoś, hm - magii, odrobiny czaru, uroku?

 

I Jackylhyde ma rację (mówię teraz ogólnie) - dużo tutaj amatorszczyzny - ćwicz więc, eksperymentuj, szukaj. Resztę już znasz ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

music makery masz że musisz sekwencje zagrać na instrumencie prawdziwym,eśli Ci o to chodzi, fruity loopsy tam tez tak mozna możesz sobie wybrać instrument albo wsadzić jakiś swój sampel i na klawiaturze grac a w music makerze tez wchodzą sample ale bez grania na klawiaturze są jeszcze acidy sound forge i rebirthy ale ja szczerze jestem za tępy na to a takie dzadowskie to ejaye różnego typu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Jakieś... chaotyczne. :P Może i można, ale jakość sampli najwyższych lotów to nie jest. Kiedyś widziałem w telewizji targi muzyczne i gościu zasuwał na jakimś pro kibordzie i normalnie czyściutką gitarę basową było słychać. Wtedy można całą kapelę zasymulować i to się nazywa nagrywanie muzyki. :)

 

Ciekawe ile takie cacka kosztują, ale zapewne droższe niż najtańsze basówki. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...