Skocz do zawartości

Zablokowane zanizanie średniej


kasika

Rekomendowane odpowiedzi

Mam prożbe,. Uczestnicze w konkursie i jakies osobnik bardzo zanizyl mi srednia. Zrobil to w jedna noc jakims programem.Czy znacie moze jak to mozna zrobic by w szybkim tempie zanizyc komus punkty np. w konkursach?!! A moze ktos mi podac link tutaj lun napisac mi na pw (prywatna wiadomośc) z linkiem.

 

Bede naprawde wdzięczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest to konkurs gdzie glosuje die dajac 1 do 7 jakis "d.." dał mi 10000 glosow po 1 bo bylam dla niego zagrozeniem. Oszukuje,a admin nic nie moze poradzic. I wiem,ze to zrobil jakims programem - bardzo prosze o pomoc.

 

O co w ogóle chodzi czy to ma jakikolwiek, najmniejszy choć związek z GM?

 

Nie wiem czy ma - poprostu mój temat przeniósł ADMINISTATOR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta jasne xD

 

Podaj linka do konkursu. Więcej szczegółów.

 

Ten program to pewnie był typ jakiegoś "bota". Poza tym admin może takie coś łatwo sprawdzić i wszcząć odpowiednie poczynania - 1000 punktów po 1 z jednego numeru IP chyba nie zdarza się codziennie =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest wyjątkowo prosta. =)

 

Zaraz zobaczę co się da zrobić.

 

Nie bądźmy okrutni, Black... xD

 

Ah tak, gotowy program nie istnieje. Ale można go napisać.

 

 

dziekuje, będe wwdzieczna za jakakowiek pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ma kilka kont, albo jakieś wtyki wśród modera-administra...torów...

 

 

wiesz konat tutaj nie daja - mozna glosowac raz dziennie,a taki glos troszke trwa - szybki net tutaj troszke pomoze,ale ten ktos w ciadu ok3 h nabil mi ponad 10000 gloso - nie mozliwe ,ze siedzial bite 3 godziny i klikal mi ciagle 1 - mnie by sie nie chcialo

 

ta jasne xD

 

Podaj linka do konkursu. Więcej szczegółów.

 

Ten program to pewnie był typ jakiegoś "bota". Poza tym admin może takie coś łatwo sprawdzić i wszcząć odpowiednie poczynania - 1000 punktów po 1 z jednego numeru IP chyba nie zdarza się codziennie =)

 

 

Wiesz IP konputra mozna podobno zmienic jakims programem lub z tego co wiem wystaczy miec neostrada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz konat tutaj nie daja - mozna glosowac raz dziennie,a taki glos troszke trwa - szybki net tutaj troszke pomoze,ale ten ktos w ciadu ok3 h nabil mi ponad 10000 gloso - nie mozliwe ,ze siedzial bite 3 godziny i klikal mi ciagle 1 - mnie by sie nie chcialo

 

Heh, zorganizował to z całą szkołą...;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@3up: No to mówię, używał bota albo mouse taskera :D Zresztą zgadzam się z Supavaderem.

 

Tak poza tym, to skoro da się punkty nabijać to muszą być do tego jakieś konta, nie ? :P

 

@Edit 3up: Tak, ale mało osób ma Neostradę (niestety :() lub dynamiczne IP. Tym bardziej nie wyobrażam sobie, żeby ktoś parę tysięcy razy w ciągu 3h zmieniał ręcznie IP xD Są do tego programy, np. do maskowania obecności w sieci albo ukrywania IP, ale w takim wypadku pozostaje jeszcze imię/nick tego kolesia do zgłoszenia dla admina. A skoro ten nie reaguje na tą sprawę, to rzeczywiście jest jakiś takiś nijakiś dziwakiś. =P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli to co mówisz jest prawdą administrator powinien:

 

1. założyć bana na IP oszusta

2. przywrócić stan punktów do normy

 

jeśli nie może tego zrobić jest kompletnym 6-letnim idiotą, albo ty kłamiesz. Nie ma innego wyjaśnienia.

 

 

IP mozna zmienic tak jak pisalam,wiec.... :(

a ja nie klamie. w takiej sytuacji jestem bez szans.

Mam stac spokojnie i patrzec jak ktos traktuje innych. Staram sie cos robic,nawet jesli nie bedzie efektow

 

No to mówię, używał bota albo mouse taskera :D Zresztą zgadzam się z Supavaderem.

 

Tak poza tym, to skoro da się punkty nabijać to muszą być do tego jakieś konta, nie ? :P

 

z tymi kontami to chyba nie koniecznie.Moze gloswac kazdy kto wejdzie na stronke

 

Ludzie, przestańcie. <_<

 

Ja zaraz program napiszę.

 

dziekuje - poczzekam na programik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze gloswac kazdy kto wejdzie na stronke

Ale skąd będzie wiedział NA KOGO głosować ?? O to mnie chodziło... Chociaż skoro może każdy głosować to wszystko jest możliwe :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie to ze admin tej strony jest nie kompetentny to jeszcze w miare można uwierzyć ... ale wy tez nie wykazujecie sie duza wiedza. Po pierwsze strona na bank ma zabezpieczenia przed glosowaniem kilkukrotnie z jednego ip. Koles pewnie znalazl jakis programik do zmiany proxy - oddawal glos, po czym natychmiastowo zmienial proxy i ponownie oddawal glos z innego ip... Wiec admin na dobra sprawe nie moze niczego zrobić bo nie udowodni komus ze on to oddał 1000 głosów z różnych ip.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogę wywnioskować 2 rzeczy:

 

1. zaskarż administratora o niewypełnianie obowiązków. Niech przywróci ci punkty do normy.

2. nie podajesz wciąż linka do tego konkursu mimo licznych próśb. Chyba ty jesteś oszustem - jak zobaczylibyśmy klasyfikację to mogłoby się okazać że przegrywasz i chcesz zgarnąć pierwsze miejsce nielegalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że co? Każdy debil może głosować, bez sensu, zapewne w większości oceniają, choć nie widzieli...

 

 

masz racje kady moze i rowniez moze oszukiwac zwiekszajac swje szanse - troszke nie przemyslane no nie?!

 

Doliczam głosy, to chwilę potrwa. :P

 

 

oki to znaczy,ze podasz mi ten program ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale skąd będzie wiedział NA KOGO głosować ?? O to mnie chodziło... Chociaż skoro może każdy głosować to wszystko jest możliwe :P

 

jest tam ranking - sadze,ze wezmie sie za kazda osobe ,ktora ma najwieksza srednia i ma naprawde fajny filmik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gooman: Przecież sam porzed chwilą udowodniłem, że żaden koleś nie będzie przez 3h siedział i zmieniał tysiące razy ręcznie ip i proxy. Mówiłem też o programie... Właściwie program do dynamicznej i automatycznej zmiany ip to właściwie jedyne wyjście.

 

@Up: Taki program to i ja mogę zrobić :P Nie wiesz jak łatwo napisać Mouse Taskera ?? xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...