Skocz do zawartości

Zablokowane zanizanie średniej


kasika

Rekomendowane odpowiedzi

mogę wywnioskować 2 rzeczy:

 

1. zaskarż administratora o niewypełnianie obowiązków. Niech przywróci ci punkty do normy.

2. nie podajesz wciąż linka do tego konkursu mimo licznych próśb. Chyba ty jesteś oszustem - jak zobaczylibyśmy klasyfikację to mogłoby się okazać że przegrywasz i chcesz zgarnąć pierwsze miejsce nielegalnie.

 

 

link podalam adminowi.

dO 2 ETAPU przechodzi 20 filmow i od poczatku zalapywalam się,a teraz zrzucili mnie na sam koniec czy to wpozadku??!!

Mas zracje przegrywam bo jakis cwaniak zanizyl mi tak srednia,ze nie mam szans - to chyba nie jest normalne. I tak komisja wybieraz zwyciezcow,ale nie mam zamiaru przyglada sie temu jak bez podtsw ktos tak mnie traktuje.Co jak mu fakis film nie wchodzi i innym sie nie podoba to moze trzeba innym film zanizyc - tak chyba sie nie powinno robic!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymon, NIEEEEEDawaj programu puki nie da linka, może i na serio to oszustwo...

 

Uff, nie dałeś...

 

 

on ma linka

 

podam podam - nie mam nic do stracenia i tak nie znajac tego programu odlece w przedbiegach

 

oto link to moego filmu

http://inverso.wrzuta.pl/film/4TNfPitj5r/dawidek_krzyczy

 

Moj synek krzyczy - mozecie posłuchac -hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Supavader: Mogę Ci program wysłać nawet xD Np. zrobię w C++, tam najłatwiej... Albo w GM w exe, tam też się da ;). Chociaż nie chcę tutaj wzbudzać zazdrości, ani nie być chamski wobec autora tematu, więc może odłożę to na później :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam sie na komach tak dobrze,wiec nie zrobie tkiego programu.

Konkurs troszke potrwa wiec przydalby sie mi wiedziec jak ewentualnie zrobic taki program na wszelki wyadek jak by mnie znowu zrzucili. Ja nie musze wygrac nie mam az tak rewelacyjnego filmu,ale ludzia sie podoba i glosuja - ale skoru uczciwie nie moge sie dostac do pierwszej 20 to jestem zmuszona zrobic to inaczej

 

tak, a możesz podać LINK DO KONKURSU?

 

podalam

http://inverso.wrzuta.pl/film/4TNfPitj5r/dawidek_krzyczy

 

 

@Supavader: Mogę Ci program wysłać nawet xD Np. zrobię w C++, tam najłatwiej... Albo w GM w exe, tam też się da ;). Chociaż nie chcę tutaj wzbudzać zazdrości, ani nie być chamski wobec autora tematu, więc może odłożę to na później :)

 

co ja ci takiego zrobilam,ze chces zbyc chamski?!!

Ja poprosilam o pomoc,a Ty piszesz takie rzeczy?!

 

@Supavader: Mogę Ci program wysłać nawet xD Np. zrobię w C++, tam najłatwiej... Albo w GM w exe, tam też się da ;). Chociaż nie chcę tutaj wzbudzać zazdrości, ani nie być chamski wobec autora tematu, więc może odłożę to na później :)

 

 

skor sie na tym znasz to mozesz mi pomoc - podac link lub wyslac na e-mail zrobiony program?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podam, bo napisałem go w PHP. :P

 

:( :(

to ja sam nie bede mogla zanizyc komus sredniej ( tym oszusta).

Juz wiem zeby napisac taki program trzeba sie znac,to dlatego ta paczka studencikow wygrywa

 

 

Mouse Taskera? xD spyro, w jakim Ty świecie żyjesz? ;]

 

 

wiesz nie znam sie na kompach i nie umiem takich programow zrobic,dletego prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego doliczam Ci 2gie 10000 głosów i na tym skończę.

 

 

dziekuje,ale chyba Twoj wysilek pojdzie na marne - jak zobacza,ze mam tyle to na pewno mnie znowu zrzuca - ale i tak dziekuje

 

myśle ze ten cały konkurs to ŚCIEMA.

On/ona chce poprostu program którym można oszukiwać!!!!!!~`

 

 

 

mnie oszukali to dlaczego ja tego oszusta tez nie moge???

Wiesz jestem dorosna osoba i nie bawia mnie tego typu oszukiwania chce sparwiedliwosci Zwlaszcz,ze wiem kto mi tak zanizyl

 

kurcze poprosilam o pomoc ,a teraz mnie wyzywacie od oszustow i wogole.Czy ludzie nie powinni sobie pomagac!???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie nie chciałem być chamski i dlatego nie zrobię tego programu. Z tym konkursem to nie ściema, widzieliście przecież stronkę.

 

@Tymon: No co. Mouse Taskera. Nie słyszałeś o czymś takim ?? :P Wystarczy prosty kod imitujący klikanie myszą i masz xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie oszukali to dlaczego ja tego oszusta tez nie moge???

Wiesz jestem dorosna osoba i nie bawia mnie tego typu oszukiwania chce sparwiedliwosci Zwlaszcz,ze wiem kto mi tak zanizyl

 

kurcze poprosilam o pomoc ,a teraz mnie wyzywacie od oszustow i wogole.Czy ludzie nie powinni sobie pomagac!???????

 

Zatem sama wymierzasz sprawiedliwość? Punisherka internetu? Nie tędy droga dziewczyno.

 

Zresztą, co to za dorosła osoba która chce się mścić na studentach z jakiegoś podrzędnego serwisu z filmami? ;] Zachowanie co najmniej dziecinne. Nie dziw się zatem że wyzywają cię od oszustów, bo lepsza nie będziesz gdy odwdzięczysz się zanadobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spyro zlamiłeś xD wiesz takie cos jak zabezpieczenia ? to nie Mu online ;]

Kasia, dalej niechcesz daćlinka ?

 

 

przeciez dalam linka

 

Zatem sama wymierzasz sprawiedliwość? Punisherka internetu? Nie tędy droga dziewczyno.

 

Zresztą, co to za dorosła osoba która chce się mścić na studentach z jakiegoś podrzędnego serwisu z filmami? ;] Zachowanie co najmniej dziecinne. Nie dziw się zatem że wyzywają cię od oszustów, bo lepsza nie będziesz gdy odwdzięczysz się zanadobne.

 

 

poprostu sie wkurzylam - jak tam mozna postepowac z uczciwyi ludzmiWiem,ze zle robie - ale jestem taka zla na tych osostow i na adina tego konkursu,ze nc nie zrobil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprostu sie wkurzylam - jak tam mozna postepowac z uczciwyi ludzmiWiem,ze zle robie - ale jestem taka zla na tych osostow i na adina tego konkursu,ze nc nie zrobil

 

Zatem należy panować nad emocjami i myśleć racjonalnie. Admin żaś jest ladminem, bo wystarczyłby reset licznika bądź usunięcie głosów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, mały opis.

 

Jest funkcja w pliku scripts12.js:

function file_vote(key, type, rate){
    var dane = Array();
    dane['key'] = key; 
    dane['type'] = type;
    dane['rate'] = rate;
    ajax_send_get(dane, 'http://'+document.domain+'/ajax_/ajax_file_vote.php');
    }

Wiadomo od czego. Jest jeszcze funkcja stars_init która przekazuje key i type z poziomu kodu strony:

stars_init("asdfasdfasd", "v", "1.18133434343")

Wiadomo dlaczego. Wszystko jest wysyłane metodą post, więc problemu nie ma zbudowanie programu który to wszystko przekaże do pliku ajax_file_vote.php głos, raz na jakiś czas. Tylko trzeba zablokować cookie które jest jedynym zabezpieczeniem przed duplikowania głosów. =)

 

Głosy są zliczane tylko rate += rate_przekazane i rate_count += 1. Czy coś podobnego. 0 zabezpieczeń.

 

Nie ma za co kasika. =P

 

EDIT

20022 głosów. xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Mouse Takser jest do kitu. Takie rzeczy można bardzo łatwo zrobić testami Selenium zintegrowanymi z przeglądarką FF, które służą do badania witryny pod kątem określonych poczynań użytkownika. W tym celu ściągamy jakiś dodatek do tychże testów. Najlepszy jest Molybdenum. Wystarczy w okienku Molybdenum dodać nowy test, następnie kliknąć guzik record i nagrać kolejne kliknięcia i wpisywania w formularz itd. Komendy też można ręcznie wklepywać, jest ich bardzo dużo do wyboru. Następnie przerywamy nagrywanie, wybieramy nagrany test, naciskamy ctrl+c, potem trzymamy przez jakiś czas ctrl+v (bo nie da się zapętlić wykonywania testu), aż test wystarczająco dużo zostanie skopiowany. Na końcu odpalamy i patrzymy jak FF chamsko wykonuje kolejne testy. Jak wszystkie testy zostaną ukończone, to klikamy jeszcze raz na Play... :]

 

UPDATE:

Sytuacja rozwiązania, programik napisany... :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...