Skocz do zawartości

Karate


Szymek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

No właśnie, chcesz karatekować, zapisz się na treningi. Z takiego poradnika mało co się nauczysz, bo niby kto Ci powie czy przyjmujesz właściwą postawę itd. Bez trenera się nie obejdzie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest śmieszne. To nie jest tak jak z c++ że wszystko masz w necie. Musisz być w jakieś szkole samoobrony.

 

Może on chce sobie tylko poczytać o tym, dowiedzieć się czegoś więcej. :P Oczywiście jeśli chce się nauczyć jakiejkolwiek sztuki walki to jedyne sensowne wyjście to zapisać się do klubu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem tam nie ma się po co zapisywać, chyba że chcesz poprawić kondyche bo tam z reguły ci trenerzy g.... umiom i tylko dają wyciski na treningach :P wiem bo byłem. Pic na wode.

PS: Ale mam nadzieje że nie idziesz tam pod wplywem filmu karate kid to jak ktoś wierzy że się tam nauczy super magicznych technik dzięki którym powali byśków 2x2m to wybaczcie... xD lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twierdzicie, że trening w klubie to pic na wode ? No niewiem. Tam gdzie ja trenuje to uczy trener kadry polski w Muay Thai i bardzo dobrze uczy. Poza wytrzymałością, siłą czy kondycją jest bardzo dużo techniki. Efekty są, zawody już niedługo. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Vardi: Farciarz, u nas to był kiepski trener, a wszystkich tych którzy chodzili na karate chcieli wypróbowywać kolesie bez szyj...

 

Mnie nigdy karate się nie podobało. Jak już to Boks/Kickboxing/Muay Thai. Najbardziej wole to ostatnie dlatego to wybrałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się zapisywać na jakąś sztukę walki, to na coś co się może w przyszłości przydać, czyli na Krav Maga :]

 

Trenując sztukę walki nie tylko patrzy się na samoobrone, ale również na zdobywanie dobrych wyników na zawodach itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...