Skocz do zawartości

Megaman IX


Nikas

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł:Megaman IX

 

Gatunek:Platformówka

 

Opis:Megaman to moj kolejny pewnie "gniot"ale w tej grze się postarałem i chce to zrobić jak najlepiej...a teraz opis:Chodzimy megamanem i naszym celem jest...nie weim xD to tylko demko narazie jest malo wrogow ale postaram się zrobić fajniejszych...czekam na opinie i mowcie mi czy jakbym sie postaral to wyjdie z tego cos fajnego :D jak bedziecie tak mowic to zrobie wypas projekt bo dodacie mi otuchy xD

 

Download: http://www.gmclan.org/up1486_4_megaman.html

1052kbs

 

Autorzy:

 

Programowanie:Nikas oraz wielkie dzienks dla adstera ktory naprawil mi kilka bledow kturych sam (noooooobek) nie moglem naprawic

Grafika:Nikas

Muzyka:nie ma bo to demko

Fabuła:Nikas

 

Screeny:

http://www.gmclan.org/uploader/1486/Megaman_IX.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne, doszedłem do 3 planszy, daję 3 gwiazdki. Chociaż i tak czuję, że nie wszystko ty robiłeś :D A jest jeden bug na początku: z tych dwóch działek w pierwszej planszy na starcie, to pierwsze naboje z nich nie wylatują, ale wybuch jest i zabiera życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowane NIE dla robienia gier które niby mają być nowymi częściami gier takich klasyków jak Megaman czy Dragonball (przy konsolowej wersji Mugenowa wymięka). Jak nie macie pomysłów na gry (a o to chodzi w tym wszystkim żeby zrobić oryginalną i ciekawą) to weźcie się lepiej za np. hodowanie kwiatków.

 

EDIT: http://forums.gamemaker.nl/index.php?showtopic=172039, ubiegli cię, Nikas. I wyszło im to dużo lepiej. Jedynka, siadaj. (I się tak samo nazywa, ale zrobiony został dwa lata temu.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowane NIE dla robienia gier które niby mają być nowymi częściami gier takich klasyków jak Megaman czy Dragonball

Tu się zgadzam częściowo - lepszy byłby Megaman cośtam.

 

Megman 9 jest dużo lepszy niż twoje poprzednie gry. :)

 

Grafika dobra, ale zripowana - można to zrozumieć (tytuł). Brakuje jakiegoś tła i dźwięków. Gra się ok, ale jest zbyt mała kontrola nad megamanem w powietrzu. Pamiętaj o panelu zmiany broni (jak w oryginałach).

 

3/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wzialem tez przyklad tymona ale nastepnym razem zrobie sam grawitacje bo umiem tylko za wolno mi opada :( wtedy robie ze bez no key i opada normalnie wszystko jest ok tlyko ze sie potac nie zatrzymuje :( aaa koles byl pierwszy zmienie calkiem inaczej nazwe i dorobie lepszych wrogow nad tym popracuje!!przyzekam!!zmienie menu dodam muzyke i w ogole!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

?

skorzystałem z przykładu i mocno go przerobiłem dodałem granaty i swoją grafikę edytory itp ale gra działała na core u-mplay nie? a oni powiedzieli że to plagiat -.- bo zostawiłem drzewka z grafiki tylko. dobra nie trzymam urazy :P

 

sygna poprawiona :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Programowanie:Nikas oraz wielkie dzienks dla adstera ktory naprawil mi kilka bledow kturych sam (noooooobek) nie moglem naprawic

 

I tak to jest, jak komuś się coś naprawia, a potem wszystko ten ktoś psuje :D Najlepiej widać to na przykładzie strzelania-tylko w kolizji z tą platformą z kołami zębatymi jest podczas strzelania animacja z dopalaczem w butach, w innych Nikas już nie potrafił tego zrobić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...