Skocz do zawartości

Za flagą


Pax

Rekomendowane odpowiedzi

Ocena:

 

Grywalność: warn5.gifwarn0.gif

Gra jest OK. Przydałoby się poprawić AI stworów i trochę detali związanych z flagą (losowanie pozycji samochodu).

 

Grafika: warn3.gifwarn0.gif

Nie za ciekawa.

 

Dźwięk: warn4.gifwarn0.gif

Nie irytuje.

 

OGÓLNIE:

rating_3.gif

Gra mi się podoba, dobry początek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiepska grafika (można było się postarać), muzyka też nie zachwyca, grywalność chyba żadna :P Dam Ci 1/5 bo chociaż gra słaba to widać, że miałeś jakiś wkład w stworzenie jej. Nie tak jak niektórzy, co dają czyiś przykład i mówią, że sami zrobili. Jakby się niektórzy dziwili czemu dałem mu najniższą ocenę to powiem, że gry, które są zwykłymi przeróbkami przykładu cat the clawn (dobrze napisałem? :P) w ogóle nie oceniam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grając odniosłem wrażenie, że ta gra nie ma końca, jak dla mnie to jest to przeróbka pac-man'a, 2/5, a ze względu na to, że to twa pierwsza gra 3/5...

A co tu może być z Pac-Mana? :huh: Odbijanie się przeciwników? Jak byś się temu zjawisku przyjrzał, to wycofał byś to stwierdzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo pozytywne zaskoczenie. Widać, że jako początkujący sporo się napracowałeś przy tej grze :) Miałbyś u mnie normalnie 2 gwiazdki, ale jako że to Twoja pierwsza gra dostajesz: rating_3.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja te grę robiłem sam bez pomocy innych więc miałem 100% wkładu a nie tylko jakiś wkład

Niech Ci będzie, ale i tak to nie zmieni mojej oceny :] Spójrz na pierwszą grę Morgo, a zobaczysz, że nie ważne, czy to Twoja pierwsza czy dwudziesta gra. Albo Borek: Ja widziałem chyba tylko 3-4 jego gry a wszystkie są świetne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spójrz na pierwszą grę Morgo
Małe sprostowanie: to była moja pierwsza gra robiona w Game Makerze. Wcześniej miałem do czynienia z The Games Factory, i dzięki temu nabrałem w tym wszystkim pewnego doświadczenia, wbrew wszelkim pozorom, oba te programy nie różnią się zbytnio od siebie.

 

Sorry za oftopa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...