Skocz do zawartości

Silnik strzelanki


Micanser

Rekomendowane odpowiedzi

Jest to dopiero silnik samej gry (no coz, ja wam menu narazie nie pokarze, sadze ze wolicie silnik gry).

link http://www.gmclan.org/uploader/863/kar.rar

screen screenkar.jpg

Sterowanie jest jak w grach fpp, tylko ze za pomoca X i Z zmieniamy pietro (narazie mozna zmieniac w dowolnym miejscu, wiec nie dziwcie sie ze mozna latwo sie zaciac zmieniajac pietro) Wykorzystalem przyklad mgly Tymona. Poszukajcie bledow i powiedzcie co wam sie nie podoba i co zmienic. (i oczywiscie ocencie)

 

Słyszałeś o czymś takim jak szablon? Warna nie dam, bo ładnie to opisałeś, ale skoro obowiązuje coś takiego jak szablon, to korzystaj z tego, OBOWIĄZKOWO.

Marmot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne, udało ci się stworzyć całkiem niezły, mroczny klimat. Podoba mi się również to że podczas poruszania się po wyższym piętrze widać jakby w oddali piętro niższe. Niestety przykład mgły Tymona dodaje realizmu ale trochę dezorientuje. Silnik oceniam na 4 gwiazdki, a jeśli zrobisz z tego jakąś dobrą grę spokojnie to możesz liczyć na 5 gwiazdek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie zarabiscie ale te czarne kwadraty troche wkurzają ;P zbyt waskie korytarze przez co nic nie widac, zrezygnowalbym z tego efektu..
Planuje zmienic ten efekt na troche lepszy, ale nie wiem jakie rozwiazanie bedzie najlepsze. Po za tym moge go toche zmodyfikowac, przez co bedzie wiecej widac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mik: To rób tą mgłe na małym polu, np.

left = view_xview[0] - 160;

right = view_xview[0] + view_wview[0] + 160;

top = view_yview[0] - 160;

down = view_yview[0] + view_hview[0] + 160;

Dzieki za pomysl, uzyje go, ale i tak znalazlem inne rzeczy bardziej zwalniajace, za kilka dni demo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...