Skocz do zawartości

Piłka Motorowa


Smok

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Piłka Motorowa

 

Gatunek: zręcznościówka

 

Opis: Moja pierwsza amatorska gra. Stworzyłem ją rok temu a najnowsza wyszła na początku wakacji roku 2006. Starszych wersji nie pokaże żeby was nie straszyć :alien: ;) . Gra polega na przechodzeniu poziomów i zdobywaniu punktów. Można grać albo na przejście gry, albo na bicie rekordów punktowych. Głównym bochaterem gry jest piłka do foodballu. Więce na temat gry w instrukcji, którą wmontowałem do gry po klawisz F1.

 

PS. Mam nawet płytę z nalepką do niej. :]

 

Download: Pobierz! :thumbsup:

Rozmiar pliku: 1,13MB

 

 

Autorzy:

Programowanie:
Ja

Fabuła:
Ja

Grafika:
z Game Makera

Muzyka:
z Game Makera

Screeny:

screen_pm1.gif

screen_pm2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest cała zabugowana. Pierwszy błąd to, że gdy dotknę pająka dostaję 10 punktów i wracam na start. Dopracuj ją trochę a potem pokaż jeszcze raz. A teraz moja ocena to 3/10

 

To nie jest bug. Zrobiłem to specjalnie dla utrudnienia.

 

EDIT: Wszyskie "bugi" tej gry są zrobione specjalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pełni zgadzam się z Pieter'em. Z resztą każdy z nas zaczynał podobnie, nikt nie jest w stanie od początku tworzyć super grywalnych i wypasionych graficznie gier.

 

Ale wracając do samej gry. Twoja gra jest Strasznie trudna, trzeba mieć dobrze obcykany dany poziom aby pomyślnie go ukończyć i zmieścić się w tych trzech życiach :blink: . Na twoim miejscu uprościł bym nieco pierwsze poziomy, lub stworzył kilka prostszych aby gracz mógł się z grą nieco oswoić, następnie stopniowo zwiększał skomplikowanie i trudność w kolejnych planszach.

Gra ma też jeden błąd, mianowicie kiedy zginiemy zużywając wszystkie trzy życia gra wraca do menu, kiedy chcemy po tym zacząć grę od nowa mamy już tylko jedno życie, aby to poprawić za każdym razem gdy wybierana jest nowa gra ustawiaj graczowi 3 życia, to powinno rozwiązać problem.

 

Sama gra dość ciekawa, ale fajerwerków niestety nie ma :P . Lecz jest to twoja pierwsza gra więc daję 5+/10 i życzę Ci powodzenia przy pracy nad tym projektem i żeby twoje kolejne gry były coraz lepsze. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...