Skocz do zawartości

39dll obsluga, przyklad


rryk

Rekomendowane odpowiedzi

proszę o przykład servera i klienta w 39dll ale taki w którym każda (no może prawie każda) linijka kodu była opisana a najlepiej żeby obiekty wszystkie funkcje miały w eventach i klockach choć podejrzewam ze to nie możliwe

Ps. Wiem jaka będzie pierwsza myśl czytaj na stronkach poświęconych 39dll i w przykładach które podaje autor tego dll-u. no tak jasne to jest rozwiązane tylko że ja z angiela miałem 2 w poprzednim roku wiec wiecie nie jestem zbyt dobry a translatory się do tego nie nadają, a wiec proszę help me

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hyp, i w ogóle jak można mieć dwóję na koniec roku. :[ Jeszcze 3 bym zrozumiał (bo w tym roku same tróje mam jakoś, oczywiście nie z angielskiego i informatyki :P).

 

Więc co? Z programowaniem będzie ci trudno bo polecenie to są właśnie takie angielskie zdania. Możesz się uczyć assemblera - funkcje tam do żadnego języka nie są podobne :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz podstawowe słówka które potrzebne mi są do programowania to umiem ale wiesz w 39dll tam to już nie ma podstawowych słówek tylko sa słówka za które bym miał 3-4 z angiela

PS. kleofas te human for sale jest super jestem lepszy od ciebie zadziwiające było pytanie te z rozmiarem wiesz czego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

clearbuffer();

writeshort(x); // pozycja x zostawje wpisana do buffera

writeshort(y); // pozycja y zostawje wpisana do buffera

sendmessage(global.otherplayer);

 

cała filozofia, tylko sam nie wiem jak sie z tego korzysta :P po przetłumaczeniu kursu nadal nie wiem czemu mi nie wysyła i odbiera pozycji gracza :(

 

E: dorzucam jeszcze odbieranie

 

receivemessage(global.otherplayer);

x = readshort(x);

y = readshort(y);

 

powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm chyba wyrzucę tego 39dll do kosza po co mi on jak ta gra ma być na 2-3 osoby wiec może ktoś ma link do Ultimate Mplay słyszałem że jest on o wiele łatwiejszy chodzi mi o przykład i dll (jeśli jest to dll bo nie wiem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta lepiej mplay niż dll spox... >.< no ale to w końcu tylko twoja porażka ...

 

ja się męczę na szukaniu tego a tu przyjdzie taki co nie czytał regulaminu >.< i najpierw mówi że chce a potem nie...

 

Pieterze, ty też łamiesz regulamin - 4 punkt konkretniej ;p . Poza tym, zaczynasz coraz bardziej zalatywać pod 6 punkt :] .

Marmot

 

Nie płacz już nie płacz :3 <3

Pieter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...