Skocz do zawartości

Problem z projektem, a właściwie z GM'em


Konrad-GM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, i proszę o pomoc lub o radę :P

Robiłem projekt "Zap-Historia", po jakimś czasie zawiesił mi się komputer (Wiem dlaczego :P ponieważ mam zjechany dysk twardy) no i po zawieszeniu nie chce mi wczytać mojego projektu (Mam kilka kopi a także na drugim kompie) lecz na tej zrobiłem dość dużo i chcę odzyskać mój projekt, a raczej wczytać.

Naprawdę proszę o pomoc.

Pozdrawiam wszystkich GMClan'owiczów

 

A co do szukaj to szukałem (Tak znalazłem większość problemów "Jak zrobić grę") no i nie znalazłem. Ale odkryłem fajną funkcję w GM i nauczyłem się kilka skryptów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, i proszę o pomoc lub o radę :P

Robiłem projekt "Zap-Historia", po jakimś czasie zawiesił mi się komputer (Wiem dlaczego :P ponieważ mam zjechany dysk twardy) no i po zawieszeniu nie chce mi wczytać mojego projektu (Mam kilka kopi a także na drugim kompie) lecz na tej zrobiłem dość dużo i chcę odzyskać mój projekt, a raczej wczytać.

 

Plik może być uszkodzony. Zrób dokładnego scandisca i sprawdź, czy coś w tym pliku nie wykryje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xD Więc możesz też powywalać różne śmieci z dysku, zrobić scana, defragmenta, albo w najgorszej sytuacji skopiować se projekt na dyskietkę albo flasha, zrobić formata i wgrać projekt :P (oczywiście jest jakieś 20 innych sposobów ale się nie będę rozpisywał :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...