Skocz do zawartości

łuk [przykład]


Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie człowiek, który stworzył 50 gier, powinien robić przykłady na poziomie Tymona :]

 

Sam przykładzik...nie chcę się wypowiadać na jego temat. Milczenie będzie moją wypowiedzią...

_______________________________________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adster? Pamiętasz że ja mam 0 gier na swej liście? ;P

Ale masz 50(tysięcy) przykładów ;P

 

Hoh xD ostro! To ja ci zaraz zapodam moje strzelanie z luku ktore zrobilem jak bylem jeszcze mlodziakiem w GM tongue2.gif

 

EDIT:

Oto i moje staaare wypociny, w grze dac F1 by wiedziec co i jak tongue2.gif

 

http://www.gmclan.org/up199_4_Zelda.html

 

Nawet ciekawe, ale pod względem pomysłu na grę. Jakbym był n00bkiem, to "wyżurałbym" od Ciebie "prapfho" do dokończenia tego wszystkiego (i bym to spartolił), ale noobem (chyba xD) nie jestem, więc nie spartoliłbym tego (kurcze, już mi się nasuwa pomysł z grą typu survival, w której prujesz w prawo i sieczesz setki wrogów), ale i o pozwolenie nie będę "żurał " :)

 

Sam sobie napiszę podobny engine i niedługo (?) będziecie mieli okazję pograć w coś odprężającego. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee tam, pozwolilbym ci sie za to zabrac pod jednym warunkiem, mialbym w tym udzial i totalny wglad :P Ale szczerze mowiac nie masz za co tam sie brac bo tam jest mnustwo niepotrzebnego kodu zapewne :P To naprawde bardzo staary moj projekt. Oh wygasł już tyle miesiecy temu... moze nawet z rok xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hoh xD ostro! To ja ci zaraz zapodam moje strzelanie z luku ktore zrobilem jak bylem jeszcze mlodziakiem w GM :P

 

EDIT:

Oto i moje staaare wypociny, w grze dac F1 by wiedziec co i jak :P

 

http://www.gmclan.org/up199_4_Zelda.html

 

Jak to mnie wnerwia :angry: Zawsze jak sie z czymś meczę to ktoś kilka dni potem wstawia przykład z tą rzeczą. Męczyłem się z płynnym wchodzeniem i schodzeniem pod górkę a tu co :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedi_Master2, chcesz aby ktoś się z ciebie pośmiał? A może chcesz w jakiś denny sposób zaistnieć lub nas oszukać? Tu raczej nie ma takich idiotów którzy zachwycili by się czymś takim.

On myśli, że tu jakaś większa dyskusja się rozpocznie, w której On (podkreślam: On) stanie się gwiazdą miesiąca. No cóż...chyba czas najwyższy to zignorować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to mnie wnerwia :angry: Zawsze jak sie z czymś meczę to ktoś kilka dni potem wstawia przykład z tą rzeczą. Męczyłem się z płynnym wchodzeniem i schodzeniem pod górkę a tu co :(

Hm. Chciałbym zobaczyć osobę schodzącą pod górkę.

 

@Adster: Dokładnie tak mój drogi. To tylko kolejny przerobiony przykład (zaraz po "3d vision" jołjołjoł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adster: Dokładnie tak mój drogi. To tylko kolejny przerobiony przykład (zaraz po "3d vision" jołjołjoł)

 

Dobra, nie musisz mnie tak wielbić xD Chciałem tym pogrubieniem dużej litery zaznaczyć, że on chce się tu zrobić Panem, Kimś, Stwórcą... :) Jak myślę-na pewno wiedziałeś, o co chodzi.

 

Nie wiem, ile On nad tym siedział, ale ja na pewno tego posta pisałem dłużej xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...