Skocz do zawartości

Piesi i auta z gta sa


Rekomendowane odpowiedzi

Witam :bye1:

to mój pierwszy topic wiec prosze o wyrozumialość

mam prośby czy mógł mi ktos podpowiedziec jak zrobic cos takiego

ze auta jezdza po ulicy a ludzie chodza po chodniku i pasach

i ze jak pieszy jest na pasach auto stoi i czeka az ten przejdzie

 

Prosil bym kogos o napisanie silnika jakiegos prostego ale jezeli nie to tylko jak to zrobic z gury dziekuje i pozdrawiam :) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

http://allegro.pl/search.php?string=gta+san+andreas - tu masz już gotową grę :]

gdyby zrobienie takiej gry było takie proste jak myślisz, to nie kosztowała by tyle, a takich gta było by tyle ile ludzi na świecie. Jak widzisz, gta jest jedno, robione przez szereg ludzi, przez bardzo długi czas (studia mają pokończone, z matematyki i fizyki też są nieźli, z logiki, niektórzy z grafiki, a niektórzy fajne scenariusze wymyślają, są jeszcze tacy co tam tylko kawę parzą ... ). No, mam nadzieje, że trochę wyjaśniłem i skończysz z takimi dziwnymi prośbami :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ja gnysek ale ci kolo przyjechal :) zaraz warny sie posypią.

@noob: poszukaj sobie tematu Mincastera tez ostatnio chcial zrobic cos podobnego ;) i jeszce cos nie wiem czy zauwazyles ze Gnysek jest administratorem i ze to ty nie czytales regulaminu :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie chce gry tylko chce cos w tym stylu i nie nabijaj postów bo są dwa wybory

 

1. Jesteś tak bardzo tę** ze nie umiesz czytac ze zrozumieniem (oczywiscie bez obrazy)

2. Nie znasz regulaminu i nabijasz zbedne posty

Chciałem zauważyć, iż właśnie pouczasz administratora o poprawnym zachowaniu na forum ;). (btw, o ile nie zauważyłeś, licznik postów został wyłączony :])

 

Prosisz o rzecz trudną do zrobienia i jeszcze nie tłumaczysz z czym dokładnie masz problem, tylko,

chcesz już gotowy skrypt. -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
ja nie chce gry tylko chce cos w tym stylu i nie nabijaj postów bo są dwa wybory

 

1. Jesteś tak bardzo tę** ze nie umiesz czytac ze zrozumieniem (oczywiscie bez obrazy)

2. Nie znasz regulaminu i nabijasz zbedne posty

 

a myślisz, że między innymi kto ten regulamin układał ?

odpowiednia nagroda trafiła na twoje konto - co nie często mi się zdarza. warn :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...