Skocz do zawartości

Wbijanie sie w to cos xD


Rekomendowane odpowiedzi

no wiec mam taki problem ze mam platforme ona jedzi w gore i w dol (to wiem jak zroibc xD)i sie wbija moj jchero w paltworme jak platforma zjedzie na dol............... robilem kurde rozne rzeczy takie jak x = other.x y = other. y = other.hspeed , vspeed = other.vspeed............. i kurde nic nie wychodzuilo dawalem tez ze

if other.speed = 0;

{

y+= -3

}

else

{

y+=0

}

(bo na boki ot nie problem wystarczy przy kolzija z platforma dac hspeed = other.hspeed i juz a tu juz trza troche pomyslec)

i dalej nie pomagalo wiec napisalem to tu bo nie moge se z tym poradzic wiem bedziecie muwic uzyj opcji szukaj uzywalem opcji szukaj FAQ calkiem nic takiego nie ma wiec zapisalem ten kolejny nudny temat poczatkujacych xD troche mi glupio ze takcih rzeczy nie wiem :( :P :mellow: :unsure:

prosilbym o jakis przykaldzik albo kodzik :) z gory wielkie tenx :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek S. ten przykład to jest cso podobne do tego co ja robilem i on sie nie sprawdza <_< pablo 1517 pablo zrob taki przyklad napewno przyda sie wielu ludzia i mi :) bo Marka S. to troche nie barardzo bo on zrobil ze jak jest kolzija z platfomrma to nasz hero ma tak predkosc jak paltforma i potem jak lei w dol to leci z taka sam apredkoscia jak platfomra nieraz. To "Pablo 1519" zrob ten przykaldzik przyda sie tmy poczatkujacym takze i mi :P i moze juz nie bedzie takich tematow (takich jak ten) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek S. ten przykład to jest cso podobne do tego co ja robilem i on sie nie sprawdza <_< pablo 1517 pablo zrob taki przyklad napewno przyda sie wielu ludzia i mi :) bo Marka S. to troche nie barardzo bo on zrobil ze jak jest kolzija z platfomrma to nasz hero ma tak predkosc jak paltforma i potem jak lei w dol to leci z taka sam apredkoscia jak platfomra nieraz. To "Pablo 1519" zrob ten przykaldzik przyda sie tmy poczatkujacym takze i mi :P i moze juz nie bedzie takich tematow (takich jak ten) :P

 

not to przecież tą prędkość można zmniejszyć odejmując wartość speed, ale to by było głupie że hero zamiast stać na platformie leci probując na nią spaść:P Pewnie że platformy Pablo się przydadzą, a ja czekam na twoje poziome :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...