Skocz do zawartości

Block Destroyer


Maxpayn

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Blocker Destroyer demo

 

Gatunek: zręcznościowa

 

Opis: rozwalamy klocki niektóre sie raz walnie i sie rozsypia a nie które trzeba pare razy walnac zeby sie rozsypaly.i jeszcze jest 7 powerupsów................a zreszta sami zobaczycie co jest jak pobierze cie gre

 

Download: Link

 

Sterowanie:

myszka-poruszanie platformą

spacja-gdy mamy dzialka z boku to mozemy strzelac

 

Autorzy:Maxpayn

 

Screeny:

Screen 1

Screen 2

Screen 3

Screen 4

 

Miłej gry,co prawda krótkiej bo to wersja demo

wiecej na Game Play :P

 

Czekam na komenty :P

 

P.S. to jest pierwsza gra teamu gameplay wiec prosze o wyrozumialosc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem to gdzieś (interface praktycznie identyczny, sposób sterowania też). Jest to chyba przykład arkanoid z gm5 (nie pamiętam, czy w 6 był).

 

Grafika:7,5/10

Dźwięk:5/10

Grywalność:5,5/10

Klimat:4/10

 

Ogółem:5,5/10

 

PS. Menu na moim kompie strasznie spowalnia. Jest to wina niezbyt oszczędnie użytego efektu smoke up.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem to gdzieś (interface praktycznie identyczny, sposób sterowania też). Jest to chyba przykład arkanoid z gm5 (nie pamiętam, czy w 6 był).

 

Nie nie,to nie jest przerobiony przykład arkanoida z gm6 czy jkaos tak ta gra jest robiona od pocatku, a nie ty mislisz ze ja ylk ografiki pozmienilalem,a dodatki powiekszanie platforma zmiejszanie platformy przyszpiesznia kuli zwalnianie kulki przmienianie ise kulki w ognista kulke dodtakowe zycia strzleanie idt. to nic to sa te power-upsy które zrobilem w tym demie. i te klocki..............

 

P.S. nie wiedzialem ze tak surowo ocenice :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. nie wiedzialem ze tak surowo ocenice sad.gif

Średna arytmetyczna is brutal ;)

 

Nie nie,to nie jest przerobiony przykład arkanoida z gm6 czy jkaos tak ta gra jest robiona od pocatku, a nie ty mislisz ze ja ylk ografiki pozmienilalem,a dodatki powiekszanie platforma zmiejszanie platformy przyszpiesznia kuli zwalnianie kulki przmienianie ise kulki w ognista kulke dodtakowe zycia strzleanie idt. to nic to sa te power-upsy które zrobilem w tym demie. i te klocki..............

 

Dobrze, już dobrze!!! Po prostu tak to wygląda i tyle. Wierzę Ci-naprawdę :thumbsup:

Poza tym napisałem "chyba".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiedzialem ze tak surowo ocenice

Nie załamuj się, tylko dodaj bonusy wylatujące z klocków, jakieś innowacje i git będzie.

 

W grze zostały dobrze wykorzystane efekty, ale nie ratuje to gry, gdy ta jest nudna. O tak mało rozwiniętym arkanoidzie nie mogę wiele powiedzieć.

 

Grafika: 6/10 (średnia z 5/10 za zwykłą grafikę i z 7/10 za dobrze wykorzystane efekty)

Audio: 4/10 (nie podbijesz świata samplami z foldera Sounds. Wejdź na http://www.flashkit.com - tam masz od groma dźwięków)

Grywalność: 6/10 (+1 za pierwszą grę)

 

Ocena (zaokrąglona): 5.5/10

 

Co do teamu:

1. Team składający się z jednej osoby?

2. Nazwa Game Play jest zbyt typowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Jaklub :thumbsup: a co do teamu,team nie składa się z jedenj osoby jest w nim jeszcze pablo (tutaj nazywa sie jako mr_woozie),a co do gry to tam sa bonusy przejc cala gre sa 3 levele i 7 bonusów które wylatuje z klocków nieraz. :P

napisałem do czego służą na gorze zobacz,ale przeciesz to jeszcze jest wersja demo :).

 

Dzięki Jaklub :thumbsup: a co do teamu,team nie składa się z jedenj osoby jest w nim jeszcze pablo (tutaj nazywa sie jako mr_woozie),a co do gry to tam sa bonusy przejc cala gre sa 3 levele i 7 bonusów które wylatuje z klocków nieraz. :P

napisałem do czego służą na gorze zobacz,ale przeciesz to jeszcze jest wersja demo :).

 

P.S. grafe sam rysowałem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maxpayn@-Ja breakouta naprawdę dobrze ocenie, jeżeli będzie reprezentował poziom np: Break Quest.

Popracuj nad tą grą, "dodaj więcej adrenaliny" itp. , to może dam Ci z 6,5 w porywach 7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...może to sąsiad z klatki naprzeciwko ;)

A tak na marginesie-oceniam to, co widzę. Jeżeli to jest demo, to dodaj sobie maxpayn punkt do mojej oceny. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie każda gra przypominająca arkanoida zrobionego w GM przez osobe która ostatnio na forum pytała się podstaw podstaw jest plagiatem...

 

 

Kiedy ja sie pytalem,postaw moze jak zaczynalem sie bawci z gm to w tedy zadawalem pytania ale teraz nie zadaje :P a podaj mi link gdzie sie pytalem jakies rzeczy jak zrobic do tej gry :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...