Skocz do zawartości

Zablokowane Almora - Online WERSJA 0.60


Borek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 129
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

72% brzmi obiecująco. Ale nie tak dobrze jak 99% :] .

Nie wiedziałem że do przepisania jest ażtyle gry. Myślałem że pojawi się ta wersja w ciągu kiku dni , a tu ząk :huh: . Borek trzumam kciuki i cierpliwie czekam.

 

P.S. Tyle że ja nie będe mógł grać w Almore bo mam fps na 1/3 i chodze o 2/3 wolniej niż karzdy inny . nie mam tak szans w silniejszymi potworami o oczywiście też wolniej atakuje.

Mam lepszego kompa , ale bez neta. Jakoś prośby nie skutkują.

I jeszcze jedno , wam almora chodzi jak na filmmiku , prawda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda. Ja mam zawsze full FPS (39-40) Czasami po jakimś czasie zwalnia o 1/5 ale to chyba wina gry bo wiele osób tak ma. Wystarczy reconnect i spowrotem full. A żeby było na temat to czekam z takim samym zniecierpliwieniem jak inni. Mam nadzieję, że już dzisiaj 0.60 ujrzy światło dzienne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz ciekawe na czyim serwerku robić postać :) Ciekawe który będzie częściej aktywny :D Ale fakt faktem, że serwer Borka to serwer oficjalny. Pewnego dnia Ranmus przestanie hostować serwer. Czy postacie z 0.60 będą kasowane w finalnej?

Swoją drogą trochę głupie pytanie, a odpowiedź oczywista.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nowe mapy będą bardziej rozległe. Bo na tej betamapie bardzo łatwo było natknąć się na kogoś innego. Przydałyby się jakieś skrzynie do rozwalania. Możnaby też dodać prywatne kufry, gdzie można trzymać broń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wierni Almorze , będziemy trwać przy niej dzień i noc , w pogode i nie pogode , w szkole i poza nią, nie pozostawimy jej aż do końca świata i jeden dzień dłużej"

 

JAK UZALEŻNIONY !!!!!

 

A na serio to naprawde najlepszy rpg w jaki do teraz grałem . Nie moge się doczekać. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, śledząc postęp, myślę, że ta wersja wyjdzie za 2-3 dni :) Gdy będziesz robił jeszcze następną, TO QUESTY NA PIERWSZYM PLANIE! :P

 

PS. Teraz powiem coś serio... Gdy serwer będzie ONLINE, logujemy się wszyscy i robimy drop party! Idziemy do miasta, drop party - wyrzucamy wszystko. Żeby nooby mogły się nacieszyć przed następną wersją :P

 

PPS. Hmm, ale Cluby też wyrzucamy... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wierni Almorze , będziemy trwać przy niej dzień i noc , w pogode i nie pogode , w szkole i poza nią, nie pozostawimy jej aż do końca świata i jeden dzień dłużej"

 

JAK UZALEŻNIONY !!!!!

 

A na serio to naprawde najlepszy rpg w jaki do teraz grałem . Nie moge się doczekać. :D

Wyluzujcie ludzie... to jest tylko chwilowe zauroczenie grą. Trzeba do tego zachowac dystans, a co do "najlepszego rpg" to nie moge sie zgodzic, bo to nie jest wcale rpg, ani mmorpg. Polecam poczytac co to jest rpg i mmorpg... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie wyrzucaj, niektórzy chca sobie jeszcze pograc. A w Almorze akurat 2 - 3 dni, to idealny czas do polepszania taktyk szybkiego expienia na nowej wersji.

Ew, PK'owania na calego, i wbijania high lvl, jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie wyrzucaj, niektórzy chca sobie jeszcze pograc. A w Almorze akurat 2 - 3 dni, to idealny czas do polepszania taktyk szybkiego expienia na nowej wersji.

Ew, PK'owania na calego, i wbijania high lvl, jak ja.

 

Albo do modlenia sie aby nie zaatakował cie znowu zły pajonk? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo zmutowane zielonkawe plazmatyczne cosie ?? Jak dla mnie, to to, co mówisz, to jest jakbyś chciał się jeszcze wyżyć przed nową wersją i resem :P

 

Ja ten pomysł zapodałem już wcześniej, ten o drop party - i nie zrezygnuję ! Jesteście ze mną ?? Jesteście ze mną ??!! JESTEŚCIE ZE MNĄ !!! YEAH ! xD

 

Uoh Harlan, ty zbóju, przecież nawet Mistrz Boresław sam napisał, że Almora to MMORPG ! Kiedy ja się bawiłem w te rzeczy (a było to pewnie, jak was jeszcze na świecie nie było), to fakt, określenie "MMORPG" miało nieco inne znaczenie... Ale definicję tą samą: Massive Multiplater Online Role-Playing Game, czyli Masowa Multiplayerowa Turowa Gra On-Line ... xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, to to, co mówisz, to jest jakbyś chciał się jeszcze wyżyć przed nową wersją i resem :P

 

Ja ten pomysł zapodałem już wcześniej, ten o drop party - i nie zrezygnuję ! Jesteście ze mną ?? Jesteście ze mną ??!! JESTEŚCIE ZE MNĄ !!! YEAH ! xD

Jestem z Tobą!! Jestem z Tobą!!! JESTEM Z TOBĄ !!! YEAH ! xD

 

 

A tak apropo to wystrzegajcie się Zlych Pajonkuf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up: OH YEAH, YEAH, YEAH !!! MORE, MORE, MORE !!! :D

 

@2Up: OH YEAH ! Hm... To zależy, kiedy serv będzie on-line... Może umówmy się tak, że jak tylko będzie to się wszyscy logujemy i idziemy do miasta i jak będziemy wszyscy, to wtedy zaczynamy jazdę ! Yeah ! A i podajcie swoje nicki w Almorze żeby nie było - mój nick to spyro :P

 

@3Up: A jak myslisz, co to znaczy Role-Play ?? Rozgrywka turowa. A czy nie walisz przypadkiem potwory turowo, tzn. jeden atak na turę (te parę sekund) ?? Jak w tej 'Tibii' ?? Myslę, że walisz xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@3Up: A jak myslisz, co to znaczy Role-Play ?? Rozgrywka turowa. A czy nie walisz przypadkiem potwory turowo, tzn. jeden atak na turę (te parę sekund) ?? Jak w tej 'Tibii' ?? Myslę, że walisz xD

 

Bullshit, przeanalizuj słowo Role i Play, przetlumacz i wtedy sie wypowiadaj. Dodatkowo, Tibia nie jest gra turowa, z racji wystepujacego Exhaustion, i ostatnio dodanego speed reduction z weapon penalty. Nie wiem co to za tendencja sie ostatnio pojawila, kozaczenia na temat czegos czego sie nie wie. A jezeli to byla Ironia, to ci wyjatkowo nie wyszła.

Albo zmutowane zielonkawe plazmatyczne cosie ?? Jak dla mnie, to to, co mówisz, to jest jakbyś chciał się jeszcze wyżyć przed nową wersją i resem tongue2.gif

Ja w przeciwienstwie do niektorych, traktuje Almore troche mniej powaznie, i nie musze wyzywac sie w niej na pl. Sprawa ma sie tak, ze im wiecej grasz, tym bardziej poznajesz lokacje, a wywalanie wszystkiego na ziemie, nie dosc ze spowoduje nagly spadek fpsów w miescie, to w dodatku gówno bedziecie mogli expic do czasu nowego patcha, kiedy osoby zapobiegawcze dalej beda sie cieszyc gra, zabijajac takich jak wy, o!

 

Zreszta, robcie jak kcecie, wasze rzeczy. Dla mnie jest to jednak czysta glupota, tracic eq kilka dni przed ressem, a nie w jego dniu / kilka minut przed.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, czyli masz nick Zly Pajonk xD Nie no żartuję, można się domyślić... :D

 

O qrcze, ale się spamowisko i offtop zrobił ! Uoj ! xD Jakby co to na godzinę się umówimy na PM - wyślę do was godzinę jak będę wiedział albo kiedy serv będzie ON x] Hej, a nicki to przecież temat Almory :D

 

@Edit: Up, Sadam, sry, nie było twego posta jak pisałem... A chciałem powiedzieć, że ja na prawdę nie chciałem nikogo poniżać, ani nic... Masz swoje zdanie, ok, ale nasze też się tu liczy... A ja nie mówię, żeby wywalać itemy parę dni przed resem, albe jak będzie np. 97% do wersji 0.6... Btw. Wiesz, ja w tym siedze trochę dłużej niż ty i może Tobie bym doradził sprawdzić co oznacza sformułowanie Role-Playing-Game, nie na krzywo i tępo tłumaczyć z angola, ale sprawdzić, co to oznacza w żargonie graczy komputerowych i jaka jest dokładna definicja nazwy R-P-G oraz Strategii Turowej... To tyle :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie fajnie ale... czy na tym forum ( Nasze produkcje > Almora - Online >) Dodają się posty?

Jeżeli tak to łomatko xD xD

Ostatnie 10 postów [w odwrotnej kolejności]

ego5000 Napisano Dzisiaj, 19:17

Nawet Zly Pajonk by się domyslił.

Furious Napisano Dzisiaj, 19:17

ja mam jak nick

na forum

matini Napisano Dzisiaj, 19:12

Mój nick to Maatini

ego5000 Napisano Dzisiaj, 19:12

Nie starczyło by forum GMC żebym wymienił wszystkie MMORPGi w które grałem smile.gif Ale OK bo idzie za bardzo w off-topa smile.gif A jak wiele osób pamięta:

NIE bezczelnemu nabijaniu postów i oczywiście

NIE Zlym Pajonkom

spyro Napisano Dzisiaj, 19:10

@Up: OH YEAH, YEAH, YEAH !!! MORE, MORE, MORE !!! biggrin.gif

Czekam na wersję 0.60 z cierpliwością :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...