Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2 smród gracza

 

W tym przykładzie i nauczę ciebie jak użyć mojego dll, by utworzyć grę on-line. Użyję Smród jako moja przykładową gra.

Wtf? Wiesz, jeśli tłumaczyłeś to translatorem, to radzę jednak wyrzucić to tłumaczenie i zapomnieć o jego istnieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam uważam, że Marek.S odwalił kupe dobrej roboty!! I nie jest tacy jak inni!! Cytacik: sam se przetłumacz to czesta odpowiedz gmclanowiczów!!

 

Marek.S stanął na wysokości zadania!!!!! Pozytywny użytkownik!!!

 

:) :) thx za pomoc!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtf? Wiesz, jeśli tłumaczyłeś to translatorem, to radzę jednak wyrzucić to tłumaczenie i zapomnieć o jego istnieniu.

Black musisz być taki złośliwy :blink:

a kurs początkowo był tłumaczony translatorem ale mi z tego jakiś bełkot wyszedł i całość tłumaczyłem słowo po słowie a ten początkowy fragmencik został :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ;] zakapowałem wreszcie to tylko nie wie m 2 rzeczy Oo ;]

 

W przykładach przy wysyłaniu wiadomości wysyła coś takiego :

bufferencrypt(global.encryptionpass); <- do czego służy i co mam wpisywać w global.encryptionpass bo jak zostawiam to to pisze , że nie znaleziono zmiennej, jak dam w create ją że = password to nie łączy w ogóle ;]

 

 

I nie wiem jak zrobić , multiplayera na więcej niż 2 osoby, może ktoś podać linka do jakiegoś przykładu ? lub opisać słownie miej-więcej jak to ma wyglądać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wam moge napisac na 2 osoby, bo ja zrobie wszystko gotowe na wiecej niz 2 i potem grafe nooby pozmieniają zrobia cos tam i będą sie szczycić -_-

A zrobienie na wiecej niż 2 osoby to nic trudnego jak już sie zrozumie jak działa połączenie w multiplayerze, wtedy wystarczą praktycznie podstawowe umiejętnosci programistyczne i umiejetność z korzystania z pętli takich jak for. I tak moge się założyć że większość z was tych podstaw jeszcze nie posiada, dlatego nie będe pisał czegos czego nie pojmiecie. By było na wiecej niz 2 graczy to musicie se dawac ze zawsze jak sie podłącza kolejny gracz to mu sie przypisuje ID jakies. np zmienna myid . To banał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...