Skocz do zawartości

Zablokowane Tura #15


Marmot

Rekomendowane odpowiedzi

Start tury: 23.02.2007 - 15:46

Temat: Efekt fajerwerków (w formie przykładu)

Czas: 24h

 

Do boju :)

 

Wyjaśnienie:

Na tą turę robimy program który ma za zadanie tylko i wyłącznie wygenerować efekt fajerwerków przy kliknięciu myszą w dowolny fragment okna. Efekt może zostać wykonany dowolną metodą poza: wklejaniem sprite z gotowym efektem oraz funkcją Create An Effect (w przypadku Game Makera). Dlatego, dla pełnej pewności poza plikiem EXE dajemy źródło programu (dlatego w temacie napisałem w formie przykładu). Dajemy obydwa pliki, czemu? Nie każdy ma zarejestrowanego GM, a na 99% będziecie korzystać z funkcji wyłącznie przystosowanych do niego. A źródło dołączamy dlatego, że ma być to w formie przykładu i żeby nie doszło do oszustw :] . Oczywiście, prace nie muszą być robione w Game Maker, tolerujemy prace robione w czymkolwiek innym :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj chyba tym razem nie skorzystam, temat troche dziwny a poza tym piątek a ja już dawno nie piłem ;p ale życze powodzenia wszystkim zainteresowanym tematem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hah. Hah. Skończyłem. I nie złamałem żadnego punktu regulaminu! czyli to co robię jest w pełni legalne!

 

Gra (jeśli to można nazwać grą)::innocent:

 

Tak wiem. Jestem chamski :P.

 

EDIT:

 

przepraszam Marmocieee! nieee bij!!!111 xDDDDD

Dałem gm6 + exe.

 

10. W przypadku gdy organizator nakazuje oddawanie źródeł wraz z plikiem .EXE, prac NIE PLAGIATUJEMY. Złamanie tego punktu grozi wyrzuceniem z Ligi 24 bez możliwości ponownego udziału w niej.

 

Marmocie! Informuję Cię, iż tego punktu nie było gdy dawałem swoją pracę. Nie możesz mnie wyrzucić, gdyż po prostu punkt został wprowadzony po moim oddaniu pracy.

 

Regulamin zupdatowany o godzinie 20:37 dnia 23.02.2007

 

Mój post został napisany

23.02.07 o 18:57
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym nic mówić, ale żadna wasza praca nie będzie zaliczona, bo nie przeczytaliście pierwszego posta w którym napisałem jak oddawać prace :P . Przykro mi, a wyjątków już nie robię :] . Poza tym, szykuje się 10 punkt w regulaminie, który będzie obowiązywał od chwili dodania go, czyli do tej tury też :) .

 

EDIT: 10 punkt regulaminiu jest już w nim oficjalnie :) . Jako, że żaden z was nie dorzucił postaci EXE o której pisałem, wszystkie wasze prace się nie liczą, więc także nie podlegają pod regulamin, dlatego przymykam oko na tamte wybryki :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lolek:

Jeżeli nie poprawisz pliku do jutra, praca zostanie nie uznana.

 

CZYTAJCIE DO JASNEJ CHOLIBKI TO, CO ZOSTAŁO NAPISANE W PIERWSZYM POŚCIE. Jest tam napisane jak krowie na rowie, że POZA plikiem EXE dajemy źródło, a nie zamiast. Jak dotąd, tylko Micanser oddał poprawnie pracę i jak tak się utrzyma, zgarnie on 3 punkty bez głosowania :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga! Panowie i panie, oto moja praca:

https://gmclan.org/up727_4_FAJER.html

a kod źródłowy tutaj:

https://gmclan.org/up727_4_Fajerwerek_LIGIA_.html

Ale kod źródłowy ma hasło, które postanowiłem wysłać Marmotowi, aby on sobie to sprawdził. I tak pewnie będe pierwszy od końca.

Ps. A to że czasami nie wystrzeli, do efekt niewypałków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...