Skocz do zawartości

Powrót Kapcia


Ajot

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, Priviet Vsem, Hi All.

 

Postanowilem wrócić do gmakingu po dosc sporym czasie nie aktywnosci, spowodowanym pewnymi problemami z pracą, aka administracja pewnych stron, i naturalnie na wszystko było za mało czasu, a za duzo chęci.

Teraz jednak pewne okolicznosci pozwoliły mi uzyskac nagły zastrzyk ftime'u i chciałem przywrócic wam nocne koszmary z moimi postami.

Ile to razy ludzie z tego froum sie na mnie zawiedli, projekty padąły, poniewaz to JA miałem trzymac jedyna kopie pliku (pozdro Świstak :->), ludzie meczyli na gg o jakies banały. Czas mijal wtedy spokojnie i beztrosko, majstrujac jakies pierdoły w game makerze, raczej dla relaksu, niz korzysci. Tak ten czas milo uplywal az do dzis, az jestem w stanie stwierdzic ze pewien projekt jest prawie na ukonczeniu, ale zeby go dobrze rozreklamowac, i zapewnic paru fanów aka miłych osob katujacych przez niego do bycia pierwszym w rankingu, musze przywrocic ciepłe stosunki na aktualnie jedynym i najbardziej rozwinietym boardzie o takiej tematyce.

 

I to by bylo na tyle generalnie... Pozdrawiam oczywiscie tych któych pamietam, Goo, Pietrusa, Marmota, Ranme, Bwo, Choosen, Borka, Biwerów i innych. Oczywiscie tych ktorzy mnie pamietaja rowniez pozdrawiam, chociaz nie moge przytoczyc ich nicków.

 

Pozdrowienia, Adam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mama normalnych slów nie nauczyła? Wybacz, jezeli sądzisz ze przyszpanisz wypisujac pierwszych kilka sylab z typowych dla plebstwa słów, to albo pomyliles fora, albo rzeczywiscie nie ma po co tutaj wracac, jezeli poziom postów jest proporcjonalny do twojej inteligencji, w dodatku skracanie wyrazów przez cyfry, znane jako bardziej leetowy charakter pisania, nie powinien byc dopuszczany do uzytkowania na normalnych forach.

 

PS, Twój post zaś jest tak bogaty gramatycznie, posiada tyle poprawnych form językowych, nie posiada literówek, oraz niekultruralnego słownictwa, istna esencja jezyka polskiego, tak trzymać! :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ciebie Sadam pamiętam tylko jako ten avatar z psem Husky :P

Mimo wszystko "welcome again" :)

 

PS. Micanser ma rację-po co ten temat, wszyscy mają Ci rzucać róże pod nogi, czy jak? :) Dziwne posunięcie, nawet biorąc pod uwagę to, że napisałeś temat w Valhalli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mama normalnych slów nie nauczyła? Wybacz, jezeli sądzisz ze przyszpanisz wypisujac pierwszych kilka sylab z typowych dla plebstwa słów, to albo pomyliles fora, albo rzeczywiscie nie ma po co tutaj wracac, jezeli poziom postów jest proporcjonalny do twojej inteligencji, w dodatku skracanie wyrazów przez cyfry, znane jako bardziej leetowy charakter pisania, nie powinien byc dopuszczany do uzytkowania na normalnych forach.

 

witaj z powrotem :F nie wiedziałem że jeszcze zobaczę twoją parszywą buźkę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, sprawy sie maja troche inaczej.

W dobrym tonie jest napisac kilka milych słów po prawie rocznej nieobecnosci. Tu nie chodzi o spam, bo szczerze mówiąc najmniej mnie to obchodzi.

Jednak jezeli naprawde przeszkadza wam 1 otworzony temat w hyde parku, który wedlug was NIC nie ma do zaoferowania, niech jakis moderator zamknie go, i wrzuci w czelusci smietnika.

Roże pod nogi? Chyba zartujesz, gdyby takie rzeczy mnie ruszały, na 100% inaczej ten temat został by rozpoczety, a główny post inaczej sformuowany.

Dodatkowo, na podstawie tego tematu moge wyrobic sobie zdanie o nowych uzytkownikach gmclanu, ktore narazie nie uleglo zmianie.

 

Adster, miło cie zobaczyc, w koncu jakis znajomy nick.

 

Edit/

Pieterku, ciebie tez dobrze kojarze :)

A i o Jaklubie kilka dobrych slow moge powiedziec. Miło sie nagle zrobilo. Az za miło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Sadama nie tylko pamiętam jako ten Husky :P . Jedyne co mogę powiedzieć, to witaj znów xd .

A temat powinien zostać, Sadam to akurat jeden z tych bardziej elitarnych użytkowników GMCLANu i jego powrót jest troszkę większym wydarzeniem niż zarejestrowanie się kolejnej osoby, która będzie zadawać masę pytań, a potem marudzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieterku, ciebie tez dobrze kojarze :)

A i o Jaklubie kilka dobrych slow moge powiedziec. Miło sie nagle zrobilo. Az za miło :)

A o mnie to nic :(.

 

Hm, ogólnie znam cię jako usera numer 2 (Zaraz po Ranmusie xd), gdzieś tam jest nawet jeden twój topic doklejony :P, no i witam towarzysza z beściakowego miasta Łódź xP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholero jedna, kupiłem od Ciebie zestaw MTG i nie wymieniłeś mnie?! (xD)

 

Ja dalej pamiętam tego RPG (?) którego mi dawałeś do potestowania. Przyjemny był, więc przydało by się w końcu coś skończyć. :P

 

Witam i pozdrawiam. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholero jedna, kupiłem od Ciebie zestaw MTG i nie wymieniłeś mnie?! (xD)

Tymek, jasne ze pamietam ^^

A ja Cię PRZEPRASZAM SADAM nie znam Cię a to pisałem na bani i nie szczycę się tym, bo to idiotyzm co zrobiłem , mam nadzieje że mi wybaczysz i się dogadamy... :)WITAJ!

k, np. Ale na przyszlosc lepiej przeczytac to co chce sie wyslac, aby zapobiec nieprzyjemnym sytuacjom :-)

Ja dalej pamiętam tego RPG (?) którego mi dawałeś do potestowania. Przyjemny był, więc przydało by się w końcu coś skończyć. tongue2.gif
Hah, przypomniales mi go :)

Nie, to nie ten projekt. W przypadku tego erpega niestety nastapil zgon z racji braku optymalizacji kodu, gra sie mocno ciela przy 100+ npc, i nie mozna było stworzyc kluczowej dla fabuły bitwy.

A o mnie to nic sad.gif.

 

Hm, ogólnie znam cię jako usera numer 2 (Zaraz po Ranmusie xd), gdzieś tam jest nawet jeden twój topic doklejony tongue2.gif, no i witam towarzysza z beściakowego miasta Łódź xP

gome, nie kojarze ^^

Ale Łódz, badz co badz rulla, i tu nikt nie bedzie sie sprzeczal :)

 

Poznajmy się bliżej xD

=0

Ale wiesz, jestem juz zajęty xD"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Hm, ogólnie znam cię jako usera numer 2 (Zaraz po Ranmusie xd), gdzieś tam jest nawet jeden twój topic doklejony :P, no i witam towarzysza z beściakowego miasta Łódź xP
No ta, przecież to zwycięzca jednego z oficjalnych konkursów GMCLAN, akurat tej edycji, w której nie było nic realnego do wygrania. :) No i Sadam ma pierwszy komentarz na tym silniku strony. :P Więcej tego typu pierszeństw już nie pamiętam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dobrym tonie jest napisać kilka miłych słów po prawie rocznej nieobecności. Tu nie chodzi o spam, bo szczerze mówiąc najmniej mnie to obchodzi.

 

Tak, tu ci przyznam rację Sadam-rzeczywiście, gdybyś nagle napisał post w jakimkolwiek innym temacie po rocznej nieobecności, to dopiero wtedy zrobiłby się SPAM. Zamiast oceniać gierkę, pomagać temu, kto zadał pytanie, wszyscy pytaliby:

"Sadam, it`s you?" :)

 

A tak przynajmniej "ochłonęliśmy" i zapoznaliśmy się z Tobą znowu... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Łódz, badz co badz rulla, i tu nikt nie bedzie sie sprzeczal :)

Ee tam Pabianice są lepsze ;p Ale miło widziec kogos z rodzinnych stron bo faktycznie ostatnio wiecej czasu spedzam w Lodzi niz w P-cach ;) Peace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak przynajmniej "ochłonęliśmy" i zapoznaliśmy się z Tobą znowu...
Teraz przynajmniej widze sens w tym temacie, co nie oznacza że wcześniej go nie było. Mam nadzieje że już nie przerwiesz gamemakerowania i nie znikniesz na jakis długi czas, widze że jesteś userem wysokiego poziomu :thumbsup:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...