Skocz do zawartości

Zablokowane Casting na kolejnego specjalnego redaktora...


BeWuO

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukujemy nowego redaktora, który będzie się zajmował szukaniem informacji na oficjalnym forum GMa. Musi on oczywiście dobrze znać angielski.

Przedstawiajcie tu swoje kandydatury, tzn zgłaszajcie się Ci, co chcą nimi być...

Będziecie mieli możliwośc dodawania newsów, które będą miały dotyczyć ciekawostego z gamemaker.nl i ofiicial forum GM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Wątpię, że ktokolwiek inny będzie chętny - tam codziennie jest postów od za***ania (za gwaizdki wstawcie co checie :blink:) i problem się tam połapać...

poaztym mozna dostac głupawki (dziś znalazlem post w którym jakiś imbecyl wypisal wszystkie akcje z gm 5.0 :D jakby helpa nie było. Ale pomysł dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sięzgłaszam, ale mam tylko jedno zapytanie: czy te newsy dotyczą wszystkich działów, czy może tylko wiadomości od Overmarsa, czy może tylko działów na temat libów DLLi i gotowych gier. A angielskiego uczę się od 12 lat. :)

W każdym razie raczej się [na to] piszę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Newsy dotyczą wszystkiego co się wiąże z GMem. Po prostu oficjelne forum to najlepsze źródło informacji, a warto mieć tam SZPIEGA =], którego zadaniem jest tylko szukanie nowości. Właśnie to by był jedyny obowiązek tego redaktora, żeby miał dużo czasu na szukanie info.

Nie chodzi nam również o to, aby ktoś tam siedział bez przerwy. Wiemy przecież, że są osoby, które często wchodzą na tamto forum, a przy okazji mogłyby te osoby spisać ciekawostki stamtąd.

Zatem dotychczas zgłosili się Mamrot i Dawidsu. OK, ktoś jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja głosuję na Dawidsa. Nie dlatego, że jest (tak jak ja) bobrem ( :D ), tylko, że znam jego możliwości językowe i wiem, że nie ma słomianego zapału (w większości przypadków). Sam też bym się zgłosił, bo co nieco angielskiego w końcu umiem (chyba będe zdawał FCE w tym roku szkolnym - poziom maturalny, a ja jestem w drugiej klasie gimnazjum), ale jestem boberatorem na forum i bobredaktorem na GM Clanie, więc i tak od czasu będę jakies newsy dodawał, a nie ma zbytniego sensu, żebym zajmował kolejna funkcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...