Skocz do zawartości

MARVIC & KOMNATY DIAMENTÓW


Hriser

Rekomendowane odpowiedzi

zaraz się zrzygam :|

 

przecież to szajs, gra zrobiona wyłącznie po to, żeby założyć temat (takie mam odczucie po zagraniu), bo z powodzeniem da się ją zrobić używając samych klocków (czyt. bez żadnej nauki), a rozrywki ze sobą nie niesie

 

 

Zgadzam się w 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

//OffTopic

Lol, tą grę można na klockach zrobić, a użytkownicy krytykują inne platformówki ;/ I jaka tu sprawiedliwość? Wiem, że te inne są niedopracowane i w ogóle, ale podczas czytania tematów o tych grach widzę zbędne komentarze "Taką grę można zrobić na klockach - zero nauki" - i ocena spada krytycznie. Po kiego to? Ta też być może była robiona na klockach, ale co z tego? Widzicie jakie oceny są wysokie.

 

Proszę nie usuwać ;P Po prostu wkurzają mnie krytycy, którzy oceniają grę po tym, jak ona została zrobiona ;/ ;/ Przecież tu chodzi o to, czy gra jest porządna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za wszystkie komentarze - te positiv i negativ :thumbsup: przynajmniej widze ze ktos wogole sciaga moja gre i to mnei cieszy :D Jesli chodzi o to czy sam to robiłem to tak sam ale czasem niezastapiona byla pomoc forumowiczow :) no ale chyba nikt sie za to nie obrazi ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jest, bo tu chodzi o grywalność aaaaa. Ja w Szpenio bym ciągle grał gdyby się Szpenio nie przycinał. Niektórzy ludzie nie są tak cierpliwi jak testerzy własnych gier i najlepsi koledzy. Gra jest nawet grywalna, ale brak jej fabuły, pomysłu dlatego 3 gwiazdki (mówie o Marvicu :) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...