Skocz do zawartości

Zablokowane Tura #14


Marmot

Rekomendowane odpowiedzi

Start tury: 17.02.2007 - 14:00

Temat: Interaktywna kartka urodzinowa (dla dowolnej osoby, najważniejsza jest pomysłowość i dobre wykonanie)

Czas: 24h

 

Do boju :)

 

EDIT: W związku z tym, że zaczęto mi tu (wg. postów, bo prac nie sprawdzałem) oddawać kartki nieurodzinowe, to takie prace też będą przyjmowane, ale to już OSTATNI RAZ, kiedy daję wam taką możliwość i z tego też powodu, temat będzie za miesiąc powtórzony :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMHO jest to bardzo konkretny temat :P . A co, miałemk jeszcze opisać jak masz wystroić tą kartkę, dla jakiej osoby ma być i jakie efekty dźwiękowe :P ? Poza tym, nigdzie nie jest powiedziane, ze tylko gry robimy, a tutaj się ujawnia tylko umiejętności robienia cutscenek przez zaprogramowywanie ruchów w GM czy czymkolwiek innym. Kiedyś london na tym forum nam zabłysnął kartką na "udobruchanie" dziewczyny i tak mi się to skojarzyło na temat tury :P . Tematem tym chciałem przetestować, czy mogę wam tylko dawać tematy związane z tworzeniem gier, czy mogę wam różne, gdzie możecie się popisać zdolnościami programistycznymi/graficznymi :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interaktywna to nie znaczy że tylko grafika. To znaczy - animacja, efekty, może jakaś minigierka w tym jeszcze. Poza tym, jak już wcześniej wspomniałem - nigdzie nie pisze, że w lidze 24 robimy tylko gry! Ludzie. Nie chcecie brać udziału, nie bierzcie, tylko wam dopasować z czymś, to tak trudno, że.... Jakikolwiek temat nie dam, to pełno osób marudzi, a nikt nie powie, co by chciał robić w konkursie. Sory, ale pomarudzić to ja też sobie mogę i w ogóle nie będzie ligi 24.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.gmclan.org/up993.html

Od razu mówie że wielkie sorry ze tak duzo zajmuje, ale nie zastanowilem sie, wrzucilem muzyczke, potem patrze - 9mb to chciałem zmienic a tu - file seems to be corrupted...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że w temacie było podane KARTKA URODZINOWA, więc wszelkie inne kartki zostaną wykluczone z głosowania.

marmot, przyznaj sie - ktoś ze znajomych ma jutro urodziny? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, poprostu tak mi przyszedł na myśl ten temat :P . No i wymyśliłem coś takiego, że wszelkie te inne kartki uznam do głosowania, ale żeby mi to był ostatni raz :P . Dlatego też, temat powtórzę z 13 na 14 marca i wtedy będzie dokładnie wedle tematu :] .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wymyśliłem coś takiego, że wszelkie te inne kartki uznam do głosowania, ale żeby mi to był ostatni raz tongue2.gif

Się potem dziwisz, że mówią, że jesteś miękki :P.

 

Myślałem, że konkurencja będzie mniejsza :( Ja to mam szczęście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przyznam sie szczerze ze zrobiłem swoją kartke w 15 minut więc żadnych specjalnych gloryfikacji nie oczekuje ;p a pozatym wstyd komus cos takiego dac na urodziny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

re: up

 

Oj... jest trochę roboty z Time Line'ami. Ale aż sam się zdziwiłem że nawet płynnie mi to wyszło.

Ale i tak mój mechanizm jest mało skomplikowany. Ty z twoim koncertem w SoulJah na pewno masz duuuużo więcej roboty. A właśnie, jak idą prace? Bo coś cicho ostatnio o SJ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...