Skocz do zawartości

W co byś zagrał ?


Snajperu

W jaką grę najchętniej byś zagrał ?  

43 użytkowników zagłosowało

  1. 1. odpowiedzi:

    • ciekawy role playing
      14
    • ostra wyrzynka
      15
    • coś do pokombinowania
      10
    • zręcznościowa
      4


Rekomendowane odpowiedzi

klasyczny rpg (w stylu Baldur's Gate), najlepiej izometryczny, z wciągającą fabułą, mnóstwem ciekawych questów, npców, przedmiotów i kierowaniem drużyną, a nie pojedyńczym ludkiem... tak, zagrałbym w takie coś ;)

 

eh, chyba z tego wszystkiego znowu zainstaluje BG2... ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy byście tylko ostro chcieli.

 

Nie wiem co ludzie widzą w takich mózgo-trzepnych grach :)

 

Ja zdecydowanie w coś drużynowego + zręcznościówka bym pograł :P

 

W drużynowego to też bym sobie pograł ale nie zręcznościówkę ale w FPS. :)

Nie musi być ostry tylko aby przyciągnął do komputera. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mózgo-trzepanie: ciąg dalszy. Nie no będąc całkiem szczerym, są fajne TPP, czy FPS - tylko takie trochę bardziej "taktyczne". Mi się akurat Hitman czy Halo podobają :D

 

Imo trzeba wracać do tematu xP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, w sumie TO to jest taka trochę naciągana przeróbka GTA w Meksyku, tyle że może grafa i efekty lepsze. Kiedy ja przechodziłem TO, to brakowało mi tam też np. więcej marek samochodów, dokładnej mapy z punktami kontrolnymi oraz wogle, się taka krótka wydawała, mało głównych misji, a mnóstwo pobocznych, czasem nawet trudnych, lecz także krótkich. Oczywiście, również wolałbym Just Cause, chociaż TO też mnie wciągnęło xD.

 

A tak btw to głosowałem na rpg xD. Bo tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lubie gry logiczne typu soul reaver 2
To nie jest gra logiczna, tylko raczej nawalanka, chociaż było kilka miejsc gdzie trzeba było pomyśleć. Nawet dobry pomysł zrobić coś na wzór tej gry, tylko dodać więcej takich "logicznych miejsc". I zadowolone były bo osoby które chciały by zabijanke, i gre logiczną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dziadek:

 

Eee po prostu cieńki jesteś ;). Zwykle kiedy ginę to mam skumulowane jakieś 20 leveli, bo lecą za szybko i mam już wszystko co sensowne. Zawsze zostawiam sobie na jakimś w stylu "giniesz ale masz +xxx pkt", żeby przed śmiercią wykorzystać.

 

Kiedyś byłem bardzo wysoko na highscore. Teraz dawno nie grałem, ale pewnie trzymam się w okolicy pierwszej dziesiątki. W sumie wszystko kwestia rozpracowania taktyki i szczęścia do bonusów.

 

I tez wolałbym, żeby nadal była freeware. Choć teraz już mi w zasadzie wszystko jedno - kasę i tak wydałem ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...