Skocz do zawartości

Namer


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa: Namer - prototyp

Gatunek: Program

Grafika: Grafiki nie ma

Muzyka&Dźwięki: -

Edytor Gier: GM

 

Opis: Jest to zrobiony w 10 minut program - prototyp generatora nazw. Jest to "mocno" inspirowane generatorem nazw by RomanX*, jednak chcę, abyście wyrazili swoją opinię na temat mojego sposobu generowania nazw.

 

W "programie" (na razie) nie ma opcji, ustawiania itp.; "Name" generuje 15 "imion" od 4 do 9 liter.

 

Zasada tworzenia jest prosta - program zaczyna imię od dowolnej litery, później dopisuje jedną samogłoskę na przemian z jedną/dwoma spółgłoskami.

 

Download: tu

Screen'y: screen

 

* - http://www.romanx.kosa.net.pl/down/NGen.exe

 

PS. Szablon wzięty z CP. Jest czytelnie, problemów powinno nie być :).

 

PS 2. Silnik wykonuje 15*round(random(4)+4) pętli, więc może nieco przy generowaniu zwolnić ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisanie takiego generatora to nie jest trudna rzecz, gorzej jeśli ma generować normalne nazwy ;) bo większość tych które są generowane przez twój program są po prostu głupie i równie dobrze mogę sobie podobne "zgenerować" za pomocą losowego wciskania guzików na klawiaturze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przydatny programik. Bardzo ułatwia wymyślanie wszelkich nazw i tytułów. Zwykle w tym celu brałem w

łapy słownik, otwierałem na dowolnej stronie, wybierałem jakieś słowo i przestawiałm litery. Rezulaty rzadko były zadowalające :jezor:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...