Skocz do zawartości

Speed & Beautiful


Szymek

gra  

29 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak ci się podoba moja gra?

    • cool
      1
    • fajna
      2
    • poczekam do pełnej wersji z odpowiedzią
      9
    • niepodoba mi się
      3
    • do dupy
      14


Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł:Fast & Beautiful

Gatunek:Wyścigi

Opis:Jest to beta mojej gry wyścigowej narazie tylko jeden samochód dwa wyścigi i mało części wymiennych.

Do Tymona kieruje specjalne podziękowania za przykład zmiany koloru.

 

Sterowanie:

strzałki - ruch

enter - zatwierdzenie, wejście

shift - nitro

spacja - hamulec ręczny

Download:Klik]

Download beta 2:Klik

Autorzy:Szymon Nitka (Szymek)

Screeny:

Screen z menu

Screen z wyścigu

 

//jak zmieni ankiete na nowa dotyczaca 2 wersji beta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bede sie rozpisywal narazie. Powiem tylko ze jest duzo bledow, od odbijania (w dziwna strone sie odbijaja i dostaja takiej predkosci ze to bania mala) do scian (nie wiadomo gdzie one sa, raz sie jedzie po tym czyms zielonym i jest wszystko ok, a raz sie odbijamy)...

 

W drugiej planszy Error wyskakuj, a jak przegramy wyscig 1 to przenosi nas wlasnie do wyscigu 2 (a powinno chyba cofnac nas do menu)...

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beznadziejna fizyka pojazdu: zawsze tak samo zwrotny, a odbija się jak szalony. Popraw, może fajnie ci wyjdzie.

 

dobry klon Need For Speed.

Nie każda ścigałka to klon NFS, tak jak nie każda platformówka to klon Super Mario. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:boxed: miałem racje , że zagłosowałem na opcje "do dupy" przed ściągnięciem :) ...

gra jednym słowem jest do dupy o ile to można jeszcze nazwać grą :) ...

w menu czarne napisany na czarnym tle gdzie nic prawie że ,nie widać , poprostu ######sta kolorystyka :) nie ma to tamto ... wyścig jest do bani , trasa tak samo , nie wiem kto porobil takie waskie przejścia ? ale to już n/c ... a i samochód się odbija jak szalony na trasie :/ , ktorego nie da sie prowadzic ...

po co to wrzucać taki syyf ? Dno jednym słowem :P ... popraw gierke i dopiero pokaż ;) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam gierki nie skreslam, chociaz kolizje faktycznie sa straszne, nie udalo mi sie wejsc w zaden zakret, a zanim przejechalem jakies 100 metrow minelo ze 3 minuty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Na pierwszy rzut oka strasznie paskudzi ta opcja wybierania w menu przenieś ja do lewego dolnego rogu i zimien kolor strzałek mógłbyś je jeszcze wycieniować.

2) Okropne tło ikonki gry tło zmień na jakiś słaby delikatny kolor np. jasno błękitny.

3) Oczywiście odbijanie się od trawy też jest bez sensu powinieneś zrobić trawę przejezdna i np dodać jakieś plotki które cie zwalniają ale nie odbijają!

4) Błąd przy zmienianiu się map w szybkiej jeździe.. Coś ze zmiennymi map

 

Oto była moja krytyka mam nadzieje że nie weźmiesz sobie tego przypadkiem do serca XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak... od razu widac ze samochod nabiera niesamowitej predkosci. No i nie ma hamowania (lub cofania).

Zauwazylem ze postawiles jakies murki poza plansza. Od razu lepiej to wyglada jak sie samochod zatrzyma na scianie niz odbije. No i to bedzie na tyle. :)

 

PS. Tak jakos chaotycznie to napisalem no ale mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi :jezor:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...