Skocz do zawartości

Zablokowane 3d vision


Rekomendowane odpowiedzi

witam! chciałem wszystkim zaprezentować silnik mojego autorstwa, który nosi nazwę 3d vision.

http://www.gmclan.org/up1503_4_3dv.html

mimo, że silnik jest podobny do przykładów ze strony http://www.gamemaker.nl/tutorial.html to oświdczam, że ten silnik pisałem sam od podstaw i wypraszam sobie podejrzenia o plagiat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedi_master Tymon w stopce ma link do topicu z jego silnikiem Tanki 3d ;p co do Twojego silniku no to tak jak wyzej

 

edit:

 

loool

Tymon i kilku innych idiotów

 

To jednak duzo ludzi potrafi zrobic i Ci co potrafia, chca, staraja sie nazywasz idiotami? brawo brawo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nikogo nie zmusza aby siedział na tym forum...Parodon, ja się wypowiadałem tylko o umiejętności tworzenia silnika - a gry nawet na b.dobrym silniku bez twórczego wkładu autora będą do...rzyci, tak to ujmijmy. Czytaj ze zrozumieniem a jak chcesz czuć się docenionym to stwórz coś co spodoba się innym.Jeszcze jedno : dają grę/silnik/program do przejrzenia i skomentowania spodziewaj się szczerych opnii a nie czegoś typu "to jest ######ste, super, wooow" itp. - takie będą tylko jak to co zrobiłeś będzie na to zasługiwało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie dlatego nie lubię forum na gmclanie. wszyscy wszystkich krytykują i tylko Tymon i kilku innych idiotów robi dobre gry. jedyne co tu fajne to upload i nic więcej

Nie wszyscy krytykują gry innych użytkowników. Jakbyś chciał słuchać jaka twoja gra jest boska i wspaniała to daj to swojemu koledze/koleżance, który/a nic nie wie o programowaniu i uważa tą grę za cudo. Tutaj gry są oceniane przez ludzi, którzy potrafią wytknąć różnego rodzaju błędy etc. Można powiedzieć, że wyświadczają temu komuś przysługę mówiąc mu co w jego grze jest nie tak.

 

właśnie dlatego nie lubię forum na gmclanie.

To po co tu piszesz?

 

 

Tymon i kilku innych idiotów robi dobre gry.

Tymon zna się dobrze na programowaniu, ale jeszcze nie ukończył żadnej gry o ile mi wiadomo i proszę nie wyrażaj się tak brzydko :(

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wes się człowieku odemnie odwal. gdybyś był mądry miałbyś własny serwis o gm. Tej mądrości u ciebie nie widać

Więc posiadanie własnego serwisu o GM jest oznaką mądrości? ^_^

 

btw. "Silnik" to ciekawa przeróbka przykładu z gamemaker.nl. Właściwie nie oferują nic poza tym co znajdziemy w tamtym tutorialu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Słuchaj koleś. Dając tutaj jakąś rzecz do oceny licz się z tym, że nie każdy będzie wychwalał pod niebiosa to co zrobiłeś. W tym silniku naprawdę nie ma nic oryginalnego itd. i to jest FAKT. Po prostu kolejny silnik 3D. A Ty za wszczynanie kłótni i wyzywanie innych bez powodu dostajesz warna i zakaz postowania na 7 dni. Naucz się radzić z emocjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wes się człowieku odemnie odwal. gdybyś był mądry miałbyś własny serwis o gm. Tej mądrości u ciebie nie widać

 

Właśnie dlatego jest mądry że nie zrobił strony jakich wiele tylko zajął się swoimi sprawami i chwała mu za to. Po za tym ja też napiszę silnik 3d.

 

silnik 3d

 

Właśnie to zrobiłem. Sami przyznacie, że jest zupełnie nowatorski? :] Po co pisać coś, co ktoś dawno temu zrobił i działa z powodzeniem? (który zresztą działa na innym silniku 3d...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź idź do swojej mamusi i się popłacz że twój silnik nie jest przechwalany (no i wyrażaj się lepiej). Widać że jesteś rozpieszczonym dzieckiem neo, które uważą się za środek świata. Chciałeś aby ocenić twój silnik, to wszyscy ocenili, a że te oceny ci się nie podobają, to twoja sprawa, nikt tu nie kłamie i wszyscy mówią wprost. (spodziewam się że zaraz tu będzie tekst typu "odwal się debilu")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to prawda... trol i to jaki -_- wpada, daje coś co nie jest zadnym wyczynem i jeszcze sapie na prawo i lewo, przechwala sie serwisem, a mógłbym zrobic lepszy w tydzien -_- pisząc w HTMLu.

Wogole skad się biorią tacy jak on to ja nie wiem.

Tymon i kilku innych idiotow ROBIĄ DOBRE GRY. Więc idioci robią dobre gry... aha... kapuje... ale mistrz... chyba w choroszczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...