Skocz do zawartości

Porządek w GOTOWE GRY I PROGRAMY


Marmot

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Maxiu, Ciebie też w takim wypadku to dotyczy - jesteś modem w Valhalli =)

Z chęcią rozdałbym kilka ostrzeżeń, gdybym miał taką możliwość. A że jej nie mam, mogę jedynie zachęcać Was do robienia tego :P

 

A może nie chciał wcale tak rozgłaszać że dostał warna i po cichu mu wlepił bez fanfar. :F
Sęk w tym, że nawet jeśli jest tak jak piszesz, te tematy pozostają otwarte i syf się robi ;/

 

Tak, tak, wiem, że marudzę xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że projekt ma duże poparcie klasy robotniczej, tylko wraży Maximal coś kombinuje. Ale czemu się dziwić: kapytalysta. :] Teraz tylko trzeba pogadać z tow. Ranmą albo tow. gnysem.

 

Ekhym...? xD

Maximal

 

O, jeszcze tu wlazł. =]

Patrysław

 

A idź sadzić buraki klaso robotnicza =p Domagam się rozpatrzenia mojej wersji :3

Maximal

 

Maksiu, zachowujesz się jak minister rolnictwa x)

Marmuś

 

Panie Marmocie, przywołuję Pana do prządku ;]

Gadałem z Paciem i dałem sobie spokój. Róbta co chceta =D

Maximal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytania początkujących

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z Game Makerem i natknąłeś się na jakiś problem, to zajrzyj tutaj.

(Pierdykniemy w tym dziale przylepiony temat, który należy przeczytać przed postowaniem, nowi użytkownicy dowiedzą się w nim o FAQ itd.)

Pytania zaawansowanych

Pisz tutaj jeśli pracujesz z GMem dłuższy czas, a twój problem to złożone zagadnienie.

 

juz na którymś forum o GM (gmxx... albo oficial forum) dali coś takiego to miałem fajnie bo w nowicjuszach dawali same banały a w zaawansowanych same rzeczy o których mi sie nie śniło... to gdzie JA mam sie o coś spytać B)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<.< to tematy beda wygladac tak:

 

nazfa gry; syper hit

download: jeszcze nie ma

screeny: tez nie am ale benda

 

gry jeszcze niema ale bdzie niedugo po swietach tyko nie wiem kturych opowiadac bedzie o samotnym herosie walczocym z potworami

 

i macie swoj wzorzec. cos takiego nie przeszlo na zadnym forum, jakie kiedykolwiek widzialem, a prob bylo wiele xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gry jeszcze niema ale bdzie niedugo po swietach tyko nie wiem kturych

 

Jakże to prawdziwe.

 

i macie swoj wzorzec. cos takiego nie przeszlo na zadnym forum, jakie kiedykolwiek widzialem, a prob bylo wiele xD

 

Niech wielki Ranmus sprawi, żeby miast tworzenia tematu w tym dziale pojawiał się formularz do wypełnienia! Amen :D. (Idźcie w pokoju gnyyskaaaa... Tymonowi niech bęęędąąą dzięęękiiii)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jakby to weszło w życie, to każdy temat, gdzie nie ma jednego z punktów (głównie chodzi mi o screeny i download) usuwać i karać warnem. Ostatnio formularz ten zastosował pewien z forumowiczów i dał piękny napis "screeny dodam puzniej", a chyba nadal nie dał tych screenów ;p .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, gupki... jest jeszcze coś takiego jak rozsądek. Jeśli na przykład zabraknie jednego screena do wymaganej liczby, to raczej nie będziemy wlepiać warna. Są przecież jakieś granice. Poza tym chciałem wam przypomnieć, że warn to OSTRZEŻENIE. To nie to samo co ban, nie grozi żadnymi konsekwencjami. Po prostu jeśli ktoś systematycznie kolekcjonuje warny, to jest to znak dla moda/admina, że dany user kwalifikuje się do banana. Tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

re: patrysław

 

Okej. To udawajmy że wszystko jest w porządku, śpiewajmy i radujmy się.

 

Skoro moderator uważa że nie należy nic zmieniać, to okej. Był bajzel, jest bajzel, bajzel będzie nadal. Więcej się wtrącać nie będę.

 

Swoją drogą, uważam że główną przyczyną bałaganu jest za duża łagodność modów. Ale róbcie co chcecie, to wy macie władzę :thumbsup:

 

...peace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zauważyłeś, ale ja tu właśnie non stop postuluję ZA zmianami, a nie przeciwko nim.

Ojej, w takim razie sorry...

 

Źle cię zrozumiałem, zdarza się :rolleyes:

Luz. ^^

P.

 

EDIT.

 

Proponuję jeszcze dodać do wzorca kurs zamieszczania screenów bo połowa będzie pisać że nie umie. O ile się nie mylę to niedawno Marmot zrobił coś takiego. Po co ma się marnować? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisane jest, ze tematy nie dopaowane do wzorca beda usuwane.

Jezeli temat bedzie napisany calkowicie inaczej, ale bedzie mial sens, to zostanie zachowany?

Jeśli będzie napisany całkowicie inaczej, a mimo to będzie napisany czytelnie i przejrzyście to myślę że żaden mod nie odważy się wlepić ci warna. W końcu moderatorzy to też ludzie, a nie maszyny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...